reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Cześć dziewczyny z wielką radością do Was dołączam. 16.07 byłam na USG - 4 tydzień (chyba od poczęcia, bo okres ostatnio miałam 02.06). Teraz tylko trzymanie kciuków, żeby wszystko było ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę dziewczęta, że macie pełny weekend, relaksujecie się poza BB, tak się tu cicho zrobiło :) A więc miłej drugiej połowy weekendu :)

Joaro witam Cię serdecznie, gratuluję i życzę zdrowych 9 miesięcy.
 
madzaiara ja sie w domku relaksuje,sama bo moj w pracy jeszcze :dry:

joaro witaj :)

kobitki a z jazdy na motorze to lepiej zrezygnowac?czo?scigacza mam na mysli.moj mnie chcial wziasc na przejazdzke jutro ale sie boje o dzidziolka
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :) wczoraj dowiedziałam sie ze jestem w ciąży (chyba :p) betka wyszła 68 i testy pozytywne wczesniej :)
z wyliczeń wynika ze termin porodu na kwiecien :)
niestety wątku nie ma jeszcze na forum, a jakoś tak nie mam z kim pogdac :)
pozwolicie sie zaczepić tu na troche :>??? :)

mam nadzieje ze z moją ciążą wszystko bedzie ok i niedługo potweirdzi ją lekarz :)
 
madzaiara ja sie w domku relaksuje,sama bo moj w pracy jeszcze :dry:

joaro witaj :)

kobitki a z jazdy na motorze to lepiej zrezygnowac?czo?scigacza mam na mysli.moj mnie chcial wziasc na przejazdzke jutro ale sie boje o dzidziolka

a jeszcze odpisze bo akurat wiem troche na ten temat, w ciąży racze odradza sie jazde na motorze wstrząsy mogą spowodować skurcze
 
Zabka ja pamiętam jak w pierwszą ciążę planowalismy to tak żebym mogła jeszcze cały sezon przejeździć na motocyklu bo jeździmy oboje i faktycznie tak wyszło że pierwsze trzy miesiące to akurat sezon w pełni :) ide do gina żeby potwierdzić ciążę, i po wszystkim ja się pytam do kiedy będe mogła na motocyklu jeździć a on o malo co z krzesła nie spadł :)) no i teraz już wiem że niby nie można bo wstrząsy ale jak byłam pierwszy miesiąc w ciąży i jeszcze nic nie wiedziałam to jeździłam baaaardzo szybko i baaaardzo dużo i nic sie nie stało :) ale oczywiście teraz już nie dzikuję :)
 
reklama
Corazon a boli Ciebie bez przerwy? Od dawna? I jak silne są to bóle? U mnie koszmarna była środa od tego czasu raczej ok ale czasem coś zaboli, niekiedy ten ból trochę trwa ale do zniesienia. Wydaje mi się, że o ile nie są to bardzo silne bóle to chyba ok. Ale jeśli się denerwujesz to może umów się do lekarza wcześniej, uspokoi Cię to
 
Do góry