reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kurcze aż sie boję wprowadzenia słoiczków:baffled: ja teraz kłade Oliwiera o 20 i wstaje ostanio prawie o 8:szok: nawet nie mówicie o nieprzespanych nocach:szok:
a Oliwier kończy własnie za 3 dni , 5 miesięcy:dry: nie wiem czemu tak suwaczek to wylicza:dry::confused:W dniu chrzcin będzie 5:-)
 
reklama
M*R* - również zazdorszczę takiego śpioszka ;-):-)
Mój "śpioszek" wstał o 8:30 i przed chwilą zasnął, pewnie trzdycyjnie na pół godziny.... wystawiłam go na balkon:-p niech sobie śpi na świeżym powietrzu.
 
My już po wizycie w przychodni.. TSH w normie - jupi!!!!
Dostałam nawet kolejną paczkę z hippa, ale niestety kupony w niej były ważne do lipca:baffled: No nic jest słoiczek, łyżeczka, kremik, saszetka herbatki i skarpetki.

Bebiko1 mam dawać jeszcze przez miesiąc a potem Bebiko2.

Pielęgniarka aż się zachwycała że Gabi taka spokojna:-)
 
Sara może M. ma rację że wyjazd to lek na smutki bo oderwie Cię trochę od rzeczywistości. Najważniejsze że masz swoją bratnią duszę, która w każdej chwili jest dla Ciebie podporą. Ja straciłam dziadka kilka lat temu ale wtedy najbardziej pomógł mi właśnie M. (wtedy jeszcze nawet zaręczeni nie byliśmy). Dzieli ze mną wszystkie smutki, troski i radości. M. i Gabi to moje dwa największe na świecie szczęścia!!!:tak:
 
Hej dziewczynki,
ja z rana odbyłam spacerek z Dominikiem, potem trochę pobawiliśmy się w domku. Teraz śpi, ale ile było płaczu przed zasnięciem:szok:.

Sara mąż ma rację. Wyjazd Ci pomoże się pozbierać i nabrać nowych sił. Dobrze, że masz takiego dobrego męża. Mój też jest taki kochany.:tak:

Karolka super, że wyniki o.k.

MR, ale masz śpioszka. Twój synuś taki grzeczniutki.:tak::tak::tak:

Aha dziś zrobiłam wizytę Dominikowi do dermatologa na poniedziałek. Ma teką wysypkę na ramionach. Lekarka mowi, że czasem dzieci tak mają i później to zanika. Dała maść z kortyzolem i po niej ustępuje, ale jak przestaję smarować, to na nowo się pojawia. Lepiej niech dermatolog to obejrzy.
 
MR superaśnie :-D Daj znać jak już będziesz po tej sysyjce :-) Mam nadzieje ze zobaczymy parę fotek?? :-)

Właśnie ważą się nasze losy dot kredytu na nowe mieszkanie :baffled:

Ale ja mam dziś fuhę :-D sasiadka zostawia mi swoja Julkę (5,5 m-ca) na godzinę (oficjalnie :-):-) ) Zobaczymuy jak to jest z bliźniakami :-D
 
reklama
Caro moj mial taka wysypke i zauwazylam ze to polaczenie potu z chemia na ubranku po praniu....nie przegrzewa sie juz i naraziezniklo wszytsko samo...


M*R ale super czekamy na wynik sesji :-)


EVE no to fajniusio masz....
 
Ostatnia edycja:
Do góry