reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Modroklejka, moja przyjaciółka jest dentystką i mówiła mi, że w ciąży w drugim i trzecim trymestrze można znieczulać, bo te obecne znieczulacze naprawdę działają miejscowo i nie są groźne dla dzidzi. Nie znieczula się w pierwszym trymestrze, bo wiadomo - wtedy na wszystko trzeba szczególnie uważać. Nie można też usuwać kamienia ultradźwiękami (co chciałam u siebie zrobić).
No to masz miłe i ciekawe zajęcia w wolnym czasie :-)
Ja też nie nosiłam pasa, tylko ćwiczyłam, choć przez jakiś czas, pod dopasowanymi kreacjami nosiłam majtki wyszczuplające.
 
reklama
aaaaaaaaaaaa szostka weidera jest super po porodzie cwiczylam...oczywiscie nie od razu musialam 3 miesiace poczekac bo cc mialam....nie cwiczylam dokladnie ale efekty byly..polecam
 
czesc wam:-) Tez mam lekki katar i krwawiace dziasla prawie codziennie ale da sie przezyc,juz sie przyzwyczailam.Co do ruchow dzidzi to zawsze jestem spokojna jak je czuje a jak nie to sie niepokoje.Np przez ostatni tydzien czulam wyrazne kopniaki a teraz od wczorajszego popoludnia tylko lekkie bulgotanie,az sie martwie:-( Dobrze ze juz w czwartek mam USG 3D.O kosmetykach dla dzieci nie mam pojecia wiec sie nie ustosunkuje do wypowiedzi.Za to przeraza mnie wizja brzucha po cesarskim cieciu.Dzis pobuszowalam na forach i ogolnie w necie i jestem przerazona-dziewczyny w wiekszosci nie moga zgubic brzucha i faldow po porodzie albo pozbycie sie brzucha trwa wiele wiele miesiecy.Ja tak nie chce:baffled: Przyzwyczailam sie ze jestem szczupla i nadal chce taka byc chlip ;( Taki pas na pewno bede nosic,a znajac mnie to i inne cuda bede stosowac (w tym oczywiscie cwiczyc),nawet jesli bedzie to placebo.Nie ma mowy,ciaza to nie wymowka na otylosc czy wielki brzuch,ja musze dobrze wygladac i juz.Z waga tez sie pilnuje,jest 20 tc i mam 4-4,5 kg na plusie.Ehh cos dzis mam dola-uroki ciazy...
 
Sara27 wszystko zalezy od tego czy kobieta przed ciaza byyla szczupla jaki miala brzuch...znam wiele dziewczyn mmialyy cc i maja super brzuszki szybko wrocily do formy oczywiscie cwiczenia sa wazne...ja tez pilnuje sie z waga teraz jestem madrra w drugiej ciazy wiem ze wszytko idzie w boki...zbedny jest cukier i male porcje a czeste to najlepsze rozwiazanie....
 
aaaaaaaaaaaa szostka weidera jest super po porodzie cwiczylam... - CO TO?:szok:
ja też po cc nie mogłam ćwiczyć i nosić pasa dopiero po jakimś czasie
karmiąc i stosując dietę matki karmiącej schudłam średnio, więc kiedy zaczęłam wprowadzać inne pokarmy synkowi przeszłam na ostrą dietę i supeeeeer:rofl2:
wczoraj kupiłam sobie super sukienkę w ORSAY-u wełnianą cieplejszą (ha ha tak to jest zawsze sama muszę kupować sobie prezenty na imieniny, urodziny itd bo mój mąż jakoś zawsze się wykręci i bierze mnie na zakupy)
muszę jechać po synka do przedszkola ale pogoda jest przeokropna - leje i wieje
troszkę dzisiaj posprzątałam, ale od czasu upadku ciągle przy podnoszeniu itd boli mnie lewa strona brzucha - niby ok na usg, ale mnie to martwi:-(
Wiecie co z VOLCAN- zawsze była aktywna, potem problemy z brzuszkiem i teraz cisza prawie tydz. - może ktoś ma kontakt, bo troszkę się martwię
dziwne, ale chyba się troszkę już związałam z Wami... i jak nawet nie napiszę to i tak muszę co chwila zaglądać...:eek:
a jeszcze zaglądałam na październikowe mamusie - bo moja koleżanka jest październikowa (już po terminie prawie tydzień) - fajnie niektóre już przytulają maluszki - jeszcze 4/5 miesięcy i my!!!!

