reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Hehehehe, dobre, ale wyobrażam sobie twoje szczeście. Ja cieszyłam się w piatek jak głupia jak ginka powiedziała, ze pęcherzyk urósł od rana o 3 mm i pięknie sie wykształcił, no a teraz czekam na następny cud, na nasze małe serduszko:-)
 
reklama
frajda jest niesamowita, a kto wie....moze nawet podwójna...ale to dokładnie okaze sie za około 8 tyg...bo wykluczyc mozna bliznieta dwujajowe, ale jak dzis sie dowiedziałam, po wynikach badan, i pomiarach z usg, szansa na jednojajowe jeszcze jest....
 
bede juz dzis zmykac...wstałam o 5 rano zeby pojechac na badania na czczo a na 9 miałam wizyte....tak wiec jestem na nogach od blisko 10 godzn i padam...ide sie przespac....popoludniu wpadna tesciowie bo samochód i przyczepke, a my chyba skoczymy na basen...buziaki dla wszystkich groszków i fasolek
 
modroklejka to super wiadomosc ja musze czekac jeszcze 3 tyg. rany ale to długo :szok:
Czekamy za zdjecia kochama bo jest sie czym chwalic...

Ja sie troche denerwuje ze nie moge zrobic wczesniej usg tlyko musze Tyle czekac... ale co ma byc to bedzie...

 
miotlica...u mnie serduszko było widac dzis a to dopiero 5 tyg i 6 dni::-):-):-)

Modroklejka - gratuluję i cieszę się:) Ja do gina pobiegłam gdy był dokładnie 4 tydzień 1 dzień ciąży, więc jeszcze serduszka nie widziałam i dlatego tak nie mogę doczekać się kolejnej wizyty :tak:
 
Miroslava1979 kazda sie martwi zamiast zyc bez stresowo ale sie nie da :sorry2: Fajnie ci z TYm USG...

miotlica teraz tak patrze i masz chyba zły suwaczek bo u ciebie to 5 tyg... a ty mowisz ze to 5 tyg. i 6 dni ...
 
Ostatnia edycja:
Sofik te 5 tyg i 6 dni to ciąża modroklejki, to był cytat, jej wypowiedź skierowana do mnie, stąd "miotlica" na początku. A u mnie jest 5 tydzień, zgodnie z suwaczkiem. Uff, wyjaśnione :-)
 
:-)
Sofik te 5 tyg i 6 dni to ciąża modroklejki, to był cytat, jej wypowiedź skierowana do mnie, stąd "miotlica" na początku. A u mnie jest 5 tydzień, zgodnie z suwaczkiem. Uff, wyjaśnione :-)
no tak przepraszam za zamieszanie ;-)
To w 5 tyg. juz słyszałas serduszko ale fajnie:-) ja to poczekam na 6 tyg. lub 7 tyg. bo mam bardzo daleko na USG :sorry2: buuuuuuuuu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam szczęście, mój ginek ma w gabinecie USG, KTG i takie tam różne sprzęciory:-) Jak idę na wizytę to mam wszystko od ręki robione
 
Do góry