reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witajcie,
Wczoraj byłam u ginka, zbadał mnie dokładnie i powiedział, że wszystko jest super, posłuchał serduszka maluszka i przejrzał dokładnie wyniki badań stwierdzając, że są idealne. Bardzo się z tego cieszę. :-)

Niestety nie robił mi USG, bo powiedział, że to dopiero początek 18 tygodnia i nie zobaczy jeszcze wyraźnie płci na swoim sprzęcie, a skoro miałam robione USG miesiąc temu i wszystko aktualnie jest OK to radzi wytrzymać miesiąc i wtedy "będziemy szukać, co Dzidziuś ma między nóżkami".

Po ostatnim spadku wagi o 0,5 kg, przytyłam przez ten miesiąc 1,5 kg.

Pytałam go o pasy poporodowe. Wg niego, zalecane są zwłaszcza dla kobiet po cesarskim cięciu, ale można założyć i po porodzie naturalnym, choć on nie widzi specjalnej potrzeby.

Łączę się z tymi z Was, które wyczekują na ruchy Maleństwa. Ja odpowiedziałam na pytanie gina o ruchy, że raczej jeszcze nie czuję, chociaż jakieś "smyranie", bulgotanie, jakbym rybkę tam miała to czuję, ale to jest bardzo delikatne i pewności nie mam. Lekarz powiedział, że jeszcze jest na to czas. Ale czekam niecierpliwie:tak:

Jutro rano wyjeżdżamy z M na weekendowy wypad do Zakopanego. To właściwie wyjazd z ludźmi z mojej pracy, ale niektóre nasze drugie połowy też jadą. Oczywiście wyjazd ma charakter wypoczynkowo-spacerowy a nie wyczynowo-sportowy, więc cieszę się.
 
reklama
Kochane Marcóweczki,
Witajcie w weekend. U nas dość pochmurno, ale nastrój mam nawet niezły. Pozdrawiam serdecznie! Chciałam napisać więcej, ale właśnie przyszła dziewczynka na lekcje angielskiego, reszta potem. :-)
 
Myfa80 48 kg ważyłam 3 lata przed zajsciem w pierwszą ciąże jak pisałam jak miała 18-20 lat synka urodziłam w wieku 23 a wtedy już miałam nadwagę w ciąży przytyłam zaduuużo i sporo zostało i tak jest do dzisiaj :baffled:


aha myslalam ze ta waga czułaś sie pulchna.... teraz rozumiem
 
Nika81 - big kiss :-)
Miotlica,wspaniale ze z dzidzia wszystko w porzadku.Zycze udanej wycieczki do Zakopca.
U mnie dzis nic szczegolnego sie nie zapowiada poza hihi sprzataniem,praniem,zakupami zywnosciowymi na caly tydzien itp. itp.
Moze wpadne pozniej jeszcze,aczkolwiek moj maz twierdzi ze za duzo czasu spedzam przed kompem;-)Ja szacuje to na jakies 2-3 h dziennie-az tak zle?buziaki!
 
Witam dziewczynki:-)
Niestety bardzo dlugo mnie nie bylo i nie mam czasu dzisiaj na nadrobienie zaleglosci w postach ale zrobie to innym razem.. Bylam 2 dni temu u gina waga spadla, badania ok, posluchalismy sobie malusiego serduszka ale niestety USG dopiero w 23 tyg powiedizlam ze ja juz chce bo chce kupowac juz ciuszki i wogole wiec powiedzial mi Monia mozesz kupowac wszytsko dla chlopaka hehe ale dopuki nie zobacze malego siuraczka to nie uwierze:-p:-p Uciekam sprzatac bo dzisiaj mam wieczor panienski i obawiam sie ze moge sie nie wyrobic:rofl2:

pozdrawiam i caluje
 
witam wszystkie mamusie!!:-D
Miroslava to super że wszystko ok, no i gratuluje synka
Miotlica ciesze się że wyniki są dobre, też mi sie wydaje, że nie ma potrzeby robienia dużej ilości usg, choć nie powiem że nie lubię patrzeć na swoją niunię sama czekam niecierpliwie na kolejne ale to już za dwa tygodnie. A tego wyjazdu do Zakopanego to po prostu Ci zazdroszczę:-), mężuś cały weekend pracuje więc mogę tylko pomarzyć o wyjeździe:-(
dobrze, że chociaż pogodę mam dzisiaj słoneczną,
trzeba wziąść się za porządki i obiadek bo jak tak dalej pójdzie to m zastanie mnie przed kompem:-D:-D:-D:-D
pozdrowionka i głaszczcie swoje brzuszki
 
Czesc Dziewczny!
Bardzo dawno tu nie zagladalam. U nas potwierdzily sie przypuszczenia moje i meza - bedzie chlopczyk :) Imie juz dawno wybrane Antek :)
Duzo slonca dla Was i kruszynek :)
 
Witam was :) ja nawet nie wiem kiedy skierują mnie na kolejne usg mialam jedno w 12/13 tyg i sobie teraz poczekam aby poznac płec dziecka. Niecierpliwię się strasznie Ja tez sobie nie wyjade nigdzie :( moj partner jest za granicą - praca :( pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Sara27 nie ma za co po narodzinach dzidzi weźmiemy się za siebie :)
 
dzisiaj super pogoda - byłam troszkę w ogródku i robiliśmy jesienne porządki - przycinanie krzaczków i róż, grabienie liści - uwielbiam:tak:
widzę że nastroje ostatnio skierowane na linię po ciąży - ja jak na razie przytyłam 3-4 kg, ale i tak ważę mniej niż z synkiem w 1 ciąży. Obiecałam sobie że po ciąży na wakacje będę super, jestem niziutka - niecałe 160 cm więc każdy kg ponad 53 kg wydaje mi się przestępstwem.:no:
ostatnio spotkałam koleżankę i mnie załamała - zapytała o termin, kiedy usłyszała marzec, to mnie strasznie przepraszała, bo myślała że to już za 2 miesiące :rofl2: mam strasznie duży korbolek, a przy moim wzroście to wyglądam jak piłeczka z nożkami, rączkami i główką.
.... Gratulacje dla tych które widziały ostatnio dzidziusie i znają płeć - chyba jak na razie przewaga chłopczyków :tak:

nam do usg 3 d zostało 6 dni i 17 h - mam nadzieję że zobaczę płeć:-):-D
 
reklama
Witam :-)Ja własnie po obiadku dzisiaj dzień leniuchowania chociaż tak nie do końca bo jest parę rzeczy które trzeba zrobić czyli posprzątać ale nie jest tego aż tak dużo więc ok
miotlica super weekend ci sie trafił :-)
 
Do góry