reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

magda ja tez mam taka nadzieje i czym szybciej tym lepiej dla wszystkich.
Ide poprasować, powiesic pranie, posprztać bo wieczorem do lekarza, ale mam stracha a jutro musze poprać firany i okna pomyć.
 
reklama
julka - będzie dobrze minie i zapomnicie, tylko nie przesadzaj ze sprzątaniem....:no:
mi się śniła w nocy imprezka i że wystawili pepsi, ale najpierw nie chcieli dać bo się jeszcze nie rozpoczęło, a jak już wróciłam były kisiele do picia - feee
takim sposobem z raniutka pojechałam do sklepu i kupiłam małą puszeczkę aby się nie rozpędzić i zaraz ją wypiję - ale jestem niegrzeczna :rofl2:
 
zaraqz musze wychodzić a wyjątkowo mi się nie chce ale coz znowu zaboli i mnie i moj portfel:szok: ;-) i po 16tej po wyniki badań zobaczymy jak tym razem wyszły :-:)confused::confused:
 
Julia , wiem jak to jest gdy sa problemy z dzieckiem(zwlaszcza zdrowotne) wszystko drazni i sie nawarstwia.A maz dziala jak plachta na byka:-) ale uwierz , ze to minie.Niestety tak juz jest z naszymi mezczyznami...jak jest dobrze to jest dobrze a jak nas zaczna draznic to ciagnie sie to niebywale dlugo.Moj maz tez pali i powiem szczeze ze i ja palilam , mimo ze staralismy sie nie palic przy dziecku to i tak nie zawsze to wychodzilo i nie zawsze wychodzi:-( ech...
A z synkiem niebawem pojedziesz na testy i bedzie dluzo lepiej.
Zreszta dziwi mnie to , ze nie mozesz zrobic ich wczesniej.Moj synek tez mial miec zrobione kiedy skonczy 3 latka , a sprawdzilam wszystko , porozmawialam z lekarzem i mial zrobione gdy skonczyl 1,5 roku.Ale niestety z tego powodu musialam zaplacic , i chocbym chciala Ci powiedziec ile to juz nie pamietam ale chyba cos ok 200 zl. Trzymaj sie cieplutko i nie denerwuj sie tyle!
A i moja rada! Usmiechaj sie nawet sama do siebie , nawet gdy jest zle!Twoj mezus bedzie sie dziwic co sie z Toba dzieje i w krotce i jemu udzieli sie pozytywny nastroj!U mnie to dziala:-)
 
julka...wydaje mi sie ze czesc testów mozna zrobic wczesniej...baratanek meza ma niecałe 3 mc i miał juz robione to co sie dało z krwi-wykluczyli dzieki temu ze nie jest uczulony na laktoze, pszenice, i cos tam jeszcze co jest w mleczkach w proszku..oczywiscie tyhc skórnych testów nie miał...
 
Ja mam znow problemy z BB strona laduje mi sie z 10min.ciekawe czy uda mi sie wyslac posta-sprobuje:-)

Leze w lozku i nawet mi sie nie sni o wstawaniu,napisalam do szefa sms-a ze sie zle czuje i nie bedzie mnie dzis w pracy:-).
Boli mnie glowa,brzuszek,nogi i rece mam ,mega spuchniete i jeszcze to zmeczenie-Czy Wy tez tak macie?:confused:
 
Testy z krwi robilismy juz dawno, ale najbardziej wiarygodne sa ponoc te testy skórne, bo z krwi to owszem robimy, ale jest około 700 alergenów i utrafić w odpowiedni a wszystko kosztuje więc stopniowo, ale do 3 lat juz niedługo - damy rade:tak:

Matko jak ja sie boje tej wizyty dzisiejszej u ginka:-(
 
Kaczuszka jak raz na jakis czas się napijesz to się nic nie stanie :) nie pijesz codziennie ani litrami. Julia ne boj się trzymam kciuki, żeby było ok. Wrociłam wrr ale mam o jakies 160 zł mniej 140 wiz :szok: no i kupiłam sobie magnez z wit b na skurcze łydek i drętwienie rak i rekawice do masarzu moze rozstępy jakos cudem mnie ominął :tak:;-)... Tylko co do magnezu nie wiem czy można brac go z feminatalem ktory biorę :baffled: no i masz babo placek :baffled::crazy:
 
Mój synek został skierowany do alergologa później do pulmonologa w związku z tym że często chorował ja jako dziecko miałam alergie a mąż astmę.Testy skórne miał robione w wieku 5 lat i co się okazało był uczulony tylko na orzechy,lekarka stwierdziła że te skórne to nie zawsze wykazują i skierowała nas na testy z krwi chyba 10 rodzai już nie pamiętam dokładnie tam nie wyszło nic byłam juz pewna że jest zdrowy.Dlatego jestem zdziwiona że skórne są ważniejsze zawsze wiedziałam że to te z krwi są ważne tak jak u męża na skórnych nie wyszło nic wszystkie parametry oddychania wskazywały na astmę wiec zaczeli szukać w krwi i tam się okazało że na prawie wszystkie rodzaje kurzu jest uczulony.
 
reklama
Volcan nic bym juz nie dodala do tego co dziewczyny juz napisaly-trzymaj sie kochana!!!
Ja dzis znowu bylam w szpitalu na badaniach..to juz trzeci raz w tym tygodniu.W moczu wykryli mi cukier -masz ci babo placek:-(,mowia cos o malej infekcji w zwiazku z tym.Oprocz tego dzis ogladal mnie lekarz (to moje lozysko nieszczesne),wiec bede miala jeszcze usg miala co jakis czas by sprawdzac polozenie.Dzis mi wyznaczyli termin cesarki -stwierdzili ze nie beda mnie meczyc bo krowotoku jeszcze dostane i CC najbezpieczniejsza w moim przypadku.
Mam dzis dola jak Row Marianski,non stop jezdze jak nie do szpitala to do przychodni..albo kliniki...stresuje mnie to bardzo .Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha w ciazy..jak zagadam z jakakolwiek kobieta w ciazy mieszkajaca w Anglii to zala sie ze zadko maja badania a ja mam ich nadmiar -powinnam sie cieszyc....ale jestem juz tak zmeczona wiecznym jezdzeniem po lekarzach ...przepraszam ze Wam truje:zawstydzona/y:...maz mnie opitolil ze narzekam jak baba w ciazy ;-).Milego dnia laseczki
 
Do góry