reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ewelcia trzymam za Ciebie i za Waszego synka kciuki :):):)

A ja znów siedze sama. Byłam w tym sklepie na piłsudskiego Myfa ale niczego nie znalazłam dla siebie nie ma spodni na ciężarne :( kobiety. A szkda bo przeciez nowe są b drogie :(. I nadal mam jedną parę... eghhhh.
Kupilam tylko mojemu portfel :) bo narzekał jakiś czas temu, ze nie ma. A tak to dzień jak codzień.
 
reklama
Ewcia nic się nie martw, na pewno wszystko będzie oki :-D
no to się nam dziewczyny posypały :-D
wczoraj byłam na usg w końcu wiemy co mam w brzuszku to będzie synek :-D:-)
jest zdrowy jak rybka :-p
 
witam was dziewczyny , rzadko tu zagladam i sie odzywam a to dlatego ze nie umiem siedziec przy komputerze , :angry:kregoslup cos nawala. u nas wszystko dobrze maly rosnie lekarz powiedzial ze kolo 20 marca bedzie cesarka na poczatku marca dokladnie juz ustali termin mam nadzieje ze wytrzymam bo widze ze dziewczyny juz sie rozpakowuja. :happy::happy::happy:ja juz wszystko mam czekam az dowioza lozeczko. zostalo tylko pare drobiazgow z apteki :-D:-D:-D
 
Ja mialam do niej pisac smska ...ale nie wiem czy to zrobic ,bo wlasnie moze rodzic,a takie smsy to rozpraszaja i juz sama nie wiem czy pisac czy nie.
Ja juz pol kuchni mam w kafelkach maz sie szybko zwija z robota a ja zagladam i czekam na nowosci z porodowek:-).
 
Trzymajmy za ewelcię kciuki!

Może lepiej w takiej sytuacji nie pisać. Niech przeżywa swoje szczęśliwe chwile.
Na pewno jak tylko coś sie wydarzy to da nam znać :-):-):-)

U mnie już ostatnie pranie się kończy... Od poniedziałku prasowanie... :tak:
 
Dzisiaj całe forum poruszone Trudą i Ewelcią ;-) myślałam że jak teraz wejdę na forum to będę miała kilka stron do przeczytania, a tu tylko kilka postów o Ewelci;-). Też jestem ciekawa co tam u niej ;-) jak o 6 przeczytałam tego posta od niej to spac nie moglam :-D. A może wszytskie marcóweczki są tak zajęte walentynkami że tutaj taka cisza;-)
 
reklama
Kurcze , dziewczyny ze mna dzisiaj dziwnie kiepsko:-( nie mam pojecia co mi jest , wiem ze do porodu mam duzo czasu wiec nawet o tym nie mysle.Ale dziwnie mnie brzuchol boli , i bierze mnie na wymioty , zreszta caly dzien od rana nie moge nic jesc , nie mam pojecia co sie dzieje.Mezulek biega i robi mi co chwile mietke , ktora i tak mi nie pomaga.Leki na skurcze wzielam , ale kiepsko pomagaja.Ide sie polozyc.Pozniej sie odezwe.
 
Do góry