reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Martuska witam, ja mam 32 lata, to moja 5 ciaza. Mam 5 latke w domu o imieniu Laura. Trzymam kciuki
Martocha :-( bedzie dobrze, dobrze ye mialas fajna opieke i w czasie trafilas do szpitala:tak:
Szczebiotka czekam na info, byle do wtorku:tak:

Muli mnie i biust nie odpuszcza:sorry2:
Na imprezie podejrzewali ze jestem w ciazy ale nie przyznalam sie:-D
 
reklama
Cześć Martuska :) Ja mam jeszcze 31 lat, ale już niedługo, bo w listopadzie już 32. Jak miałam 20 lat poroniłam w 11tc. Teraz po kilku latach bez antykoncepcji nagle dwie kreseczki na teście.
Mdłości brak, brzuch i piersi dają znać, że istnieją.
 
Ostatnia edycja:
hello

Corazon wizyta rzowiaze Twoje obawy, ja tez mialam i mam takie bóle a do tego takie delikatne plamienia beżowe jasny braz, gin dał mi leki na podtrzymanie i kazał lezeć. Ja tez poszłam do ginka wczesniej bo mi one nie dawaly spokoju i dobrze zrobiłam. Teraz walcze o zdrówko mojego maluszka w brzuszku na usg widziaslam serduszko wiec rozwija sie ok. Nastepna wizyta 2 sierpnia i licze ze bedzie ok. Nie ma co bagatelizowac tych bóli.Odpoczywaj.Może byc tak ze to maciczka tak sie rozciaga ale lepiej dmuchac na zimne;-)

Anka, ja mam takie same dolegliwosci:-)a widze ze my ten sam termin mamy:-)


milego dzionka
 
Carazon trzymam kciuki za wizytę, aby wszystko było dobrze:tak:
A ja dzisiaj zaspokoiłam swoją chyba pierwszą zachciankę:-Dkromki z dżemem i kakao:cool2:a tak mi się dobrze zrobiło jak to zjadłam, tak sobie tłumaczę że chyba dzidziuś normalnie tego potrzebował, bo błogo mi jest do tej pory hehe;-)a od rana średnio się czułam... słabo i tak "lelawie"
dziewczyny robicie już badania?te ogólne?bo ja się chyba wybieram w tym tygodniu do gina nowego, który będzie prowadził mi ciążę, chyba już coś zleci?czy robić wcześniej coś?
 
Corazon - a bierzesz cos rozkurczowego na te bóle? Mi lekraz mówił, żeby sie jeszcze wspomagała magnezem, gdyby mnie cos pobolewało w brzuchu.

U nas pierwsza przespana cała noc od 4 miesięcy. Moje szczęście nie zna granic, może dziś też synek nam odpuści i się wyspimy;). Poza tym ciagle mnie mdli, nawet w nocy. Nie zmienia to faktu, że apetyt mam nie najgorszy, szczegolnie na kanapki z fetą i pomidorami, które jem uparcie non stop od 3 dni;)
 
CorazanPartio ja takze mialam na poczatku bulgotanie w brzuchu i bole czasem dosc mocne(rozciagajaca sie macica) po magnezie mi przeszlo...

Joaro, krolewnazmarcepana Gratulacje spokojnego ciazowania :-)

Ewcik losiczka byla u nas i przez jej enpr mozna bylo wejsc na kingi a tam pozytywny test zaznaczony :-) przykro mi z powodu tragedii kolezanki :-(

Martuska dzieci juz wiedza,ale one bawia sie w zatrzymaj sekret dla siebie ;-) i jakos im dobrze idzie :-)
 
Ja raz wzięłam nospę, tak mi ból dokuczałm. Podobno można. Przy lżejszym bólu, zaciskam zęby.

Ewcik, co za koszmar :( myślałam, że później ciąża jest w miarę bezpieczna... Dlaczego takie sytuacje się przytrafiają? Nie mogę sobie tego nawet wyobrazić :(
 
Cześć wszystkim, weekend zleciał i jutro znów do pracy.
Moja córa chyba bunt dwulatka przechodzi... ręce opadają.
Od piątku kiepsko się czuję, byle do czwartku wytrzymać.

Martuska widzę, po suwaczkach że Ty zaprawiona w bojach ;-)
Asinka przeszły bóle głowy, na mnie apap nigdy nie działał ale w ciąży "musiał" ;-)
Aniulkas jak Twoja psina?
Witajcie Joaro, Krolewnazmarcepana, gosiulek73 :-)
Corazon jak Twój brzuch? doczytałam że znów boli, trzymam kciuki za wizytę i czemu masz zakaz na nospę?
Królowa Dramatu trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę, uśmiałam się z tych piersi ;-) Mnie szczerze we wcześniejszej ciąży mało co bolały może na samym początku, teraz też troszkę, raczej to nie ból tylko taka tkliwość. A co do chodzenia z mężem do gina, to w ciąży chodziliśmy na kazdą wizytę razem, ale tylko dwa razy dr go wpuścił na usg.
Ewcik strasznie mi przykro z powodu Twojej znajomej i tego co się jej przytrafiło :-(
Jula ja na ostatniej wizycie dostałam skierowanie na badania ale ogólne.
 
reklama
Cześć Mamuśki

Weekend mieliśmy dość pracowity, bo mały strasznie dawał popalić. Idą mmu kolejne ząbki (oczywiście 6 sztuk na raz) i strasznie dziecko było obolałe, narzekające i gorączkujące:sorry: Nie mogę go podnosić przez to odklejające się łożysko, więc leżałam przy nim w łóżku godzinami, żeby się uspokoił i choć na chwilę zasnął. Oczywiście nie chciał jeść, pić też nie bardzo. Nawet na ukochane pierogi zareagował kręceniem głowy. Nie miał siły chodzic bo gorączkował, a oczywiście chciał... Dzisiaj już było lepiej na szczęście.

Witam nowe mamy! fajnie, że jest nas trochę już po trzydziestce;-) Też staram się zdążyć przed skończeniem 35 lat i jak wszystko pójdzie dobrze to powinno się udać.

Piszecie o ciągłym spaniu - to na szczęście całkowicie normalne. Dzisiaj przespałam pół dnia, gdy mąż zabrał małego na spacer. Niestety już mam mdłości:-p A miałam nadzieję, że się uda bez takich atrakcji...

Kania, kciuki za czwartek&&&& Myślałaś o zwolnieniu? Zawsze się przed tym broniłam, ale po różnych przejściach zaczęłam rozumieć, dlaczego niektóre kobiety po prostu tego potrzebują

Corazon, dlaczego zakaz brania nospy??? Odkąd więcej wypoczywam brzuch boli duż mniej, ciągnie mnie teraz tylko trochę z pachwinach. Jak Cię boli? Jak na @???

Królowa Dramatu, mnie piersi w ogóle nie bolą w tej ciąży. ZERO. Może dlatego, że 3 miesiace przed tą ciążą skończyłąm karmić małego? Nie wiem, nie bolą i już.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry