reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

napisalam posta i mi wcielo!!!!
Tanu a jak sie bierze te zastrzyki to przez 3m nie ma sie okresu??
Mojego m siostra kiedys je brala ale nie pytalam czy miala okres czy nie.pytam z ciekawosci.
Moze jak bym byla w PL to bym sie i zdecydowala na taki zastrzyk bo tutaj to nie wiem czy maja cos takiego,zawsze przywozilam tabletki z PL

Madzik fajnie ze chcecie miec drugiego przdaca tak szybko.Ja bym chciala za 3 lub 4lata ale nie wiem co z tego wyjdzie,moj m chce miec tylko jednego dzidzia:-(a ja nie!!!Mam nadzieje ze uda mi sie go jeszcze przekonac,bo ja nie chce zeby nasz syn byl jedynakiem:-(.
 
reklama
justina , moj stomatolog wie ze jestem w ciazy bo sprawdzam zeby co trzy miesiace (mam fiola na punkcie zebow)! Moje dziasla zupelnie odeszly od zebow i mam wrazenie jak by zrobily sie biale , nie umiem dokladnie okreslic czy sa spuchniete , choc wydaje mi sie ze tak.Maz poszedla do apteki i kupil mi paste lacalut aktiv i masc na dziasla chamosaldont (napis na op."profilaktyka paradontozy")!
 
Ostatnia edycja:
Tanu no właśnie te zastrzyki... tez o tym czytałam, tylko ze jest tyle pozytywnych co i negatywnych opinii:baffled: no nic chyba pozostaje tylko przetestować:baffled: ale to chyba jak zrzuce wagę po ciązy bo jakbym miała jeszcze utyć to zostane jak hipopotam i na seks i tak nei będe miała ochoty.

ewelcia ja nie wyobrażam sobie aby mieć tylko jedno dziecko, tzn tak z wyboru. Bo jak sa jakies przeciwskazania zdrowotne albo komplikacje po porodzie to wiadomo że nikt na to nic nie poradzi:-( A chcielibyśmy w takim odstepie czasowym bo i tak będe musiała w domku siedzieć (wykluczam żłobek), ewentualnie własną firmę rozkręcimy jakaś mała dodatkowo bo z jednej pensji to ciężko będzie majac kredyt(da rade wyżyć napewno ale człowiek ma już jakieś wlasne standardy życia wyznaczone, poza tym dom nadal ma sporo do wykończenia). Więc jak siedzieć to moze od razu przy dwójce??:-D my tak se teraz myslimy ale kto wie czy po pierwszym jak nam da mały popalić, to czy na drugie się zdecydujemy prędko?
Napewno pod tym względem zgodni ze nie chcemy aby był jedynakiem:tak:

Dobra idę poskładać ubranka bo trochę leży na stole poprasowanych.
 
no okresu nie mialam bo karmilam .... jak przestalam karmic okres wrocil a ja zamienilam zastrzyk na tabletki...nie wiem jak to jest jak sie nie karmi...chyba sie zatrzymuje okres podczas brania....bo on zapobiega dojrzewaniu pęcherzyków Graffa i wstrzymuje jajeczkowanie
 
Nika ja czasami też mam takie dołki że nie mam co ubrać :baffled: w sumie 1 spodnie ciążowe + 1 w które wchodzę sprzed ciąży + dresowe. A nie zamierzam już kupować żadnych ubrań ciążowych bo się załamuję jak coś przymierzam i w nic nie wchodzę
:-p:-p

no mi to juz tez chwilami ręce opadają. Jak urodze tez nie bede miała przez pierwsze m-ce pewnie co na d włozyć :(. Bez zartów ciągle zasuwam w jednych spodniach :( drugie kupowałam w 3 m-cu do 6,7 moglam w nich chodzić teraz są za niskie i opadają :(. Nie nadają się kompletnie.Myfa Ja tez się musze wybrac do tego sklepu. Chciałam dziś, ale śnieg pada :wściekła/y: i nie wyjde bo mokro a ja brzuchol na wierzchu :-( bo spodnie jedyne dobre i odpowiednie na moj stan mokre:( I tak siedzę w domu :((. eghhh. Takie dołki coraz czesciej mnie lapią :(. Moze dlatego, ze juz co raz bliżej porodu ja okrąglutka jak pączek w masle :( a wszystkie ciuchy z przed ciązy jakies maleńkie :((. :baffled:Mam wrażenie ze juz nigdy w nie wejde :szok::-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Madzik ja tez sobie niewyobrazam jednego dzidziusia ale moj maz:nerd::nerd::nerd:.
Caly czas mam nadzieje ze bedzie jeszcze jeden dzidziol.
leze cos zjesc b o glod mnie cos dopada wrrrr.Zmeczona jestem a przeciez nic nie robie
 
bralam te zastrzyki tylko dlatego,ze sa dozwolone dla karmiacych.....tabletki daja mi poczucie i kontroli( wiem dokladnie kiedy jajeczkuje i kiedy mam okres dostac ) ...nie wiem jak to jest z tym zastrzykiem kiedy sie juz nie karmi....nie dowiadywalam sie nawer...poza tym pamietam,ze na ulotce bylo napisane ,ze mozna miec problemy z zajsciem w 2 ciaze przez iles tam lat i chyba wtedy tego tez sie obawialam...ale jak widac niepotrzebnie...
 
Witam
co do antykoncepcji po porodzie to tak jak Tanu myślałam o zastrzyku chociaż bratowa mojego męża mi odradzała bo czuła się po nim okropnie była opuchnięta i cały czas plamiła a tabletek chyba nie można podczas karmienia brać :confused:
co od puchnięcia rąk i nóg to ja puchne strasznie mam nogi jak banie a jak założę stopki to aż mi się ulewa masakra :baffled: mówiłam o tym lekarzowi to kazał ograniczyć spożycie płynów i soli i spać z nogami podniesionymi do góry :tak: i powiedział że na tym etapie ciąży to raczej normalne i taka moja natura :eek::unsure:
 
reklama
Cześć dziewczynki!!!

Byłam u ginka dzisiaj, ale znowu mi nie robił USG, pomacał mi tylko brzuch, posłuchał serduszka, obejrzał nogi i powiedział, zebym przyszła na KTG za dwa tygodnie.. Acha wyniki krwi i moczu mam super, ale to moje swędzenie skóry to początek cholestazy i kazał mi brać tabletki na wątrobe, a jak te nie pomogą to zapisze mi micniejsze. To tyle z wrażeń po wizycie. A teraz ide poczytać co u Was.
 
Do góry