reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam :-)

Mordoklejka gratuluje wspaniałej dzidzi :-)
Miroslava ciesze się ze u was wszystko dobrze :-)
Witam nowe marcóweczki :-)
Ja ide w poniedziałek do lekarza i boje się strasznie. Miałyście robione już jakieś badania ??
Życze miłego dzionka :-)
 
reklama
lilienka...ja robiłam badanie ogólne krwi i moczu, toxo igg i igm, hbs, vdrl, probe uczulenia na latex-wazne-wszystie rekawiczki sa latexowe a az 13 % ludzi jest uczulonych na latex!
 
Mordoklejka to ciekawe co piszesz o tym lateksie, musze lekarza zapytać,poza tymi badaniami o których napisałaś ja miałam jeszcze HCV i próbe Coombsa (antygen anty Rh)
 
Czesc

mordoklejka super opis wizyty u gina, ja sie juz nie moge doczekac :tak:a to jeszcze 2 tyg. i jeden dzien;-)

Lilienka ja jeszcze nie mialam zandych badan, musze czekac do 13 tyg. wtedy porobia mi wsyztkie badania, chodz spytam sie gina jak bede na usg czy moze mi zrobic badnia.

Ide na mała kaffke i sniadanko...
 
Witaj Mirka,
ja tez jestem po stracie i strasznie się boję, jeśteśmy chyba z tego samego rocznika- czas goni, a strach jest czasem piekielnie silny i zagłusza radość, którą powinnyśmy czuć. Wybieram się do lekarza 19 sierpnia, zobaczymy co powie, po ostatniej ciąży jestem pełna obaw. Mogłabyś mi napisac jak się czujesz, boję się, że u mnie znowu cos nie tak...
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Brzuszek :)
 
Moris naprawde nie mysl negatywnie, bo to zle wpływa na dzidzie.
Jesli chcesz cos dopisac do postu to masz na dole z prawdej strony edytuj i tam na dole mozesz jesc edytowac posta ;-)
I zachecam do zrobienia suwaczka wtedy bedizmy wiedziec w ktorym tygodniu jestes...

No i przedewszystkim Witaj
 
Witaj Moris!!
Doskonale Cię rozumiem, ja tez przeszłam to dwa razy. Ale w końcu musi być dobrze. W którym jesteś teraz tygodniu?? Znasz przyczynę niepowodzenia??
 
hej hej

widze nowe marcóweczki na liscie...witajcie

nic mi sie dzisiaj nie chce...a musze domek posprzatac, bo mam jutro gosci...buuuuu
 
reklama
Do góry