reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Midnight - my też bardzo długo nie wiedzieliśmy... Dlatego i tak większość ubranek mam w kolorach neutralnych - żółty, zielony itp.. Dopiero 4 tyg temu lekarz się w końcu dopatrzył, że chłopczyk :-)
Tak się też zastanawiam ile z nas będzie miało niespodziankę podczas porodu, że z usg miał być chłopczyk a jest dziewczynka i odwrotnie :-) Na razie póki co wszystko się spawdza :tak:
 
reklama
to co zakładamy się która jest następna Julia może jednak ty. Która ma tam termin bliziutko i pisze się na poród hihhi, ja moge już rodzić nie mam nic przeciwo.:-)
 
Kaczuszka w takim razie powodzenia!!! Szybkiego i bezbolesnego porodu:tak:
Ale ten 6.03 owocny;-):tak:
Julia widzę,że Ty już też bliziutko.
Ja mam nadzieję, że mój dzidziuś posedzi do 17.03 (cesarka) w brzuszku. W końcu ma jeszcze troszkę czasu.

Dominika ja też się zastanawiałam nad tym, czy dużo będzie pomyłek odnośnie płci. Mi wczoraj robili USG i znów potwierdzili, że chłopczyk, ale jak będzie zobaczym. Najważniejsze, aby dzieci zdrowe były:tak:
 
Dominika81- nie straszzzzz, mi sie marzy i mężowi dziewczynka...wszystko przez to nastawienie... lekarz wtedy nie pytał czy chcemy znać płeć, wymieniał poszczególne organy i zapytał: a tu co jest? a ja na to: nie wiem... odpowiedział dziewczynka bedzie...ale po badaniu powiedział, ze wynik nigdy nie daje 100% pewnosci.

jesli chodzi o chłopców to raczej jest to na 99%, bo jak widza jajeczka to pewniak a jak na dziewczynke to róznie bo w róznym wieku płodowym, czasem dopiero przy porodzie jadra schodza do moszny - a wtedy dopiero widac, ze chłopiec.



KOBIETKI!!! Idę spać i trzymać kciuki za rodzące. Dobranoc!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a EVE nic nie pisała do Was? Ciekawe, czy już urodziła.
Dobra ja po mału uciekam. Miłej nocki i kolorowych snów!!!
 
reklama
Hej
Padam na twarz,jutro doczytam co sie dzisiaj dzialo u Was,maz zabral nas do knajpki na zarlo ,wiec nie gotowalam dzisiaj.
Wstalam o 10ej z lozka:sorry2:,ale to dlatego ze posiedzialam sobie w nocy niezle.
Dobrej nocy:-)zycze .
 
Do góry