reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam ja też mam syna urodzonego w marcu 2009 roku na imię ma Sebastian urodził się 06,03,2009 o wadze 4200 i 57 długi. Jak nie macie nic przeciwko to bym do Was z chęcią dołączyła. Oprócz Sebastiana mamy jeszcze czteroletniego Seweryna.
 
reklama
Moja też zasypia przy piersi tylko :szok:i nie bardzo wiem jak mam ją oduczyć a chciałam karmić do roku,ciężka sprawa u nas jest jeszcze taki kłopot że moja ani smoczka ani z butelki nie umie więc juz całkiem kaszanka :baffled:

Maniulka moja Zośka nie karmiona piersią, a butelke raz dostaje w nocy albo i nie, jak przespi całą noc, smoka tez nie ssie, wiec się da nie martw się, po malutku sie przyzwyczai
 
Witam ja też mam syna urodzonego w marcu 2009 roku na imię ma Sebastian urodził się 06,03,2009 o wadze 4200 i 57 długi. Jak nie macie nic przeciwko to bym do Was z chęcią dołączyła. Oprócz Sebastiana mamy jeszcze czteroletniego Seweryna.


Witaj Jadziu zapraszamy, piekne imona mają twoi chłopcy, a Seweryn wprost cudnie:tak::tak:
 
reklama
Do góry