reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ola Mój Oliwier też dziś śpi i śpi:eek: nie wiem pogoda?:eek:az dziwne ale zaraz dobije do 4 godzin, a juz dawno tak w ciągu dnia nie spał:tak: ale słysze ze juz sie zaczyna wybudzać powolutku.

Ewelcia super że macie paszport:-D czekamy w Polsce:-p

Katesh ale Ci fajnie z ta pracą:sorry: też tak chce:tak:
Sara w sumie z jednej strony fajna sprawa z tym pilnowaniem. Ja mieszkam w domku i tu nikogo nie znam wiec nawet nie mam co o tym marzyć:-(

Kurde jak na złość widze coraz wiecej ofert na dietetyka (takie studia skonczyłam )a tu kurde Oliwierek mały... Chcialabym isc nawet na pół etatu, na wieczory (takie popołudniowe wizyty) do pracy ale nawet nie mam co marzyc bo nie zdążę sie z mężem wymienić aby dojechać do wawy.:-( tak mi sie zamarzyło.....:-( wczesniej wcale prawie nie było ogłoszeń na dietetyków..
Na razie nie wyobrazam sobie takiego malucha zostawic z opiekunka, wiec chyba zostaje wersja z wychowawczym do końca roku.

Kto urodził 9 marca jak ja? albo gdzies w tych okolicach?:tak: nei chce mis ie liczyc do kiedy mam macierzyśńki:-D i chciałam sie podpytac.
 
reklama
Dziewczyny, moja Ada też jakaś taka dziś śpiaca królewna. Wstałyśmy po 13 z popołudniowej drzemki, narobiła w pieluchę, zjadła 120 mleka i zasnęła więc połozyłam ją do łóżeczka i śpi.
 
ja myslalam że on sie budzi, a tu przeciągnął sie kilka razy i dalej śpi twardym snem:eek: juz 4 godziny minęły:eek:
ooo matko jak się obudzi to zamaltretuje moje cycochy-będzie chciał jeść 2 porcje:-D
 
pytam z tym mlekiem bo bebilon pepti w Anglii kazali pic malemu do roczku z 1 ...musze z pediatra pogadac bo zglupiec mozna....

M*R ja mowilam tylko o tym mleku na recepte czyli dla alergikow...


kurcze ostatnio kupilm fajne bluzki dqwie i dupa zbita pralka mi je znszczyla nie wiem co sie dzieje z nia jakies plamy zostaja takie ciemne...pralka niby 5 lat ma ale kurcze co to jest? Marki nie podam bo az wstyd ze taki sprzet sie psuje...


zazdroszcze Wam ze tak maluchy Wam spia moj jakos za dnia brdziej aktywny... w nocy za to mam 2 pobudki...
 
MADZIK Kurde jak na złość widze coraz wiecej ofert na dietetyka (takie studia skonczyłam )a tu kurde Oliwierek mały... Chcialabym isc nawet na pół etatu, na wieczory (takie popołudniowe wizyty) do pracy ale nawet nie mam co marzyc bo nie zdążę sie z mężem wymienić aby dojechać do wawy.:-( tak mi sie zamarzyło.....:-( wczesniej wcale prawie nie było ogłoszeń na dietetyków..
Na razie nie wyobrazam sobie takiego malucha zostawic z opiekunka, wiec chyba zostaje wersja z wychowawczym do końca roku.


A nie myślałaś żeby zostać prywatnym konsultantem dietetykiem, nienormowany czas pracy bo z klientami umawiasz się indywidualnie. Wiem, że w Warszawie można na tym nieźle zarobić. Trzeba prowadzić działalność jednoosobową i umieścić ogłoszenia gdzie się da. Umawiasz się najczęściej w domu klienta. Zawsze to pare groszy wpadnie.;-)
 
madzik, ja urodziłam 6 marca i macierzyński mam do 23 lipca - to sobie policz ;-)

to ja mam do 26 lipca:-D dzięki:-)

Myfa Twoje dziecie sporo młodsze jest od mojego i to dlatego. Jak byl Oliwier w wieku Wojtusia to też w ciągu dnia malo spał, a teraz znowu sobie drzemki ucina i śpi.
W nocy na szczescie juz tylko pobudka o 4 rano:-)
 
MADZIK Kurde jak na złość widze coraz wiecej ofert na dietetyka (takie studia skonczyłam )a tu kurde Oliwierek mały... Chcialabym isc nawet na pół etatu, na wieczory (takie popołudniowe wizyty) do pracy ale nawet nie mam co marzyc bo nie zdążę sie z mężem wymienić aby dojechać do wawy.:-( tak mi sie zamarzyło.....:-( wczesniej wcale prawie nie było ogłoszeń na dietetyków..
Na razie nie wyobrazam sobie takiego malucha zostawic z opiekunka, wiec chyba zostaje wersja z wychowawczym do końca roku.


A nie myślałaś żeby zostać prywatnym konsultantem dietetykiem, nienormowany czas pracy bo z klientami umawiasz się indywidualnie. Wiem, że w Warszawie można na tym nieźle zarobić. Trzeba prowadzić działalność jednoosobową i umieścić ogłoszenia gdzie się da. Umawiasz się najczęściej w domu klienta. Zawsze to pare groszy wpadnie.;-)

Problem w tym że jak na razie właśnie ja nie miałam praktyki żadnej jako dietetyk, tylko studia i sama sie tym interesowałam dużo czytajac literature i lepiej na początek byłoby zacząc w jakiejś firmie wieksiejszej:baffled: musze nad tym pomysleć.
Założenie działalności to nie problem, tylko tak naprawde nie widziałam jak w praktyce powinna wyglądać taka konsultacja:baffled: jak to wszystko poukładac aby było profesjonalnie po prostu. Napewno rynek zacznie potrzebowac takich ludzi bo coraz więcej osób chce korzystać z takich porad.
Najpierw tez musze siebie doprowadzić do normy po ciąży bo kto by chcial sie z takim pasztetem odchudzać:-D:-D:-D
 
MADZIK to podobno wygląda tak: umawiasz się z klientką najczęściej wieczorem albo w weekend. Ważysz mierzysz itp. wysłu****esz czego chce i jak i co je a potem w domku na spokojnie opracowujesz dietę. A podobno trzeba mieć taki zrobiony skoroszyt z różnymi dietami, że niby super profesjonalistka. ;-)
 
reklama
Do góry