reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Witam
Super ze z malsuzkami wsyztko Ok, jak ja bym juz chciala miec kolejne usg a to jeszcze 1 5 dni ;-)

Co do witamin ja w pierwszej ciazy bralam Materne teraz kupilam sobie prenatala complex, potem prenetala classic bede brac...
I powiem ze super mi pomaga na mdlosci wzdecia i zaparcia...biore do 1.5 tyg. i widac roznice ogromna...

Tu w irlandii lekarze nic nie daja zadnych witamin tlyko folik i koniec trezba sobie samemu cos kupic jak sie chce...
 
Sofik to nie tylko tam,mojego lekarza sama musialam zapytac czy brac jeszcze folik cvzy juz witaminy i uslyszalam..." witaminy sobie jakies kup" o zgrozo:wściekła/y: to kto tu jest lekarzem??:szok:
 
daria jeszcze widocznie nie czas, lekarz tak zdecydował bo mam dobre wyniki badań i organizm narazie ma tyle ile potrzeba, następna decyzja bedzie 2 października po kolejnych badaniach:-)

w pierwszej ciąży musiałam brac od samego początku bo miałam w organiźmie za mało, a teraz widocznie jest lepiej. Ale widze sama po sobie że lepiej się odżywiam:-D
 
Czesc mamuski..czytalam troche co u was i same dobre wiadomosci:laugh2:

Mam tez w sumie prawie same dobre..
W sobote na weselicho szwagra:laugh2:oj bedzie sie dzialo!!
Dzis z mamusia bylam w miescie i kupilysmy pizamke,taka troszke wieksza, i majtasy ciazowe..moj kochny Maz kupil mi wymarzony szlafrok..a wiec jak by (niedaj Boze) to do szpitala jestem ubrana..
W naszym malym miescie mozna spotkac wielu znajomych..kazdy mnie chwytal dzis za brzuszek i pytal kiedy mam rozwiazanie:laugh2:A jednak juz widac:tak:a myslalam ze to tylko mi sie wydaje:tak:Do tego jeszcze kazdy mowi ze mi ten blogi stan sluzy..i wygladam kwitnaca!!Ale to mile:tak:
W przyszly poiedzialek jedziemy do lekarza:tak:juz nie moge sie doczekac..
Dzis odbieram wyniki z Toxoplazmozy..zrobilam dwa badania:czy przebywalam juz ta chorobe i czy w tej chwili jest obecna w moim organizmie..Troche sie boje,bo od dziecka mam bardzo duza stycznosc ze zwierzetami a moj Maz jest chodowca zwierzat futerkowych,a wiec istnieje zagrozenie:confused:
Czytalam ze tez juz czujecie rozne "BABELKI" w podbrzuszu..ja tez tak cos czuje..moja mama mowi ze to mozliwe ze czuje dzidzie..a inni sie z tego smieja..a ja tam nie mam zamiaru sie zastanawiac i mysle ze to nasz "BaABELEK " robi ta zamieszanie:tak:
A i jeszcze cos glowa mnie tez ciagle strasznie boli..dzis to nie wytrzymalam i sobie kawe zrobilam..mam nadzieje ze nasz dziubek to mi wybaczy;-)
Dobra koncze bo sie rozpisalam jak nigdy..
Pozdrawiam was goraco trzyamajcie sie!!!
 
mi lekarz powiedzial ze jak boli brzuch brac nospe....narazie nie biore nawet jak czasem czuje ze sa jakies male skurcze czy tez oli....trzeba pamietac ze nospa rozkurczowo dziala na miescie a serducho to tez miesien....


Wyczytałam właśnie, że jak coś w ciąży kłuje w boku (obojętnie którym), boli podbrzusze, to zawsze leżymy na lewym boku i powinno przejść. Przetestowałam na sobie. Pomogło i nie musiałam brać No-spy. Warto spróbować.
Co do witamin, to lekarka na razie nie kazała mi brać żadnych suplementów prócz kwasu foliowego. Powiedziała, że mam świetne wyniki krwi i organizm wszystko, czego potrzebuje, pobiera z pożywienia i że na razie nic dodatkowo nie powinnam łykać.
Pewne różne są teorie, ale póki co nic nie biorę. Być może w II trymestrze coś mi przepisze.
 
reklama
Byłam u lekarza, no i niestety, zapalenie zatok i muszę brać antybiotyk... Ale cóż, mam nadzieję, że teraz już mnie to przeziębienie opuści, bo naprawdę mam już dość!!!
 
Do góry