reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

To nasze maleństwo, już się urodziło: :-D


fajnie by było wysłać najpierw coś co się nie wyświetli (coby podnieść emocje) a dopiero to :happy:


wczoarj jak była siostrzyczka to jej zrobiliśmy aranżację i założyliśmy baldachim i ochraniacze aby miała obraz jak mniej więcej będzie wyglądać łóżeczko no i mąż wpadł na pomysł żeby powysyłać fotki tym co mnie nękają co drugi dzień. Tak się trójkę brechtalismy z tego widoku, że po prostu posikałam się ze śmiechu :) pierwszy raz mi się to w ciąży zdarzyło ha ha ha.

Dodatkowo zrobiłam jeszcze fotkę mężowi jak trzyma rożek z maleństwem :)
 

Załączniki

  • 40 tydzień 005.jpg
    40 tydzień 005.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 42
  • 40 tydzień 006.jpg
    40 tydzień 006.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
reklama
Midnight fajne fotki :-D hi hi córeczka piękna :-D:-D:-p
Ja dzisiaj miałam okropną noc :crazy: zasnęłam co prawda około 22:30 (jak dla mnie to wcześnie) o 3 obudziły mnie straszne bóle :baffled: miałam problem aby zejść z łóżka nawet, potem jeszcze kilka razy się powtórzyły ale w końcu ustały.
 
Ech, u mnie tez zadnych postepów. Wlasnie wrocilismy z m i corcia z 1,5 godzinnego spaceru. Bylo calkiem niezle, dopiero pod koniec troche kregosłup siadl.

Zaraz bedziemy jakis obiadek pichcili. Fajna taka niedzielka z rodzinka. Ale nie obejdzie sie bez podczytywania Was.
Ciekawe czy bedzie jakis niedzielny dzidzus:)
 
Hej Dziewczyny! Mam już dość- wieczorem dostałam skurczy takich dość mocnych i promieniujących na krzyż, ale zanim się pozbierałam- wykąpałam itd... czyli po ok godz. przeszło!!! A dziś czuję się fatalnie, boli mnie krocze jakby mnie tam tramwaj przejechał:baffled: i ogólnie niefajnie. Mąż zrbił obiadek, ja idę się dalej położyć.
Trzymajcie się cieplutko w tę pochmurną niedzielę/przynajmniej u nas/.
Pozdrawiam!
 
No brzuszek pobolewa i przestaje.. Nie wiem z mezem postanowilismy pomoc trroche Zuzi hehe ale jak narazie spokoj.. Juz tak bardzo chcemy tulic maleństwo nasze..
Nika moze bole sie znow pojawia i dojedziesz w koncu do szpitala.. 3mam mocno kciuki :-):-):-)
 
Witam po prawie tygodniowej przerwie :tak: nie jestem w stanie nadrobić zaległości
my juz jesteśmy z Alankiem w domciu pierwsza nocka w domu nawet minęła dobrze wyspalismy się :-p mały spi nakarmiony a ja leniuszkuje :-D
miłej niedzieli ciekawe czy któraś pójdzie dzisiaj rodzic :confused:
 
ATsonia teraz jest cisza, nic się nie zapowiada. Hmm jak ja zacznę rodzić to pewnie nocą lub wieczorem bo zawsze o takich porach mnie coś boli, lub mam skurcze.
 
Midnigh fotki super-urocza ta wasza dzidzia:-Dale sie smialam.
JAk narazie widze ze nie ma nowych mamusiek,a mialam nadzieje ze komus zloze gratulacje:-).
U mnie dopiero obid sie robi.bo bylismy z m i z malym u mnie w pracy zobaczyc co sie dzieje i pochwalic sie malenstwem.
Bylo milo,nawet dostalismy Gift Vouchers do sklepu skladka byla od calego staffu:-).
pozdrawiam i zycze milej niedzieli(koncowki)
 
reklama
my już po spacerku i po obiadku. Właśnie leżakujemy :) Dzwoniła niedawno do mnie mama i mnie straszy, ze taraz zostać sama nie mogę bo się różnie dzieje, że czasem można stracić przytomność jak złapie skurcz itp.... Mój mąż pracuje godzinę drogi ode mnie, załatwił sobie urlop na tydzień ale w każdej chwili moze jachać normalnie do pracy. Jutro planowalismy jechać z samego rana na ktg i miał jechać do pracy ale nie wiem, teraz to chyba nie będzie mnie chciał zostawić samej... ale przecież czuję się ok i mi nawet lepiej jak gotuję obiad gdy mi się nikt po kuchni nie kręci...

Co o tym myślicie?
 
Do góry