reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

EGHHH WITAM obudziłam się rano i okazało się że moja goopia siostra jest na zwolnieniu. Teraz bede musiala uwazać zeby na nią nie wpasc :no::no::no: bo szczerze nie mam ochtoty na nią patrzeć...:wściekła/y: a dziś znowu obudziłam sie z dolegliwościami takie ciągnięcie i kłucie w brzuchu chwilami jest b bolesne :( boszz ciąża jest b cięzka i trudna :szok: ni jak sie dobrze czuc i mieć dobry humor, jak ciągle cos boli.
 
reklama
właśnie zjadłam śniadanko - lody czekoladowe i truskawkowe z owocami - bananem, gruszką, winogronami i mandarynką polane bitą śmietaną i posypane rodzynkami - ;-)ale mi wstyd za to dziwne obżarstwo... w 1 ciąży sam zapach czekolady i słodyczy wywoływał nudności, a i normalnie też nie jestem słodziakiem ha ha:rofl2: pomieszało się wszystko we mnie
idę zaraz zemścić się na dyni - zrobię sobie lampion na werandę synal się ucieszy jak wróci:tak:
wiem że to nie wątek zakupowy, ale muszę zacząć myśleć - więc macie jakieś doświadczenie z takimi kołyskami np wiklinowymi - czy skrzypią i trzeszczą? czy lepiej kupić plastikowe z baldachimem, bo do sypialni łóżeczko za nic w świecie się nie zmieści...:crazy:
a jeszcze jedno macie jakiś sposób na "brak żył"
Pobieranie krwi u mnie to katastrofa ostatnio kobieta obrażona stwierdziła "pani bez żył przychodzi rano w sobotę" i teraz mam na dłoni ogromnego siniala (bo stwierdziła że na dłoni tylko może mi się wbić)- aż wstyd podać komuś rękę i strasznie bolało:wściekła/y:
 
hejka drogie marcóweczki

ślub siostry był super , maluch w brzuszku daje mi ostro popalic od paru dni kpie i kopie....juz nie moge doczekac sie USG .... zeby zobaczyc słoneczko .... kaszel nadal mnie meczy ide dzisiaj do pediatry bo mam juz dosyc....

poczytam nadrobie zaleglosci jak wroce do domku, wklejam foto mojego Hubcia bardzo podoba mi sie to foto...nikt nie chcial uwierzyc mi ze on ma dopiero 2 lata i 8 miesiacy....

4a146cadf6e9b64b.jpg



spokojnego dnia
 
czesc dziewczynki:-)

Zaczne od tesciow-jest dosc dobrze chociaz nie idealnie,ale nie ma co wierzyc w idealy.Sa to ludzie pomocni,wyremontowali nam pol mieszkania wlasnymi silami,wyjezdzamy od nich zawsze z walowka takze dbaja o nas ale jesli chodzi o temperature emocjonalna to sa raczej chlodni.Tacy nie do przytulania jak moi rodzice (chyba ze przesadzam bo swoich rodzicow zawsze czulej sie traktuje) tylko tacy bardziej oficjalni.Ciaza jest uwazana zdroworozsadkowo,jako stan normalny w naturze (przeciez prawie wszystkie kobiety rodza,nawet zwierzeta tez daja rade) i nie nalezy robic wokol tego wiele szumu-akurat to podejscie mi odpowiada bo i ja uwazam ze ciaza to stan normalny,nie chorobowy i nie nadzwyczajny.
Modroklejka - czasem tak bywa,gratuluje wiec synka.Moja ginka twierdzi ze 100% co do plci to jest przy porodzie:-pMoja mama z kolei jak w latach 80 rodzila mnie i brata to nie wiedziala kto sie urodzi i mowi ze to byly 2 najwieksze niespodzianki jej zycia i ze teraz kobiety sa tego przez USG pozbawione.Ale ja tam wole wiedziec;-)
Kaczuszka2 - no moja ginencja uwaza ze USG 3D nie jest konieczne a jesli juz to w 25-28 tygodniu-zdania sa podzielone.
Nika81 - a Nospa nie pomaga?Bo mnie jak mialam bole podobne do miesiaczkowych tak do 17 tc to przechodzily po nospie po 10 min.
Myfa80 - Sliczny synek,jak patrze na takie foto to wole chlopczyka.Faktycznie ma dojrzala buzke i madre oczy ze pomyslalabym ze to kandydat na 1 komunie!I jaki meski z tym zegarkiem...fajny fajny!!!:-)
 
mi sie poszczescilo z tesciami i naprawde mam fajnych..... teraz na weselichu siostry byli razem z nami wybawilismy sie i do tego Hubertem sie zajmowali caly czas.....


co do płci to mam przykład z lutówek kolezanka dopiero przy porodzie dowiedziala sie ze zamiast dziewczynki - jak wskazywało USG urodziła synka....jaderka do moszny zeszly dopieero po narodzinach....

na poczatku chciałam córeczke miec, teraz jest mi to obojetne synek moze byc nawet drugi.....
 
myfa masz ślicznego synka i faktycznie nie wygląda na 2 latka tylko poważniej:-)
modroklejka gratuluje synka dobrze że teraz się dowiedziałaś a nie później :tak: bo jak nakupowałabyś sukieneczek to co byś z nimi zrobiła hihi:) :-);-)
pozdrawiam wszystkie marcóweczki i gratuluje tym co zaczęły już czuć ruchy maleństwa:happy:


 
moze na chwile:( ale to nie sa takie bole to takie klucie w prawym boku czasami czuje az w boku jak kolka jakby promieniował, z przodu brzucha tez czuje ogolnie taki dziwny bol, klucie ciągnięcie cos takiego. Takie jak mies miewam zadko teraz sie cos uwzielo na te klujace

kaczuszka2 wspolczuje bo wiem jak to boli a ten siniak to nic innego jak wypisz wymaluj obraz jej braku umiejętności. Nie wiem co z tymi babami jest nie tak ale są bleee nie mile wredne i nie ma się ochoty patrzec na nie. ja mialam kiedyś taką sytuacje, że wbila się igła a tu zero krwi:szok: rowniez po kilku probach nieumiejętnej baby miałam krwiaka na ręku :baffled:

Myfa80 to super zazdroszcze bo jako ze to 1 ciąża moja nic nie czuje jeszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry