reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Wiecie co moj maz ostatnim razem zrobil?Opitolil chirurga za to ze mnie tak zwodzili jeden dzien:-D,bo mnie nie poinformowali ze przelozona jest CC nastepny dzien.Pozniej latali kolo mnie jak kolo krolowej:-D a polozne szczesliwe byly ze "gburowi" (lekarzowi)ktos w koncu nagadal:-D.Teraz jednak wolalabym nie brac udzialu w pyskowce z chirurgiem...:-p
 
reklama
Dziewczyny nie ma sie czego bac,jakos musza te nasze dzieci wyjsc;-):-D.
To moja druga cesarka wiec jestem teraz spokojniejsza,ale stresik zawsze jest.
 
Wiecie co moj maz ostatnim razem zrobil?Opitolil chirurga za to ze mnie tak zwodzili jeden dzien:-D,bo mnie nie poinformowali ze przelozona jest CC nastepny dzien.Pozniej latali kolo mnie jak kolo krolowej:-D a polozne szczesliwe byly ze "gburowi" (lekarzowi)ktos w koncu nagadal:-D.Teraz jednak wolalabym nie brac udzialu w pyskowce z chirurgiem...:-p


widzisz a u mnnie w szkole rodzenia Pani prowadzaca za kazdym razem podkreslała jak wazna jest rola ojca na sa,li porodowej. i to wcale nie ma pomagać rodzacej tylko... patrzec lekarzom i połoznym na ręce!!!!!!!!!!:-) i mówiła nam, że o wszystko trzeba sie wykłócać. To jest dopiero super podejście. nie ma to jak nasza słuzba zdrowia
 
Justyna nie martw się na zapas, mysl pozytywnie, życzę Ci żebyś urodziła jak najszybciej! i tak pewnie będzie :tak:
termin cesarki to nic pewnego. można przecież zacząć rodzić wcześniej...

ja mam na skierowaniu napisane "przyjęcie do porodu, na patologię ciąży ewent cc". to jest dopiero rewelacja, co? nic nie wiadomo po prostu. ale konsultantka z mojej firmy ubezp. powiedziała, że raczej będę mieć cc. jak mi dadzą zzo do porodu sn to mogę tak rodzić. i bez nacinania krocza. jak magmil. ale to marzenie...


nie będę się licytować która ostatnia urodzi. żeby nie zapeszyć...



 
ja nie umiem odczytać tego co mam na skierowaniu... ha ha

moja mama mói, że oni lekarze pielegniarki farmaceuci na pewno maja specjalne zajęcia w szkole z odczytywania recept i skierowań :)
 
MR ale Ty rodzisz i żyjesz w UK, tam jest inne nastawienie do człowieka jednak.tutaj opieprzony lekarz mógłby się odegrać, oni czują się nietykalni...
a propos-zazdroszczę tego leku na redukcję kwasów żołądkowych przed cc. to musi być pomocne na czczo i w stresie :tak: u nas nigdy nie dostałam czegoś takiego, nawet w prywatnej klinice przed operacją! jesteśmy sto lat za Murzynami :no:



 
ale z drugiej strony sami ustawiamy sie też te sto lat za nimi...:tak:
ot przykład: w Stanach po narodzinach dziecka zaraz w zasadzie na drugi dzień idzie sie do domu - u nas trzeba odczekać kilka dni. tam po wyjściu mamy i dziecka w domu wita je cała rodzina (najczęściej) i przyjaciele. u nas zanim dopuścimy kogos do dzieciaka mijają nieraz całe tygodnie...:tak: Chociaz z punktu widzenia świetego spokoju może to i dobre rozwiązanie:-)
 
reklama
MR ale Ty rodzisz i żyjesz w UK, tam jest inne nastawienie do człowieka jednak.tutaj opieprzony lekarz mógłby się odegrać, oni czują się nietykalni...
a propos-zazdroszczę tego leku na redukcję kwasów żołądkowych przed cc. to musi być pomocne na czczo i w stresie :tak: u nas nigdy nie dostałam czegoś takiego, nawet w prywatnej klinice przed operacją! jesteśmy sto lat za Murzynami :no:

Wlasnie jak sie pytalam znajomych to nie daja tych tabletek w Polsce,ja mialam poprzednio cesarke w 2006 roku,ale nic sie nie zmienilo ,wczoraj jak mialam rozmowe z anestezjologiem to zadnych nowosci nie bedzie.Najsmieszniejsze jest to ze wtedy wzielam sobie odplatny pokoj jedynke z lazienka i tak te polozne zakrecily papiery ze zaden rachunek nie przyszedl:-D:-D:-D.Naprawde musialy miec dosyc tego lekarzyka.A pani ktora mnie myla na drugi dzien po operacji wychodzac szepnela:"powiedz mezowi ze to ja Cie mylam" :-D:-D:-Dmyslalam ze padne ze smiechu.Maz mi lekarzy poustwial po katach-wiec tym razem tez chce by byl razem ze mna,cora zajmie sie moja mama,przylatuje we wtorek.
 
Do góry