reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam moje drogie:-):-):-)
Znow duza przerwa w mojej obecnosci ale tym razem calkowicie uzasadniona. W sobote wyszlam za maz i caly tydzien przed bieganina zalatwianie itd w sobote weselicho i dopiero teraz doszlam do siebie! pozniej dodam foteczki z wesela tylko te ktore robili goscie:-p
Troche poszalalam pobawilam sie i niedziele przelezalam w lozku ze strasznym bolem brzusia. Przemeczylam moje malenstwo teraz dluzszy spacer i znow bol.. ide 6-go do lekarza mialam sie wybrac wczesniej ale lepiej sie czuje wiec poczekam to pare dni.. Pozdrawiam buzka*
 
reklama
fobrze ze powiedziałaś bo juz chciałam wyrzucić to gg i zainstalować drugi raz ale jak ich wina to uff strasznie długo juz nie chodzi 2 godz miga albo całkiem niedost

WSZYSTKIEGO NAJ NA NOWEJ DRODZE ZYCIA DUZO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI
 
Ostatnia edycja:
wnerwia mnie to zawsze nie wiem czemu ale wnerwia nie znosze jak cos sie psuje i na stronie nie ma info zadnych na ten temat nic tak się nie robi. Czeka mnie dziś dzwonienie do Ip pointa:angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y: az mi ich zal bo im takich posle ze uszy im zwiędną albo coś zrobia z tym raz i na zawsze albo ja zrywam umowę z nimi! Mam dośc tych co tygodniowych awarii ze nic nie chodzi nie mozna pliku wysłac przez skypa nic wczoraj poł nocy usiłowalam wysląc zdjecie po wiz u fryz i d nie dalo sie :angry::baffled::wściekła/y: takze bedzie gorąco. Zastanawia mnie tylko 1 rzecz jak kopne tych dostawców to zostane bez. Do tej pory mialam od siostry ona ma life box tpsa - makabra ale za free ja mialam a teraz coż nie mam co liczyć na nią :no:
 
ja wam powiem że kiedyś byłam uzalezniona od gg rok temu się przeprowadziłam i od tamtej pory się nie logowałam...pewnie już nie mam swojego gg... i jakoś nawet go nie potrzebuje...... ale dopiero teraz sobie uświadomiłam ze go już rok nie używałam....:)))))
 
Witam moje drogie:-):-):-)
Znow duza przerwa w mojej obecnosci ale tym razem calkowicie uzasadniona. W sobote wyszlam za maz i caly tydzien przed bieganina zalatwianie itd w sobote weselicho i dopiero teraz doszlam do siebie! pozniej dodam foteczki z wesela tylko te ktore robili goscie:-p

gratulacje.... zobaczysz jak czas zleci mnei się wydaje że to było wczoraj a już pół roku minęło
 
reklama
Do góry