reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Midnight – u mnie z ruchami odwrotnie. Jak dużo się ruszam – sprzątam, biegam gziłeś po sklepach czy na spacerze, to Mała ukołysana śpi. Jak się położę lub mam bardziej leniwy dzień – to Malutka się wierci…
Vinniki – podziwiam, że masz jeszcze siły na korki. Ja ostatnich udzieliłam w styczniu i potem zapowiedziałam, że już nikogo na lekcje nie przyjmuję aż do odwołania…
Caro – tak, pamiętam – Ty masz cc 17 marca – w moje urodziny! Trzymam kciuki, bo to już naprawdę niedługo!
Modroklejka – dokładnie – reality show! Też przejmuję się każdą rodzącą Marcówką – a w nocy obudziłam się i pomyślałam, że może Mirka właśnie rodzi…
Nik_a – trzymam kciuki!
Nika81 – „jak tocząca się bomba” – dobre :-D:-D:-D

Edis – to może wyśnisz sobie poród! Ja wyśniłam sobie czopa…

U mnie noc w miarę spokojna - obudziłam się z takim "mulącym" bólem jak na @ - pobolało z pół godz i przeszło i tyle... Dziś leniwy dzień - tylko jakiś obiadek upichcę, mąż wróci koło 14.00 z kursu języka migowego i potem już razem spędzimy weekend - może się gdzieś wybierzemy, do jakich znajomych albo co - bo od środy to już szpital itd.
 
reklama
Jeju...
jaki mały ruch na forum...pierwszy raz mi się to zdarza, że nie mam co czytać...co się dzieje, wszystkie rodzą??? czy może tematy nam się pokończyły???
:dry:
 
Faktycznie maly ruch.. wszystkie zajete czyms..
Dziewczynki ponowie swoje pytanie Czy moge uprawiac sex po tym jak mialam szyjke skróconą? Boje sie ze cos zrobie dzidzi w sumie dlatego wole zapytac a gdzies ochota mnie naszla :-p:-p:-p
Uciekam troche posprzatac zanim maz wroci z pracy.. Pewnie mnie opitoli ze tyle zrobilam ale mam dzisiaj zapal do sprzatania gotowania itd.. Polowa mieszkania juz sprztanieta zostala w sumie tylko lazienka i dywany do odkurzenia ale to zostawie m gdzies odkurzac nie lubie:dry: Zupka juz tez ugotowana pachnie w calym mieszkaniu bo m chcial zalewajeczke wiec stoii i czeka.. tylko ziemniaczki na drugie obrac sosik tez gotowy hehe nie no uciekam szorowac kibelek wanne itd.. Pozniej zajrze moze juz sie odezwiecie papapaapp
 
Ja dzisiaj muszę jechać do dziekanatu jakieś sprawy pozałatwiać :baffled: eh ale mi się nie chce z domu ruszać:crazy:.Do napisania po południu ;-)
 
Dziewczynki ponowie swoje pytanie Czy moge uprawiac sex po tym jak mialam szyjke skróconą? Boje sie ze cos zrobie dzidzi w sumie dlatego wole zapytac a gdzies ochota mnie naszla :-p:-p:-p

Malineczka mysle, ze to nie jest nie wskazane. Jak ostatnio bylam na izbie to lekarka wrecz zalecila sex a ja tez mam szyjke skrocona. Wiec jak masz ochote to spoko:)
 
Miotlica i śmieszne i tragiczne hhehe naprawde bywają momenty, w ktorych wydaje mi się ze juz dłuzej nie wyrobie a mała nie chce wyjść ;-)
 
witajcie :-)
u was tez taka piękna pogoda ??
normalnie wiosna i +11 :-D
miałam małe przeboje w nocy, chyba mały mi się wpasowuje w kanał rodny bo całą noc mnie tak miednica bolała że szok zupełnie jak by ktoś mnie imadłem ściskał :baffled: ehh dobrze że to już ostatnio tygodnie bo miesiąca bym już nie dała rady wytrzymać :no:
widzę że większość z was na spacerkach albo obiadek robi
owocnego dnia wam życzę :-)
 
reklama
Do góry