reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Moje maleństwo teraz co 10 -8 min różnie a skurcze nie bolą tylko bardzo napina się brzuszek oj bardzo a to takie uczucie że aż dech zapiera czasmi i trzeba oddychać , czasami coś zaszczypie w środku jak by szyjka coś takiego odczówam. :szok::szok:
 
reklama
Myslicie ze KasiulkaW pojechala? W sumie jak miala co chwila skurcze to oewniw tak. Pewno nastepna dzidzia bedzie:)

A ja dzis ani jednego skurczu nie mialam:(
 
hej

ja włąsnie wróciłam z urodzinek córki kuzyna-mała ma 4 latka i jest boska...dzis do mnie powiedziała-ciociu-ja wiem ze ty nie jestes taka gruba tylko masz dzidzie w brzuchu....rozłozyła mnie na łopatki

ide ogladac z mezem bad boysów...lubie ten film
 
teraz co chwile ktoras znika i sie pojawia:-) tyle ze juz z dzidziusiem;-)
a ja jestem taka zła dzisiaj ze mało...nawet nie mam jakiechs strasznych powodow do tego, tzn maz mi obiecal ze wroci wczesniej z pracy i oczywiscie znowu w ostatniej chwili "nowy projekt przyslali i musi dokonczyc"...ech wiem ze to nie jego wina tylko pracodowacy ale mam ochote płakac i tupać ze złosci jak male dziecko:crazy::angry::wściekła/y: tym bardziej ze haruje coraz wiecej a pensje ma z miesiaca na miesiac coraz mniejsza...niby dostaje wiecej niz ma na umowie ale dotychczas to bylo tak ze to co na umowie to nie ma znaczenia...
ech przepraszam za moje żale ale jakos tak mi lepiej od razu jak sie wygadalam..:tak:
 
reklama
Do góry