reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam..
Ja dziś z mężem jadę do mojego ginka..
Jestem niesamowicie przerażona..boje sie że i ta ciąża nie skończy sie sukcesem..ale muszę być dobrej myśli..
Moje objawy to ciągłe kucie tak jak by w podbrzuszu,aż mnie to martwi,bo jak kicham czy kaszle to mam wrażenie ze wybuchnę..mam takie jakby kolki..martwię się..
No i jest mi ciągle niedobrze,ale tylko mnie mdli..
Czy jest ktoś z okolicy Kościerzyny??
Pozdrawiam..

Cześć kochanie, nie martw się, napewno będzie dobrze, ja też straciłam już dwie ciąże, ale mam nadzieje, że tą uda mi się donosić i Ty też musisz uwierzyć!! A ja niestety nie jestem z Kościerzyny,ale mam do Ciebie niedaleko, bo mieszkam w Żukowie:-)

Aszu, Wioletko, witajcie!!!:-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny

W ktorym tygodniu dowiedziałyscie sie ze jestescie w ciazy???

Bo ja wczoraj zrobilam Test 14 dni po owulacji i wyszły dwie piekne kreseczki ;-)

Wiec jesli dobrze bedzie dolacze do Was... chodz u Was juz 6 tyg. a u mnie tylko 2 tyg. ;-)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! Mam termin na 2 marca. Test zrobiłam dzień po spodziewanej @, ale objawy miałam już po 10 dniach! Czuję się inaczej niż w ciąży z Magdą, ale jestem też dużo spokojniejsza. Na usg idę po 12 tygodniu. Oczywiście nie mogę się doczekać, by lekarz stwierdził, ze wszystko jest OK.
 
Cześć dziewczynki...byłam u ginka i zobaczyłam tylko pęcherzyk i ciałko żółte nic poza tym :baffled:, kazał mi przyjść za 10 dni, 30-go lipca, boję się, że nic z tej ciąży nie będzie, termin mam wyliczony na 13 marca 2009, powiedział, że pęcherzyk i ciałko jest prawidłowej budowy. Mam nadzieję, że za te dziesięć dni usłyszę jakieś pozytywy, bo nie ukrywam, że się trochę zdołowałam:-(..
wyliczył mi z USG że jest to dopiero 6 tydzień i 3 dni:sorry2:

Pozdrawiam nowe mamy-marcowe :)))
 
Ostatnia edycja:
Mi wyszło z kalkulatora ze termin mam na 31.marca ale to zalezy od cyklu :sorry2: wiec moze byc tez 1. kwietnia

Postanowilam napisac do Was marcowych mamusiek bo kwietniówek jeszcze nie ma:-)

Ja mma obiaw taki ze jem jem jem i to wsyztko...
Własnie zjadlam obiad a zaraz po nim lody i znów jestem głodna :dry:

Anetka75 tez mam całkiem inne objawy niz z córcia wiec moze to cos znaczy ze bedzie Groszek a nie Fasolnika;-)hihihi

Kasiullka mys tylko pozytywnie naprawde nie ma co sie załamywac...

Gratki wielkie za wszytkich małych brzuszków i małych fasoleczek czy groszków...
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry!

wczoraj sie dowiedziałam ze jutro moge wskoczyc na wolny termin po bratówce do mojego gina, i sie bardzo zastanawiam czy z tego nie skorzystac...to bedzie blisko 6 tyg, moze cos niecos bedzie widac....jak nie to swoj termin mam na 31 lipca a to bedzie równo 7 tyg....tak czt siak...jutro jade zrobic wszytkie konieczne badania...toxo, morfologia, przeciwciała rh-, lh 4 czy th 4 - nie pamietam które, mam jeszcze wypisane inne, ale w tej chwili nie pamiętam.

tymczasem bede uciekac uskuteczniec nauke jazdy autkiem....

do pozniej!
 
Hej laseczki
jestem pierwszy raz na forum choc to moja druga ciaza.
Mam nadzieje ze ten czas uplynie nam wszystkim spokojnie i szczesliwie sie zakonczy.
Tydzien temu robilam test i dwie kreski jak nic. Jeszcze nie bylam u gina ale to jakis 5 tydz. ...
Gratuluje wszystkim .... :d
 
Witam

izaulka Witaj

modroklejka fajnie ze dzis sobaczysz kropeczke w brzuszku ;-) ja to musze sie umowic do lekarza ale ja mieszkam zagrnica i tu najpier umawiasz sie do lekarza rodzinnego a potem on wysyla pismo do szpitala i dopiero ok. 13 tyg. masz wezwanie na USG do szpitala...
Ale ja sie chce wczwesnie wybrac do polskiej kliniki zeby zrobic pierwsze USG....


Ja sie wogole czujecie dziewczyny???

Mam pytanie Apropo --opryszczki- bo mi sie zrobila na ustach czytalam opinie na ten temat i mowia ze nie ejst grozna ,czy to prawda??
 
reklama
Hehehj.
Gratuluję wszystkim nowym zaciążonym.
kasiuLLka będzie dobrze, przed 8tc. usg często nie potrafi wyłapać szczegółów.
Najważniejsze jest usg w około 12tc. O i ten sam termin jak mój. Do tego 13marca w tym roku urodził się mój synek pierworodny:tak:

O tej ciąży dowiedziałam się z testu, ale po radzie lekarza, żebym zrobiła test. Ciągle jesteśmy z W. w szoku. Bo ta ciąża to spore komplikacje w naszym życiu. Teraz obliczyłam, że możliwe jest, że w ciąży byłam przed wzięciem zastrzyku antyko...
ale mniejsza o to.
Że jestem w ciąży czuję to już całą sobą. Mdłości, wymiotki, siusianie, wieczne znużenie i coś co męczyło mnie całą poprzednią ciążę zgaga:wściekła/y:.
Ale teraz nie jest już tak fajnie jak za pierwszym razem. Leonek jak to 4miesięczne niemowlę cały czas absorbuje, spać nie daje. Jeszcze wczoraj okazało się, że mały ma zawalone gardło więc musimy uważać.
Dobra mykam na razie co by was nie zamęczyć czytaniem. ;-):-)

pozdrawiam. trzymać się dzielnie.
 
Do góry