reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Nika81 spróbuj się wykąpać w cieplutkiej wodzie, przewietrz w pokoju, w którym możesz się położyć, i prześpij się jakąś chwilę...poza tym możesz przecież wziąć coś na paracetamolu, Apap czy cóś...:-( Nie zazdroszczę bólu głowy, nie cierpię, ale odpukać jakoś migreny mnie omijają ostatnimi czasy
 
reklama
Tanu , masz całkowitą rację :tak: , tylko że moja szyjka jest już miękka i skraca się systematycznie od 5 tyg. Lekarz prowadzący twierdzi że Tosiek jest duży, a ja na pewno nie dotrwam do terminu. Jak sama się domyślasz, dla przyszłej mamy są to bezsprzeczne podstawy do "nakręcania się" :zawstydzona/y: , a w kontekście Waszych czopów, skurczy, i wszelkiej maści "przepowiadających" bolączek...pragnienie ujrzenia Tosia narasta we mnie niesamowicie :zawstydzona/y:
 
reklama
a ja jeszcze nie chce rodzić... mam jeszcze 2 tygodnie. Własnie wróciłam od lekarza, powiedział, że jest lepiej niż dwa tygodnie temu, że mała sie podniosła, i że jest w porządku. Ale leki przepisał i nadal kazał siedzieć w domu, więc świeże powietrze znów zobacze dopiero w niedzielę. Za tydzień ustalimi dokładną datę cc, ale podobno 24 marca to ostateczny dzień kiedy mogę trafić do szpitala...:eek: Mam nadzieje, że doczekam, choć łatwo nie jest. oczywiście nic mam nie robić, palcem nie ruszać, siedzieć...

powiedział,że dzidzia duża jest, ale jaka to już nie. wziął mnie na usg tylko kontrolnie, żeby sprawdzić serduszko a takie usg z mierzeniem ma mi zrobić w przyszłym tygodniu.

Pytałam o ten bół pod żebrami - bo któraś z Was była zainteresowana - sorka nie pamietam która:zawstydzona/y: Powiedział,że mięśnie sie napinają, a dzidzia może się prężyć i stąd takie uczucie. może mieć też coś wspólnego z czynnością skurczową - a u mnie jak powiedział ta ciąża od poczatku nie przebiega prawidłowo więc boleć może... nic konkretnego więc się nie dowiedziałam. Teraz chcę wytrzymać jeszcze tyzień do usg - potem zobaczymy. powiem szczerze, że mam pietra, bo mam wskazanie na cc od ortopedy i mój lekarz powiedział mi, że taka karteczka zwykła wystarczy (ortopeda napisał, że ze względu na to i na to zaleca rozwiązanie ciąży przez cc) i boję się, że jak nagle zacznę rodzić to ta karteczka mi nie pomoże... a na cc już się nastawiłam;-)
 
Do góry