reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
miotlica - gratki dla młodego kierowcy :tak::tak::tak::tak:


Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia. Dziś byłam w tym żłobku, umowa podpisana, ogólne informacje mam i reszte na zebraniu na poczatku września. Tak czy siak 1 września Ada idzie do żłobka, myślę, ze najpierw na 2 godziny.
 
miotlica - gratulacje!!!
gosia - my mamy konto oszczędnościowe w Citibanku - oprocentowanie 6,06% - można wpłacać i wypłacać kiedy się chce

ja tylko na chwilkę - trochę pobieżnie nadrobiłam. w nocy wróciliśmy od teściów. a teraz muszę lecieć do ogrodu, bo gałęź się nam złamała na śliwce i muszę te śliwki poobrywać, o już dojrzałe.
 
Miotlica chyba opija prawko bo nie zaglada:-D.

Moj maly ma juz 3drzemke dzisiaj,w nocy nie spal to teraz odsypia:baffled:.
musi zaraz wstac bo musze go nakarmic bo za 1h wybywamy.
Ale na dworze leje
 
Sara - ja też od stycznia do pracy... ale jak sobie pomyslę to w sumie dużo czasu. MOje maleństwo nie ma jeszcze 5 miesięcy więc w sumie idę do roboty za tyle samo czasu co siedzę
 
reklama
hello:-)
przeczytalam co nam skrobnelyscie:-)
ja mam teraz troche roboty i dlatego cisza z mojej strony,moj wraca w czwartek do pracy po prawie 2 miesiacach urlopu i chce troche porobic w domku by miec potem luz,takze dzis bylismy na duzych zakupach,wymylam lazienke na blysk,podlogi pomytemmkwiaty przesadzone,obiad na 2 dni zrobiony:-)
przedewszystkim:-D
MIOTLICA bardzo gratuluje:-)czekamy na relacje z egzaminu:-)u nas w nocy byla taka burza ze chcialam brac dawidka do na sdo lozka,balam sie ze sie obudzi,dobrze ze moj m byl w domu bo chyba bym ze strachu pod koldre sie schowala,w dodatku lozko mam pod oknem:rofl2:takze blyski byly niesamowite a wiatr o masakra,dobrze ze nic na balkonie nie mialam....
MR wy musicie kupic autko a my myslimy nad tym by sprzedac i kupic jakies tansze,byle by jezdzilo,
wiem jak to jest bez auta bo jak nasz sie popsul to 2 tyg bez auta ,masakra byla....
dobranoc kochaniutkie..

ps,przepraszam ze nie odp na wszystkie posty ale moj chce laptopa i mi stoi tu nad glowa:angry:
 
Do góry