reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Ewelcia tutaj nie daja tego swinstwa co w Polsce ;-),nie martw sie to smakuje jak oranzada ta lucozade (mam nadzieje ze u ciebie tez taka podaja).Ja w #Polsce wypic tego nie moglam a tutaj chluplam na raz i spytalam czy maja wiecej..i rozbawilam pania polozna:-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane!
Troche mnie nie bylo i widze , ze jest nas duzo wiecej.
Ja niestety juz przed swietami lezalam w szpitalu , wypuscili mnie dopiero wczoraj:-( ale jak cos sie bedzie dzialo to wracam i zostane az do rozwiazania.
Mialam straszne skurcze i plamienia , lekarz stwierdzil ze zaczal mi ochodzic czop sluzowy.Teraz mam lezec i odpoczywac zeby donosic chociaz do 35/36 tygodnia.
Lekow lykam tyle ze chodze caly czas jak pijana , a raczej caly czas spie.Relanium 5mg. fenoterol i isoptim.Jedyne z czego sie ciesze to , to ze juz mnie nie kluja bo juz tylka nie czuje , a od kroplowek zyly popekane.Masakra!
Sorki , ze tak nudze , ale prosze was bardzo! Trzymajcie kciuki za mojego synka , zeby troche posiedzial w brzuszku:-)
Pozdrawiam , sciskam i caluje!!!:-*
 
Hej ;-) U mnie dzien tez sie mile zapowiadal, ale przed chwila sie popsulo:zawstydzona/y: Moj mial szybciej dzis z pracy wrocic i juz sie cieszylam ze wreszcie dluzej pobedziemy razem, a tu kicha... o 18 najwczesniej. Ostatnio mam w sobie zlosc na to ze on ma co robic, ze nawet moze chodzic do pracy, ze 3 razy w tygodniu chodzi na scianke wspinaczkowa a raz na angielski. Problem w tym ze ja tez jestem raczej ruchliwa osoba( a raczej bylam), a teraz popadly mnie okropne hemoroidy/zylaki? i powinnam prawie wogole nie siedziec:wściekła/y:. No i na nic nie mam sily, nawet zeby zrobic pozadki w mieszkaniu. I tak gnije w mieszkaniu przewalajac sie z boku na bok, czekajac na powrot mojego z pracy. Ale wtedy tez mam go tylko chwile bo albo juz sie gdzies wybiera albo pisze jakies programy na uczelnie. Nie mam zalu o to ze on ma zajecia jak zawsze, tylko nie moge zniesc tej mojej bezsilnosci... Naszczescie wczoraj postanowil mnie zabrac do restauracji zebym juz nie chodzila taka naburmuszona. No i mu sie udalo, usmiechalam sie caly wieczor, mimo ze jak wrocilam do domu klnelam na to ze za duzo siedzialam i teraz tylek mi nie daje o sobie zapomniec :laugh2:

Volcan trzymamy wszystkie za ciebie i malego kciuki!! Wogole to zaowazylam ze coraz czesciej odwiedzamy szpitale, ze cos sie zaczyna (to zamieszanie z donoszeniem i rodzeniem). Coraz bardziej zaczynam sie bac rozwiazania...
 
Ostatnia edycja:
volcan my tu cały czas pamiętamy o tobie i zastanawiałysmy się czemu się nie odzywasz,mam nadzieje że dotrwasz chociaż do tego 36tc a jak sie czujesz teraz???
Moje suwaczki tez dzisiaj warjują wczoraj było ok wiiec się nie martw to chyba cos od nich
 
fatalna miałam noc, nie dosc ze nie spałam do 2 to na dodatek tak mi spuchły dłonie i stopy ze ledwie mi sie w kapcie mieszcza-i szczerze mowiac to mnie troche martwi bo od mniej wiecej 2 tyg pije bardzo duzo a siusiam mało....i ma to swoj wymierny wynik na wadze-w 2 tyg mam 1,5 kg wiecej!!! szok...a tak sie cieszyłam ze nie przybieram az tak duzo-a tu klops i juz mam 14 kg wiecej niz na poczatku!

Mordoklejka lepiej idź do lekarza bo to może być zatrucie ciążowe
Zatrucie ciążowe, Ciąża i poród > Zatrucie ciążowe

Volcan ja też biorę od 2 dni fenoterol i isoptim, a nie wiesz czy przy tych lekach można brać rennie na zgagę, bo niby w ulotce fenoterolu jest napisane że nie można brać z nim leków zawierających wapń , a rennie zawiera chyba tlenek wapnia. Zgaga mnie piecze jak djabli i nie wiem czym ją teraz złagodzić:baffled:
 
Hej kochane!
Troche mnie nie bylo i widze , ze jest nas duzo wiecej.
Ja niestety juz przed swietami lezalam w szpitalu , wypuscili mnie dopiero wczoraj:-( ale jak cos sie bedzie dzialo to wracam i zostane az do rozwiazania.
Mialam straszne skurcze i plamienia , lekarz stwierdzil ze zaczal mi ochodzic czop sluzowy.Teraz mam lezec i odpoczywac zeby donosic chociaz do 35/36 tygodnia.
Lekow lykam tyle ze chodze caly czas jak pijana , a raczej caly czas spie.Relanium 5mg. fenoterol i isoptim.Jedyne z czego sie ciesze to , to ze juz mnie nie kluja bo juz tylka nie czuje , a od kroplowek zyly popekane.Masakra!
Sorki , ze tak nudze , ale prosze was bardzo! Trzymajcie kciuki za mojego synka , zeby troche posiedzial w brzuszku:-)
Pozdrawiam , sciskam i caluje!!!:-*

Volcan, kochanie, dobrze, ze jesteście w domciu, ale dmuchaj i chuchaj na siebie, a tak wogóle to może podaj komuś swój nr tel, zeby być w kontakcie w razie czego.
 
Irma , mi w szpitalu wrecz zabroniono brac innych lekow , rennie a nawet nie moge brac witamin dla ciezarnych , ale nie mam pojecia co moze byc nie tak.Ale radze Ci na zgage szklanke zimnego mleka:-) tego lekarze mi nie zabraniali.
Maniulka , co do mojego samopoczucia to jest kiepsko.Skurcze jak byly tak sa , choc slabsze , cale dnie przesypiam bo chodze po scianach.Na szczescie wiem , ze z malym Alexem wszystko dobrze.Tylko pcha sie jak cholera;-) szyjke tez mam znacznie skrocona , wiec nawet siedziec mi zabroniono.Ale musialam wejsc tu do was zobaczyc co i jak i dac znac co ze mna , zebyscie nie myslaly , ze o was wszystkich zapomnialam:-)
 
reklama
kurcze to sie wystraszylam z tym cukrem.... nie wiem co zrobic bo teraz wizyte mam w 33 tyg jakos... w sumie to nie mam zadnych dolegliwosci...
ostatnio to nawet apatyt mam kiepski...

w pierwszej ciazy juz puchlam na maxa rece, stopy dostalam nawet skierowanie na badanie czy nie mam zatrucia ciazowego na szczescie nie mialam...ale teraz wiem od czego to mialam w mojej diecie bylo duzo sodu, soli, przypraw tych gotowych ala knor...noi tlustego ciezko niezdrowo...po porodzie od razu mialam 10 killo mniej tyle wody we mnie bylo...
tak wiec modroklejka na badanka...a jeszcze jak jest za cieplo w domu tez sie puchnie, ale jesli malo siusiasz to widac nerki obciazone i moze byc zatrucie....
 
Do góry