reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hejka

jak fajnie że się mamuśki dziś rozgadały :p

pogoda dalej lipna, ale chociaż nie pada ...:confused2: ponoć cały tydzień ma taki być

ucho dalej boli, ale krople przynajmniej łagodzą i nocka przespana więc da się żyć

Anka super impreza udana i synuś rozpieszcza:-)
czekam na fotki :)
zazdroszczę pogody ;)
Królowa u nas też zabawa pieluszką to to co tygryski lubią najbardziej :-D
a do zasypiania u nas zazwyczaj dwie pieluszki-jedna do tulenia, druga na oczka:-D
Deizzi smacznego dla Ignasia ;)
Kania Sto Lat!!!! Grzecznych dzieciaków i wiecznie wpatrzonego w Ciebie mężula :D

Agula my wybywamy na wesele 22go :) udanej zabawy :)
Daffodil Pięknie :) super że macierzyństwo zaczęło sprawiać tyle radochy. Przy pierwszym maluchu z reguły więcej stresu i napięcia, potem jest już z górki ;)

super że dzieciaki się rozgadują coraz bardziej, nasza gwiazda czasem wydaje z siebie takie dźwięki że boki zrywać można :-p
ale najbardziej mnie rozwala na łopatki jak jej gadam jaka z niej łobuziara, a Ona gada po swojemu, wzrusza ramionami i się śmieje..:-D

miłego dnia mamuśki :)
 
reklama
Agula no niestety ta pogoda jakaś kiepska się zrobiła:( Wczoraj szłam z maluchami do urzędu to cały czas się zastanawiałam czy nas nie zmoczy... No i akurat mam najbliższe tygodnie z mnóstwem wizyt u lekarzy i jeszcze z rodzinnymi sprawami do załatwienia, że generalnie ze spacerkami krucho. Ale w końcu się umówimy:)
A ja z wprowadzaniem innych posiłków niż mleczko jeszcze zdecydowanie czekam. Przy karmieniu piersią to nawet do końca 6 miesiąca nie ma takiej potrzeby bo nasze mleczko wystarcza. Nawet tak próbować zacznę dopiero jak mały skończy 4 miesiące a może nawet później... Przy Wiki musiałam po skończeniu 4 miesiąca zacząć dawać już w większych ilościach przez jej spadającą wagę ale za bardzo to nie pomogło...
 
Heloooo

trochę nas nie było, ale ciągle coś się ostatnio dzieje. Tydzień temu babcia nam wylądowała w szpitalu z migotaniem przedsionków i trzymają ja do tej pory żeby ustabilizować pracę serca. Czuje się dobrze, ale lekarze jeszcze boją się wypisać ją do domu.
A za nami wesele. Przyznam szczerze, że zestresowana byłam bardzo, ale Gabrysia była bardzo dzielna i oprócz marudzenia z głodu czy mokrej pieluszki, zachowywała się cudnie - w ogóle jej nie przeszkadzała głośna muzyka na sali - trochę nawet pospała przy tych biesiadnych hitach:-D. Mieliśmy na szczęście pokoik do swojej dyspozycji, więc na spokojnie mogliśmy ją nakarmić, przewinąć, a koło północy poszła spać już na dobre, teściowa przy niej czuwała a my mogliśmy się pobawić. I zostaliśmy na weselu do 3, Gabrysia przespała cały ten czas i drogę powrotną:-).

Co do kąpania - ja wczoraj pierwszy raz kąpałam sama, bo mąż wrócił późno z pracy. I było naprawdę fajnie :) Wanienkę mamy na stojaku, więc było mi o wiele łatwiej, wodę przynosiłam po trochu w misce, trochę cieplejszą niż zwykle, żeby miała odpowiednią temperaturę jak rozbiorę Małą, potem chlup do wody (mamy specjalną gąbkę do wanienki - polecam, bardzo ułatwia kąpanie a koszt ok 10 zł) i muszę przyznać, że było baaaardzo przyjemnie :-).

Kaniu, wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin!!!:-):-)

Gabrysia chyba zaliczyła kolejny skok rozwojowy - w poniedziałek calutki dzień wisiała na cycu, płakała jak tylko zniknęłam jej z oczu, a zasypiała tylko na moich rękach. Wczoraj za to spała non stop i budziła się tylko, żeby zjeść. Dziś jest już normalnie :)
Zamówiłam dziś leżaczek i matę edukacyjną. Czekam z niecierpliwościa - będzie trochę spokoju:-D.
 
no wkońcu się tu ruch zrobił ;)

anka26 fajnie ze chrzciny udane i że z bratem się zobaczylas. to on był chrzestnym Ethana? Jeśli to ten pierwszy z prawej na zdjęciu to w ogole do Ciebie nie podobny ;)
Kania 100 lat! w zdrowiu i szczęściu :)
makunia a jaki leżaczek kupilas?
My mamy jeden, ale taki bardzo prosty, bez bajerów i myslalam żeby kupic taki co sam wibruje, a nad glowa dziecka cos wisi. Tylko większość tych lezaczkow jest do 9 kg, a ze my już mamy pewnie ponad 6kg to bez sensu chyba na te kilka miesięcy kupować.. :/
 
Nie wiem jak Was, ale mnie wkurza ciągłe zastanawianie z której strony i kiedy ostatnio karmiłam a co za tym idzie od której strony teraz zacząć. Kombinowałam różnie jak to zapamiętać i niby jakoś szło ale i tak często nie byłam pewna... i wczoraj znalazłam coś takiego Bransoletka Milk Bands - Karmienie piersią - BabyMama.pl Nie najtańsze ale może którejś z Was się przyda;)
 
reklama
Betina ja mam leżaczek z Fisher Price i on jest tak skonstruowany że nawet dziecko chodzące spokojnie może na nim posiedzieć po oparcie robisz na prosto
Basieniak też mam ten problem. Ja mam aplikację w Smartfonie (bo przecież telefon zawszę w pobliżu jest) i tam ustawiam z której piersi czy butelka wciskam start jak zaczynam karmić i stop jak kończe bardzo przydatna rzecz.

Smykam obejrzeć Top Model :)
 
Do góry