reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witaj spokojna ja korzystałam z tego kalkulatora i wszystko mi się zgadza tzn wyszła mi data poczęcia co jest prawdą .
Tylko wydaje mi się że to przy regularnych miesiączkach się sprawdza podaje linka Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko
:tak:
pozdrawiam
Fajnie by było jakby ktoś utworzył listę z naszym nickiem i datą narodzin (taką co znamy narazie potem idzie edytować i zmieniać )
Kto sie podejmnie bo ze mnie kiepski "informatyk "
przykład :

mamusia 20 marca 2009
.................
.................
;-)
 
reklama
Mamuśka, ja też jestem kiepski i nformatyk więc raczej nie pomogę:(

słuchajcie jak to jest z wizytami u ginekologa na początku- mężowie mogą wchodzić? Z Wami wchodzą do gabinetu?

.png
 
Dziewczyny,
Dziękuję za miłe przyjęcie - już Was wszystkie lubię:) Czy któraś policzyła ile nas, tych Marcóweczek, jest?
Mam urodzić 25 marca. To moja pierwsza ciąża, więc napiszcie czy lekki ból podbrzusza, od czasu do czasu w ciągu dnia powinien mnie niepokoić? Oprócz tego biegam do toalety co godzinę, w nocy muszę wstawać 2-3 razy, bolą mnie piersi i mam ogromny apetyt - conajmiej co dwie godziny muszę coś zjeść:) Oj, nie wiem jak ja będę wyglądać jak tak dalej pójdzie:)
Kolejną wizytę u gina mam 14 sierpnia, to będzie wtedy ósmy tydzień ciąży i już nie mogę się doczekać, bo pewnie zobaczę już serduszko, prawda?

I jeszcze jedno mam pytanie - obawiam się, że będę mieć anemię, bo normalnie miałam ją już dwa razy w życiu, a co dopiero w ciąży, badania zrobię za dwa tygodnie, napiszcie w jakich produktach jest najwięcej żelaza?
No to mi epopeja wyszła:)
 
Miotlica obijawy masz jak na kobiete cieżarna przystalo :-)
Ja tez jem duzo, do tego chyba mam zgage:dry: bo ciagle mnie cos piecze w gardełku...
Pozatym mam apetyt na ostre jedzenie w 1 ciazy mialam tylko slodkie...
Ja w 1 ciazy przytylam 29 kg :szok:

Tak w 8 tyg. juz mozna usłyszec serduszko ja tez zapisuje sie z 8 tyd. na USG a w piatek ide do lekarza rodzinnego...

No własnie ile nas jest ??
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek:-)
Kolejny nie fajny dzień za mną i kolejny przede mną. Boziu jak ja bym chciała już skończyć ten I trymestr. Ten drugi fajniejszy i tyle niespodzianek czeka: rosnący brzuszek, ruchy maluszka, na USG fajnie widać już maluszka.

Sofik rodzeństwo dla Leonka było planowane, ale zmajstrowanie go miało być za rok. Ja od października miałam wrócić na studia, wrócić do pracy i być tam przez rok.
Do tego Leonek urodził się przez cesarkę, jako wcześniak. Mój organizm miał się zregenerować.
No ale wczoraj rozmawiając z W. znaleźliśmy i pozytywne strony :-): nie zdążyłam wydać jeszcze ubrań ciążowych, dużo rzeczy dla maluszka bo też nie wydaliśmy, dzieciaczki odchowamy i spokój na trochę;-)
Oki na razie mykam bo muszę moich chłopaków na spacer wyprawić:-)
 
Masiek no widzisz widze w Twoim poscie wkoncu opytmizm ;-) tak dalej ..
Nie wiem jak to jest zaraz po 4 m-cach od porodu zajsc w ciaze ale moge Ci zrozumiec, bo wiem ze takie male dziecko potrzebuje ciaglego zajmowania sie nim ale Wazne ze sa i dobre strony tego wszytkiego...

Ja po mojej corci mam tez wsyztko ubranka (ale nie chce zeby sie przydały) bo bym chciala GROSZKA (synka) ...ale wogole to wanze zbey bylo zdrowe...

Za 2 dni ide potwierdzic Ciaze do lekarza a potem za 3 tyg. jade z M na USG :-D potwierdzic czy wsyztko jest OK...
w 1 ciazy bylam spokojna a teraz nieeee i wogole inaczej sie czuje , moge jesc gotowac i gotuje takie ostre potawy ze M sie dziwi chyba mi smak wrocil :-D bo od ostaniej ciazy nic doprawic nie umialam :sorry2:

zapraszam tu ====> https://www.babyboom.pl/forum/marzec-2009-f251/tyle-nas-jest-marcowe-mamuski-2009-a-18181/
jelsi kogos ominelam albo zle wpisalam nik prosze pisac zrobie korekte ...
 
Ostatnia edycja:
witajcie!

widziałam dzis malenkie serduszko! dzidziol na prawei 3 mm pecherzyk ponad 2 cm, ciałko zółte 12 mm, okraglutkie jak balonik...serducho waliło jak oszalałe!

duphaston zmieniłam na luteine...bo to podobno naturalny a nie syntetyczny progesteron, tak powiedział gin...

diete cukrzycowa mam trzymac, cukier sprawdzac przed kazdym polsiłkiem i godzine po....tak wiec 10 razy dzienie!!!

poza tym okazało sie ze moj lekarz został ordynatorem w grodzisku wlp i w zwiazku z tym bedzie jeszcze mniej w przychodn, ale dzis z nim gadałam i obiecał mi ze dla mnie znajdzie czas i ze zostanie ze mna do konca ciazy...

poza tym na kolejna wizyte ide 31 i zobacze co i jak....

tak sie ciesze ze az sie poryczałam!
 
spokojna....moj B chodzi ze mną na wszyskie wizyty i lekarz nie ma nic przeciwko

miotlica...u mnie serduszko było widac dzis a to dopiero 5 tyg i 6 dni::-):-):-)
 
reklama
a mam...i wieczorem, albo raczej jutro wkleje...o ile moj skaner zechce ze mną współpracowac bo ostatnio nie chciał....

mirus, mówie ci - rewelacja...siedziałam tam, a w zasadzie lezałam i łzy mi ciekły jak z kranu, a lekarz sie usmiechał...jak mu powiedzałam ze sie mega denerwuje to zazartował ze z nerwicy to on mnie leczyc nie bedzie, wiec lepiej zebym sie uspokoiła...
 
Do góry