reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ja jak na razie dostałam paczkę pocztą w zeszłym tygodniu w czwartek lub piątek z nutricia, był tam jeden słoiczek obiadku bobovity, próbka mleka bebiko 2, kaszki i herbatki. ;-). Więc może niedługo ATsonia też dostaniesz.
 
reklama
Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was:-)
Dziś byliśmy z Michałkiem w kinie na Epoce Lodowcowej 3, super bajka- Misiek zachwycony, a ja dałam sobie luz z niejedzeniem po 18, bo nie mogłam się oprzeć karmelowemu popcornowi:zawstydzona/y:
 
krlnk - dzięki za stronkę!!!!:-):-):-) wieczorem tak mnie wciągnęło, że nawet do was nie zajrzałam. narobiłam się, żeby wszystko działało... kupe czasu mi to zajęło a ja i tak zdążyłam obejrzeć tylko 1 odcinek:-) zobaczę resztę hurra hurra!!! i jest grey's anatomy. fajnie:-):-):-) dzięki dzieki dzieki

ja ciągle nie dostałam żadnych paczuszek... w szpitalu były jakieś ankiety nawet je wypełniłam, ale chyba zabrałam przez nieuwagę do domu - a oddałam położnej kartę z przesiewowego bad:-)ania słuchu:-p więc raczej na nic nie mog liczyć. zagralam w gierkę - może coś przyślą. zarejestrowałam się też na tamtej stronie od pudelek - ale tam jest napisane żeby prosić w przychodni więc zobaczymy. nie wiem, czy u nie w przychodni mają ten program:-p


Sara cieszę się, że z Juli wszystko ok. a lekarz na pewno mówił to w ramach żartów:laugh2:
MR - hulajnoga super - szkoda, że pogoda się zepsuła. ale jak mała w domu jeździ to nawet nie próbuję sobie wyobrażać co tam ię dziej.

u mnie róznie...:baffled: trochę się martwię - opiszę na odpowiednim wątku. w dodatku jestem zmęczona i czas na jakieś pakowanie. w piątek ruszamy na wakacje więc na trochę was opuszczę... ale nie na długo. "internet" zabieram ze sobą:):-D
 
wpadam na chwilkę - chłopaki śpią i między odgruzowywaniem domu podczytałam zaległości
ale byłam zła... dzisiaj przyszła znajoma z córką się pobawić do nas i jak stwierdziła że nie wzięła synka bo załapał w przedszkolu szkarlatynę to mnie cholera wzięła - nie wie czy czasem jej córka też czegoś nie załapała, a jeszcze nie wyrzuciło bo okres wylęgania choroby jest ok 2 tyg... jak mi dzieci pozarażała to ją zamorduję :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

jutro idę do gina - @ miałam na początku maja, potem 3 krwawienia delikatne (w 99% przez wysiłek w ogrodzie) zobaczymy co stwierdzi....

musiałam ściąć włosy, moja tak długo hodowana kitka przez to wypadanie stała się mysim ogonkiem i aż żal było patrzeć :baffled:
 
U nas od rana leje!!! :-( totalna zamułka mnie złapała!!!! nie wiem co mam ze spobą zrobic, snuję się po chacie w szlafroku, a Mały śpi...nawet jak wstanie to będziemy się nudzić :-(

Szymon nie przewraca się jeszcze...ma w sumie czas, ale to dziwne ze rwie sie do siadania jak nawet nie umie się przetoczyć, niby z pleców na brzuch nawet mu wychodzi, tylko raczki nie umie wyjąć...
 
Wtajcie,
ja już po śniadanku, teraz piję poranną kawkę. Pogoda u nas taka sama jak u ATsoni, więc raczej dzień w domku się zapowiada. Wiecie co upały-źle, deszcz- też źle:tak:Coś mi się zdaje, że w taką pogodę,to i Dominik będzie więcej spał. Wstał dzisiaj przed 8, a o 9 był taaaaaaaak śpiący, że szok.
Acha!!! Moje usta wyglądają już normalnie,jeszcze jutro i będzie całkiem O.K. :tak:;-):tak:;-):tak:;-):tak:
 
Caro, nie zazdroszczeCi z tą opryszczką, sama też dość często mam :-(

U nas pochmurno, padało w nocy i chybe jeszcze nad ranem, teraz nie pada. Mam nadzieję, że będzie dało się wyjść na dworek bo muszę do koncelari się dziś wybrać w sparwie chrztu. Ale mi się nie chce tego załatwiać.
 
reklama
ATsonia - masz ode mnie kopa za takie gadanie! Dzieci płaczą bo nie umieją mówić! prawda jakbyś TY nie umiała gadać to próbowałabyś jakoś inaczej sie komunikować :) niech ćwiczy płucka mały ;)


Hehe Sara - to Juli ładnie załatwiła lekarza :) :)

Kitki - było ją odgrodzić drutem kolczastym i podpiąć go pod prąd :p :)


Justyna - mnie też ta strona pochłania!! :) - ja też nic nie dostałam ;( wszyscy maja paczki a ja nie :(


Wiecie co od wczoraj tak mnie okrutnie boli głowa ze nie daje rady :/ jeszcze awantury z M po prostu sie wykończe niedługo ehh
 
Do góry