reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Ania ja mialam 15 wizyt wliczajac ta wczorajsza w szpitalu gdzie mialam badania :,ktg,wymazy,mocz,krew..ogolne takie.
Ja z gory mowie ze mam problemowe ciaze ,tzn wyzoskiego ryzyka ,pierwsza lozysko przodujace a teraz typowo ksiazkowa :-),ale sie przejmowali i robili mi co chwila badania.
Przytylam 16kg.
 
MR to super trafiłaś :-)
4 tysiące!!!???? za badania? aż mi się wierzyć nie chce...zapłaciłaś im taką sumę? mam nadzieję, że nie...a może coś źle zrozumiałam.
idę oglądać stary film Woodego Allena na Kulturze wtulona w mężulka :-)
nadrobię poźniej ten wątek.




 
Evulek ja już nie wiem ile przytyłam, prez chwilę to miałam 20 kg na plusie :szok:potem schudłam 3 kg potem znowu przybrałam 1kg a teraz mam na plusie 16 kg. Teraz bardzo mało jem przez ten ból brzucha, więc waga leci na dół. Mój kręgosłup bardzo cierpi przez te kg:baffled: przed ciążą miałam raczej płaściutki brzuszek, no i biust nie za duży (miseczka B) więc teraz trochę musi utrzymać :sorry2:.
 
Tak policzyli ze jeden dzien pobytu w szpitalu "obcego"tzn mnie:-D bedzie kosztowac 1 tys.polskich zlotych. A ze mialam lezec 4 dni to rachunek wyszedl jaki wyszedl.Nie mam ubezpieczenia w Polsce,natomiast mojego mi nie uhonorowali,bo karta europejska to karta ktora uprawnia do tego by ratowac zycie .
 
Ostatnia edycja:
własnie dlatego nie chce rodzić w matce polce... przerób niesamowity i kasę tylko ciagną

Evulek - ja przytyłam 15 kg!!! a obiecałam sobie, że z 10 nie wyjdę:)
 
Ja mialam skierowanie od profesora Radwana z Kliniki leczenia nieplodnosci Gameta /obok Matki Polki..eh zaluje ze w ogole wtedy wpadlam na pomysl by sie badac.Bylam w odwiedzinach u mamy i chcialam sprawdzic czy wszystko o.k a oni mnie do szpitala chcieli klasc:baffled:.
 
reklama
no własnie... ja byłam tam kilka razy podczas strajku pielegniarek i lekarzy. gubiłam się na korytarzach chodzac tylko do dyrektora... masakra. poza tym jakbym miała tam dojechać (gdyby nie planowane cc) w środku szczytuto chyba predzej bym uroziła. a zanim zawiexliby mnie na oddział to juz zdążyłabym byc w ciąży drugi raz:)
 
Do góry