reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Upieklam wlasnie ciasto urodzinowe dla przyjaciolki o ktore mialam tyle szumu z mezem i twierdze ze mialam jakis napad bulimi haha:-D Oczywiscie zadnej bulimii nie mam ale nie mozna tego inaczej nazwac.Otoz jak wyrabialam ciasto to tak mi zapachnialo maselkiem,cukrem waniliowym itp. ze zaczelam jesc surowe-to jeszcze nic bo tak mi sie zdarza.Ale w pewnej chwili sie opamietalam i mysle kurde tu sa juz dodane jajka a ja w ciazy i co bedzie jak sie salmonella zatruje.No ale uznalam w dzikim apetycie ze skoro juz i tak zjadlam troche tego ciasta i przepadlo,to rzucilam sie na kolejna porcyjke wdziecznie oblizujac paluchy.Masakra.Teraz wyjelam je z pieca i tak mi pachnie ze zastanawiam sie ze najwyzej postawie na stole podjedzone-zwale na swoje hormony ciazowe,ewentualnie na niepohamowany apetyt mezusia :-p
 
Witam!
Przeczytalam wszystko ale nie dam rady wszystkim odp.bo tyle zescie nadrukowaly ze hoho.

Julia bardzo mi przykro ze Twoj mezus jest taki nie odpowiedzialny,jak on wogole moze przyrownywac Cie do innych ciezarnych,przeciez to od wiekow wiadomo ze kazda kobieta inaczej przechodzi ciaze.
Lepiej dmuchac na zimne i sie nie przemeczec a wiecej oszczedzac.
Mam nadzieje ze juz z mezem porozmawialas i jest lepiej.
Wczoraj jak czytalam to co napisalas to plakalam,bo nie moglam pojac ze facet tak moze traktowac zone:-:)-(przykre.

Moj n jest czasem az za natto opiekunczy:-)
Co do tesciow(przyszlych) to....nie sa zli ale mogli by byc lepsi,jak we wrzesniu bylismy w PL to nawet sie nie spytali jak sie czuje,czy mi cos dolega poprostu nic:-(obojetni chyba sa na to ze beda dziadkami.
Potym jak rok temu zmarla moja mama to myslalam ze bedzie inaczej,ze tesciowa chodz troszke sie zainteresuje moja ciaza a tu NIC.Troche mi przykro:-(

Modroklejka ale zmiana,gratuluje SYNKA:-)
Myfa...slicznego masz synka,powazny.
Sara ale mi narobilas checi na placuszek,ja bede piekla w czwartek.
Madzik chyba ty pisalas o bolach w prawym boku?
JA tez tak mam jak ty,wydaje mi sie ze zalezy jak sie dzidzia ulozy,bo mnie wtedy boli jak czuje dzidzie wlasnie w prawym boku,ajek dzidzie czuje gdzie indziej to bol ustepuje.

Nie wiem czy pamietacie ale od piatku juz bede mezatka:-):-):-)
Caluski
 
No niestety z mężem dzisiaj rano znowu kłótnia :-( Do niego nie dociera że ja się naprawde źle czuje i źle znosze ciążę:-( Zresztą nawet w sklepie obce osoby mi mówią że źle wyglądam:-(
 
hej wam.....
bylam wczoraj w teatrze roma na "upiorze w operze" szlam nastawiona raczej sceptycznie...ale bylo wspaniale...miusical przerosl moje najsmielsze oczekiwania.....wszystkim z wawy i okolic polecam.....
 
reklama
Do góry