reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

witam,
znowu kilka dni mnie nie było, więc po prostu udam, że nic nie pisałyście ;-)

u nas dzisiaj leje od samego rana - a wiadomo w czasie deszczu dzieci się nudzą, moja Nika się nudzi, łazi mi tu co chwila, a niania w pokoju sama ;-) a to jest jedyny czas kiedy mogę spokojnie przy kompie usiąść, bo Jula śpi już prawie 2 godziny, chyba to ta pogoda ją tak usypia...
jutro n szczepienie idę, mam nadzieję, że nie będzie tak lało
 
reklama
U nas dzisiaj kolejny nudny dzien sie zapowiada.. pogoda taka sobie poza tym ja juz zyje wyjazdem wiec nic mi sie nie chce.. najhetniej przespalabym ten czas bo strasznie mi sie dluzy:-D Te 7 miesiecy nie bylo takie straszne jak ostatnie 2 tygodnie:dry: Mala wlasnie zasnela w hustawce :tak:
Amelka tak strasznie wpycha sobie paluszki do buzi ze dzis zarzygala:)sorry2:) cala mate:szok: nie moge nawet na chwile odejsc bo caly czas rece sa w buzi co jej je wyciagam to ona siup i spowrotem do buzi:dry:

Sara szkoda czlowieka ale jak dla mnie to on zrobil z siebie karykature:sorry2:
 
Sara no wlasnie mozliwe ze nie zwrocilby niczyjej uwagi.. to w takim razie jaki z niego Krol Popu:confused:
Ale oczywiscie to tylko moje zdanie:-D
a z tymi maskami to wogole przesada.. albo wlasne dziecko przez okno wystawiac.. :szok:
 
a ja Jacksona lubiłam - jego piosenki, teledyski - a jego życie prywatne to niewiele mnie obchodziło... no i uważam, że był królem pop - tak sobie dzisiaj pomyślałam, że nasze dzieci nie będą wiedziały kto to był Michael Jackson, bo dla nich to będzie ktoś taki jak dla nas Elvis - czyli wiemy że istniał, ale to już nie nasza bajka... a ja wychowałam się "z Jacksonem", zawsze był i tworzył - i nagle zniknął...
 
U nas pogoda do niczego, własnie leje a w oddali słychać burzę. Dominik zrobił kupkę, troszkę zjadł i momentalnie zasnął mi na rękach. Chyba przez ten deszcz.
Ja upiekłam dziś racuchy-mam nadzieję, że się mężuś z podwieczorka ucieszy. Jutro obiecałam, że zrobię mu fasolkę po bretońsku. Sama mam na nia ochotę. A dziś leczo na obiadek:tak:
 
MM my jesteśmy w jednym wieku, jak byłybyśmy pewnie kilka lat zaledwie starsze to chyba bardziej przeżyłybyśmy jego śmierć. Dla mnie to On królem nie jest, bo ja jego ani jednej piosenki na zawołanie nawet zanucić nie umiem :-D. Z dzieciństwa pamiętam tylko jakiś film z nim, odcinkowy jakie miał trudne dzieciństwo :confused:
 
Dla mnie też królem nie jest bo nie uwielbiałam jego muzyki, ale przyznam że sporo wniósł do świata muzycznego. Miał olbrzymi talent i niesamowicie czuł muzykę...
 
reklama
Byliśmy dziś na wycieczce w Kórniku:-) w zamku:-) Zaczynam coraz powazniej myśleć o kupnie nosidła, bo dziś nosiliśmy na zmianę Gabrysię na rękach i mało to wygodne:baffled: Ale musieliśmy trochę urozmaicić wakacje naszemu małemu gościowi (jest u nas siostrzenica mojego m. ma 13 lat).

Aha @ ciągle nie mam. Powinna być już 2 tyg temu. Dziś robiłam test - negatywny...ufff! To by było ciut za wcześnie.
 
Do góry