reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

kurna...ale kicha....bez sensu....
jak nie mieszka z wami to gdzie mieszka?wogole sie odzywał? dupek jeden....czy on nie wie ze jego zachowanie ma wpływ nie na jedną osobe a na 3!???
 
reklama
Hej

Życie nam płata figle tylko czemu aż takie i w takich okolicznościach jak Julia Twoja ciąża itp.
Współczuje Ci naprawde i trzymam kciuki żeby wszytsko się dobrze skończyło

A tak na marginesie czywtam co piszecie ale naprwde nie chce mi się nawet pisać ide dziś do lekarza na kontrole może się uda to będe mieć dziś usg dowiem sie wkońcu czy niebieskie czy różowe mam kupować:-D
Pozdrawiam i jak wróće to napisze co lekarz powiedział pa :blink:
 
julia słow mi brakuje na to wszystko :( przechodziłam kiedys przez podobna sytuacje, ale nie byłam w ciązy i nie mialam dzieci.Wiem co to znaczy czuc się zdeptana, zdradzoną oszukaną Twoja sytuacja jest tym bardziej trudna bo jestes w ciazy i dlatego nawet nie probuje sobie wyobrazić jak się czujesz bo jest niedopomyślenia :(i do tego nie masz nikogo oobok :(
 
Ja tak lubię z wami pisać że mogła bym tu siedzieć non stop,ale czas się za coś brać ani obiadu,trochę trza ogarnąć będę później :tak:
Truda23 trzymam kciuki za wizytę no i niech się pokaże maluszek w całej okazałości :-)
 
Maniulka ja tez lubie tutaj pisac i czytac posty,ale nie stety dzis zaszalalam na watku zakupowym i moj czas pisania z Wami juz dobiega konca,bo musze zaraz pedzic do pracy,wieczorem pewnie zajrze.

Truda napisz jak po wizycie.
julia kochanie trzymaj sie.-okropne jest to co Cie spotkalo.
 
julia, co za ... aż słów brak :-( a dokąd się wyprowadził? do tamtej pewnie nie, bo pisałaś że ona ma faceta... ja bym nie liczyła na to, że on będzie próbował coś naprawiać, zważywszy że się wyprowadził... no chyba że to chwilowe jakieś szaleństwo, tamta go pogoni, to się opamięta...
 
reklama
Julia, każdy chyba myśli to samo w tej sytuacji. Ja poprostu trzymam kciuki, żeby było dobrze, nieważne co to dobrze będzie oznaczac.
 
Do góry