reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Moonik kochana życzę Ci dużo siły, wytrwałości i duuuużo zdrówka dla Tadzika. Mocno trzymam kciuki aby wszystko było ok bo musi być ok:tak::tak::tak:Daj znac co u Was
 
ja stosuję właśnie kopenhaską - ogólnie po 1 ciąży fajnie na niej schudłam i potem trzymałam wagę bo jakoś się przestawiłam
teraz dzielnie walczę i zobaczymy
zamiast ćwiczyć - prace w ogródku...:-D
wiem że kopenhaska ma złe opinie ale mi pomogła :tak:
 
moja siostra byala na kopenhadzkiej i efekty byly oj byly...to dobra wogole dieta do zmian uodoban zywieniowych.....

teraz jest na diecie Dukana 3 dzien i juz 1,5 kilo mniej ma ja na diecie Montinaq sie wzoruje, ale chyba na ta proteinowa przejde ...to straszne bo zanim urodzilam dzieci zadnych diet nie potrzebowalam bylam laska ech a teraz nie jest najgorzej w wygladzie, ale ja sie zle czuje w soim Ciebie... no nic nie zale sie


Kaczuszka
dla mnie kopenhadzka nie jest dobra chyba bo z sil opadne...trzymam kciuki za wytrwalosc....


Sara
co to jest 3 kilo...nic ale wiem ze im mniej do zrzucenia tym ciezej...moze warto przestac jesc kolacje , smazone rzeczy i slodkie....waga sama spadnie....
 
teraz jest na diecie Dukana 3 dzien i juz 1,5 kilo mniej ma ja na diecie Montinaq sie wzoruje, ale chyba na ta proteinowa przejde ...to straszne bo zanim urodzilam dzieci zadnych diet nie potrzebowalam bylam laska ech a teraz nie jest najgorzej w wygladzie, ale ja sie zle czuje w soim Ciebie... no nic nie zale sie


Kaczuszka dla mnie kopenhadzka nie jest dobra chyba bo z sil opadne...trzymam kciuki za wytrwalosc....


Sara co to jest 3 kilo...nic ale wiem ze im mniej do zrzucenia tym ciezej...moze warto przestac jesc kolacje , smazone rzeczy i slodkie....waga sama spadnie....


Ja się wogóle nie nadaje do diet:-(
 
julia ja tez bo mam slaba wole, ale na lodowce mam pozawieszane zdjecia z okresu jak bylam szczuplusia...mobilizuje mnie jak narazie bardzo...noi usmiech meza jak widzi ze efekty widac... ;-)

najbardziej jednak fakt, ze wkoncu bede mogla zalozyc fajne rzeczy...
 
reklama
julia ja tez bo mam slaba wole, ale na lodowce mam pozawieszane zdjecia z okresu jak bylam szczuplusia...mobilizuje mnie jak narazie bardzo...noi usmiech meza jak widzi ze efekty widac... ;-)

najbardziej jednak fakt, ze wkoncu bede mogla zalozyc fajne rzeczy...


Moj m usmiechu nie ma bo podobam mu się taka jaka jestem:tak: teściowa narzeka że się odchudzam a sama waży :szok: a diet nie stosuje bo nie mam silnej woli poprostu jem "mądrzej" i więcej się staram ruszać
 
Do góry