:laugh2: za 7 dni i 18 h zobaczę moją dzidzię - USG 3D:laugh2:

ps dla Poznanianek w niedzielę w Plazie będzie dzień brzuszka - to jest link (można zrobić bezpłatnie usg 3d, 4d):rofl2:
Poznań Plaza centrum handlowe zakupy rozrywka kino restauracje galeria IMAX
 
ja 3 miesiace po cc powoli cwiczylam nie przestrzegalam powtorzen....i efekty byly...
szóstka weidera
znalazlam goscia ktory pokazuje podstawowe cwiczenia kolejny link dokladnie opisuje co i jak, ile....
[video=youtube;gj1XAOji9U4]http://www.youtube.com/watch?v=gj1XAOji9U4[/video]
a tutaj dokladnie wszystko opisane
A6W - Aerobiczna 6 Weidera, aerobiczna szóstka Weidera, płaski brzuch, kulturystyka, kaloryfer, Suplementy, Fitness, Dieta, Odchudzanie


mnie tez pobolewa lewa strona brzucha a dokladnie okolice blizny... gin powiedzial ze tak moze byc....
 
Sara, ja też znam kilka dziewczyn, które po cc mają piękne brzuszki - po prostu wszystko zależy od organizmu, od tego ile kg przytyjesz, jakie masz skłonności do tycia itp.
ja też ćwiczyłam 6 weidera - może nie bardzo dokładnie, ale jednak ;-)
no właśnie, ciekawe co u Volcan...
 
Myfa, Ola_o dziekuje za pocieszenie i odpowiedz:-) Ja mam chyba dzis kiepski dzien i tyle.:-(Moze koncentruje sie na malo istotnych sprawach i zamiast myslec o dziecku to rozmyslam o wielkim brzuchu po porodzie i rozstepach na cyckach.Ciezko jest mi zaakceptowac zmieniajace sie cialo,to moja pierwsza ciaza i chcialabym byc po niej w dobrej formie,zreszta chyba jak kazda z nas.Na pocieszenie dostalam od dzidzi ze 3 kopy:-D Pewnie krzyknelo "matka nie mysl o glupotach" hihi :-)
Jesli chodzi o Volcan to ja mysle ze jest w szpitalu w dobrym tego slowa znaczeniu-tam ma opieke calodobowa i zdiagnozuja wszystkie jej objawy jakie miala.
Miejmy nadzieje ze sie niebawem odezwie.
 
ja tez jestem dobrej mysli jesli chodzi o Volkan...a moze poprostu net jej padl....


sara27 z tego co widze jestes super laska i po ciazy bedzie tez super laseczka....mam kolezanke chudzielec przed ciaza byla zero kobiecych krztaltow po ciazy wage ma juz ta co przed ciaza z jedna roznica piersi ma wieksze i "wkoncu biodra" jak to sama powiedziala mi wygladam lepiej niz przed ciaza....
 
reklama
Hej:-D

Byłam na kontroli nowy gin jest nawet nie ma usg i to jest minus ale badania sa dobre ciaza dobrze sie rozwija ulozenie i wysokosc tez wszystko pozamykane i sie teraz bardzo ciesze za tydz ide na usg prywatnie moze bede juz wiedziec czy dziewczynka czy kolejny siurek w domu bedzie:-D

Co do cwiczen to bylam po cc nie mialam czasu na cwiczenia bo 4 razy dziennie musialam rehabilitowac Kube w domku ciagly ruch sprawil ze wygladalam ok brzusio tez po cc jest/ byl ładny a odrazu mowie ze do chudzielcow nie naleze wkleje dzis zdjecia to same zobaczycie Ciaza ciazy nie jest rowna tez o tym trzeba pamietac i to prawda ze ciaza nie jest wymowka utycia nadmiernego ale musimy pamietac ze jesli jest nadmiar sadelka to i tak najwazniejsze jest zdrowie naszych pociech ja to dosklonale wiem wole byc gruba i miec zdrowe dzieciątko Co ma byc to bedzie poznije bede sie martwic o to jak bede wygladac sa baseny fitness itp. zawsze mozna wrocic do formy i byc fajna mamusą :tak:
 
Do góry