reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

dziewczny u nas nerwowo się zrobilo..jesteśmy po wizytach u lekarzy i może się okazac ze młody ma duża wade wzroku.. w przyszłym tyg wszystko powinno się wyjasnic.. proszę trzymajcie za nas kciuki..
Kciuki bardzo mocno trzymam !!!

Anka to fakt, nie porównuję Gabi z Oliwią bo są całkiem inne :-)
Gdzie na wycieczkę się wybieracie?
U Nas burza, za burzą ehhh ta pogoda mnie dobija.
Rozłożyłam łóżeczko w końcu, bo Gabi już w koszyku się nie mieściła.
Wieczorem po kąpieli tak płakała że szok, nic nie zjadła, ululałam ją i śpi, choć pewnie się obudzi jak wczoraj po 4 h głodna. Albo wchodzimy w jakiś skok albo ktoś urok na nią rzucił dziś w pracy, jak byłyśmy bo musiałam kilka papierków podpisać.
 
reklama
Betina, kciuki mocno zaciśnięte za Was!! Ale czuję, że wszystko będzie dobrze!!
Anka, trochę zazroszczę Ci tego winka ;)
Kaniu, moja Gabrysia też nie wykazuje chęci do przewracania się na boki czy siłowania, może jeszcze za wcześnie dla niej. Jedyne co nieustannie robi od kilku dni to wygina się w tył, szczególnie gdy jest w pionie na rękach...:confused2:.
Mata i leżaczek dotarły, miałam niezłą frajdę przy składaniu.. A teraz nie mam dziecka:-D. Leżaczek spoko, ale nie na długo. Numerem 1 jest zdecydowanie mata , i nagle się okazało, że moje dziecko umie już łapać zabawki :-D.
Martwi mnie natomiast coś innego. Ostatnio zaobserwowałam u Gabrysi delikatną wysypkę na buzi i szorstkie policzki, do tego często pojawiają się zielone kupki (od jakichś dwóch tygodni) i takie żółte strupki za uszkiem, jakby zaschnięta ropa... Obawiam się, że dopadła nas skaza białkowa :confused2::confused2:..
 
betina kciuki zacisniete.
Artek lapie moj palec i sie podnosi do siadania na jednej raczce:)
Ania ja tez lubie z moim maluchem spac ale na noc jest w lozeczku dopiero tak o 5 rano jest z nami.
makunia u nas tez mata na 1wszym miejscu:)
 
Kaniu ja nie zniknęłam na dobre, jak tylko mam chwilkę to podczytuję ale niestety nie często, staram się Szczepciowi czas organizować więc albo na grupy biegamy albo spacer, dzieci mu zapraszam itp, Ninka kochana ale nie lubi być sama więc czasu ledwie na szykowanie posiłków starcza, sprzątam zazwyczaj w nocy jak dzieciaki śpią, odkurzałam ostatnio z małą w chuście i z zazdrością czytam Wasze komentarze o tym jak ćwiczycie bo ja ledwie znajduję czas na "brzuszki";( Poza tym u nas wreszcie pogoda więc praktycznie do domu przychodzimy na spanie i posiłki choć to nie zawsze. Ninka pięknie rośnie ma już ponad 6,5kg, chwyta zabawki i jak chwyci za palce to chce się podciągać, przewraca się na boki ale jeszcze się nie na brzuch czy plecki, tzn raz Jej się udało, poza tym śmieszka mała no i uwielbia Szczepka a On ją.
Od września planuję Szczepka choć na kilka godzin w tyg do przedszkola wysłać może wtedy będzie łatwiej bo póki co działam od 7 do 12 albo i 1 czasami na pełnych obrotach i już sił i czasu na forum brak;( a bardzo za Wami tęsknie i z czułością patrzę jak Wam Dzieciaczki rosną

ps Betina kciuki zaciśnięte, ja Twój Synek ma naimię??? Bo jakoś udało mi się to przegapić:zawstydzona/y:
 
daffodil, anka, truskaffka - smieszne to zasypianiebz pielucha ;) u mnie to mus ale w ciagu dnia..Na noc zasypia bez wspomagaczy a w dzien - pielucha w lapki i smoczek do buzi ;)

anka odzwyczajasz Ethana od smoczka? czytalam.gdzies ze wlasnieok 3 mies najlatwiej..u mnie bedziez tym.ciezko bo mala uwielbia smoki (ale tylko jednej firmy) ;) gratuluje Wam oczywiscie bezsmoczkowych dni :))))

betina zaciskam kciuki. to takiemu maluchowi jest juz jak.wzrok zbadac?

my dzisiaj po wizycie u drugiego neurologa. wszystko ok, leciutka asymetria ale nie do rehabilitacji na szczescie. wszystko powinno samo przejsc. mamy jeszcze zrobic usg glowki + brzuszka (ulewanie) i kontrola za 2 mies. Dla mam z Warszawy - jakbyscie potrzebowaly neurologa to moge go polecic (choc mam nadzieje ze nikomo nie bedzie potrzebny). Dawno nie spotkalam takiego lekarza i do tego czlowieka takiej kultury.

uzaleznilam sie od monitora oddechu (mamy snuze ktorabprzyczepia sie do pieluchy lub spodenek). nawet w ciwgu dnia kombinuje jak by ja przyczepic ;)

przepraszam za bledy ale pisze z.telefonu podczas karmienia ;)
 
dzień dobry

u nas wreszcie wyjrzało słońce :DDD więc korzystamy :p

Betina Kciuki megaaa zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Makunia wyeliminuj nabiał z diety i zobaczymy czy cos to małej pomoże
Krolowa nasza pannica śmieszna ze smokiem, bo owszem lubi sobie pomemlać jak np leży w leżaczku, wózku..
ale jak jest śpiąca to smoka wypluwa, nie umie z nim zasnąć
a Mati natomiast to był straaasznie smokowy facet :p ale odstawianie od smoka poszło nam nad wyraz łatwo..aż w szoku byłam, bo byłam przekonana że bedzie czarna rozpacz, a tu z dnia na dzień bez bólu i płaczu się obyło :)

mała się właśnie obudziła i kopie misie na karuzelce żeby się ruszały :-D śmieszna jest, na macie też często tak robi..łapy oblizuje a nogami wyma****e żeby rozruszać zabawki :-D

miłego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry