reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Właśnie dlatego fryzjera zaliczyłam już teraz tzn przed porodem, żeby jako tako wyglądać po porodzie:-)

:szok::szok: o rany!!! właśnie zdałam sobie sprawę z tego że raczej w żadne spodnie sprzed ciąży się nie zmieszczę po porodzie. Albo będę chodzić na razie w ciążowych albo czekają mnie zakupy:szok:
 
reklama
ojej, ale sie rozpisałyście, tylko chwilunię mnie nie było...

zrobiłam krupniczek, wywiesiłam pranie - ale piękna pogoda, normalnie jakby tak na ławeczce posiedział w cieplej kurteczce to by się człowiek opalił. I tak sobie pomyślałam,żena urodzenie dzidziusia idealan pogoda.

ja też kupiłam avanti, przyznam,ze jak avanti i urode kupowałam zawsze co m-c to jest to moja pierwsza nie mamowa gazetka od jakiś 7-8 miesięcy. Zawiodłam się bo niczego ciekawego tam nie znalazłam.
 
Moje Maleństwo cieszę się, że pomogło (przestawiłaś klawiaturę na niemiecką i dlatego zamiast z miałaś y);-)
 
Teraz juz chyba zapamietam bo dosc czesto mi sie tak robi i musze wylaczyc komp zeby samo sie przestawilo :-D

Mialam na dzisiaj plany ze wyglaszcze mieszkanie na cacy bo ostatnio to sie tylko lenilam ale po myciu tych szafek juz mi sie nic nie chce :-ptym bardziej ze dzisiaj taki ruch na bb ;-)
 
reklama
Do góry