reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2009

lilienka...ja od dzis jestem na zwolnieniu....ale i tak jestem w pracy, bo pracuje w domku, mamy własna firme...i nie ma cudu zebym mezowi nie pomagała
 
reklama
Cześć mamuśki:-) Dlugo mnie nie było widze nowe marcóweczki to fajnie, że nas tyle już jest i co fajne mamy zbliżone terminy porodów:-) Jak się czujecie??? ja jakoś bez zmian wymioty, mdłości, brak apetytu, bolące piersi,no i brzusio już widać;-)Nasz fasolka ma już 2 cm i wszystko jest wporządku z czego się bardzo cieszymy. Narazie mamy stwierdzoną pojedyńczą ciąże, ale lekarz powiedział, że to różnie może być;-)Zobaczymy później następną kontrole mamy za miesiąc juz nie mogę się doczekać. Pozdrawiam Was i wasze fasolki buziole:happy2:
 
Witajcie dziewczynki

Moris, ja czuję się różnie, raz jest lepiej, raz gorzej, staram się myśleć pozytywnie, ale nie zawsze mi to wychodzi, najgorsze są noce i poranki, wtedy najwiecej myślę...i boję się iść do toalety, no ale już taki urok naszej psychiki, boimy się, ze znowu sie nie uda.... Ja naprawdę jestem optymistką i wierzę, ze w końcu musi mi i Wam się udać!!!:tak:

Dziewczyny, ratowałam dzisiaj maleństwo!!!:szok: Młody wróbelek nie wyrobił i walnął u mnie w okno, myślałam, ze ktoś mi czymś rzucił w szybę w pierwszym momencie się zdenerwowałam, ale nikogo nie widziałam w pobliżu, wyszłam na dwór i też nic nie było, zaczęłam szukać, a w kwiatach pod oknem leżał młodziutki wróbelek, był taki wystraszony, wzięłam go na ręce, chwilę odpoczął, sprawdziłam czy jest cały i wypuściłam go, ale był śliczny:tak:

Madzia śliczne zdjęcia, ja chyba nie wytrzymam i w poniedziałek wyskoczę do ginka, napewno mnie przyjmie.

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!!!!
 
Cześć Dziewczyny:)

Ale miło tak sobie z kawką poczytać co tu piszecie od rana:)))
Jeśli chodzi o biust to z 75B jest już 75C a może i więcej!!!! gdyby tylko jeszcze nie bolały mnie piersi to byłoby bossskooo-mój mąż zachwycony-heheheheheh:)
W poniedziałek idę do ginka i mam nadzieje,że już powstanę i zacznę normalnie fukncjonować.

jeśli chodzi o badania to ja już dwa razy byłam na krwi i moczu i raz na tych wszystkich ciążowych.

MORIS trzymam kciuki i będzie dobrze;-)
miłego słonecznego dnia Gwiazdeczki
 
Czesc dziewczyny:)

Witaj Moris:-)

Fajnie sie czyta z rana wasze posty.
Mordoklejka super opis badania,gratuluje dzidzi i ciesze sie razem z Toba.
Ja jeszcze nie widzialam swojej fasolki a tak bardzo bym chciala,mysle ze juz nie dlugo bede miala wizyte w szpitalu:-).

Lilienka jak na razie siedze w domku,jestem na zwolnieniu do 13 sierpnia ale chyba mi sie to przedluzy ze wzgledu na ucisk na rwe kulszowa.
Dziewczyny nawet mi niec nie mowcie o biuscie,nie dosc ze juz tyle urosl to teraz jeszcze boli,najgorzej rano jak sie podnosze z lozka,noi jeszcze dochodzi do tego czasami rwa kulszowa wrrrrrrrrrrrrr-czasami wymiekam:no:
Dzis znoe pogoda jest okropna noi ja czuje sie nie zbyt dobrze:-(
 
Czy wy wszystkie siedzicie sobie w domkach ?? To tylko ja pracuje?? Zazdroszcze wam

Witajcie lilienka ja też pracuje codzień wychodzę z domku na 8 godzinek, od dzisiaj mam urlop :tak:

Dziewczynki byłam u ginka wczoraj, i nie ma już pęcherzyka ;-)jest piękna zdrowa dzidzia, trochę mniejsza niż powinna bo mierzy 9,5mm ale jest ok. i nawet serducho widziałam i słyszałam Huuuurrrrrrrrra. A waliło cudnie i pręciutko 144 razy;-)
jestem trochę skołowana mam bo mamy kilka terminów ale powiedział że najprawdopodobny nie będzie 13-ty tak jak wcześniej było ustalone, ale 18/19 marca. :happy2:
Buziaki.
 
kasiullka super WIADOMOSC :-) to teraz czekamy na USG(zdjecie)

Mam pytanko:
Czy wasze brzuchy tez sa takie gorace?? MOj m w nocy jak sie do niego przytule to sie smieje ze niezły piecyk z mojego brzuch i cycuszków;-) hi hi hi

Ja ogolnie mam lenia :sorry2:kiedy mi to przejdzie...
 
reklama
Sofik nie tylko Ty masz lenia ale ja tez,moj brzuch jest tez goracy ale nie zawsze.

Kasiullka super wiadomosc tylko pozazdroscic.
łoj okropnie sie dzis czuje:-(
 
Do góry