reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ewelcia ja się obawiam tej wagi ze tylko 3100 bo jak na razie to obserwuję tylko przypadki ze USG za dużo wylicza z wagi a dzidzi jest mniejsze:baffled: bo jakby ze 2800 ważyl jakby teraz poród był??:baffled:
A co do tego buszu to normalnie śmiech ale kto wie czy nie przyjdzie nam jeszcze życ jak neandertalczycy:-D
 
reklama
Dziewczyny nieciekawe te Wasze rachunki..:baffled:

A ja mam dziasiaj jakis taki dzien do d...:crazy: to chyba po tej nocy nameczylam sie strasznie...

I mam pytanie do dziewczyn ktore juz urodzily:blink:

Jak mialyscie te skurcze przed porodem to czy wasz brzuch przybieral taki jakis dziwny krztalt np. tak jakby dzidzius sie wypychal z jednej strony ??????
Chodzi mi nie koniecznie o skurcze tuz przed porodem ale tez te kilka dni wczesniej.

Bardzo prosze o odpowiedz bo ja dzis w nocy cos takiego mialam i niewiem czy to byly skurcze:baffled: To byl taki bol ze przez chwile to sie ruszyc nie moglam i czulam sie jak jakas sparalizowana:confused:
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co ja od 2-3 dni miałam wieczorami takie kiepskie nastroje.Byłam smutna i taka bez życia. Cały czas mi się płakać chciało i nie wiem dlaczego. Mąż wczoraj pytał co mi jest, czy się czegoś boje, albo coś się stało, że ja taka bez humoru, a ja nie mogłam odpowiedzieć, bo sama nie wiedziałam dlaczego.
Dzisiaj mam troszkę lepszy nastrój, mam nadzieje, że tak zostanie. Posprzątałam mieszkanko, powycierałam kurze, kwiatuszki popodlewałam, a teraz kawka i odpoczynek:)

Jeśli chodzi o mojego dzidziusia to wczoraj ważył 3230 a do cesarki mam jeszcze 11 dni więc mam nadzieję, że jeszcze trochę mu przybędzie (taki średniaczek będzie)

Nika, Madzik, Dominika współczuje rachunków:szok: Ciekawe jakie ja dostanę:szok:
 
witajcie - od rana poleniuchowałam - miałam ciężką nockę raz mi było gorąco a raz zimno i ciągle wstawałam żeby uregulować piec wg mojej aktualnej zachcianki... no i miałam straszne bóle stawów na zmianę pogody (niestety mam je od kilku lat a teraz ani leków ani maści nawet nie mogę zawiązać bandaża elastycznego bo nogi puchną)

Moje maleństwo - mój synalek od jakiegoś czasu leży tylko po prawej stronie i czasami jak się przeciąga i ćwiczy wygląda jakbym miała brzuch ciążowy tylko z prawej strony...:tak: ale to nie tylko przy skurczach - przy skurczach raczej był dość spokojny...

Mi zostało 15 dni do końca - miałam w planach dziś wieczorem zacząć realizować 3xS ale mąż jak to usłyszał to się przeraził i stwierdził że go muszę siłą zaciągnąć

miałam dzisiaj sen że poszłam do łazienki i chlupnęły wody ... jak na razie nic...

jestem ciekawa która z nas dostanie prezent od swojego dzidziusia na DZIEŃ KOBIET

a tak a propos ja już zaczynam kupować prezenty na Wielkanoc...:sorry2: bo potem z maluszkiem będzie ciężko
 
Ostatnia edycja:
Moje malenstwo jak ja mialam skurcze to bolalo mnie jak na @ i czasami brzuszke przybieral dziwne ksztalty,czasami robil mi sie taki "stozek"z brzuszka.

Caro ja przed porodem tez miewalam takie nastroje i tez nie potrafilam odpowiedziec m co mi jest

Kaczuszka miejmy nadzieje ze juz nie dlugo urodzisz,mi tez przed porodem bylo raz goraco raz zimno
 
Caro a ja wyczytalam ze .... to o emocjach pod koniec ciazy....W okresie oczekiwania na narodziny dziecka być może odczuwasz potrzebę szczególnej czułości ze strony osób najbliższych. Prawdopodobnie potrzebujesz od męża lub swojej mamy specjalnej opieki, serdeczności i wsparcia. Jest to naturalna potrzeba, ponieważ w swoich przeżyciach koncentrujesz się na tym, co dzieje się w Twoim wnętrzu, identyfikując się ze swoim dzieckiem. Są więc momenty, kiedy czujesz się podobnie jak bezbronne dziecko, które potrzebuje dużej dawki miłości.
 
My już po obiedzie, obżarci do granic możliwości, ja to może aż tak nie, ale męzusia to po obiedzie brzuch rozbolał, ale kto widział, żeby tyle zjeść. Zjadł duuużo obiadu, potem miseczkę kisielu, 2 kawałki placka ze śliwkami i do tego wszystkiego wypił dwie szklanki kompotu truskawkowego, ja jakbym tyle chciała wchłonąć, to nie wiem czy bym to w zołądku pomieściła:szok::-D
Ok 16 jestem umówiona z moją przyjaciółka, ale już się cieszę na nasze babskie pogaduchy:-)

Dziewczyny, piszecie, że ja mam energii za dwoje, wiec musze Wam powiedzieć, że im więcej się ruszam tym naprawdę lepiej się czuję, pozatym mi ciąży tylko brzuszek, a właściwie, to, ze mam zachwiane proporcje, bo pozatym to do takich kg jak mam to jestem przyzwyczajona, więc nie mam problemu.

My palimy w piecu węglowym, ale to taki piec, że bierze wszystko, więc mnie az tak nie boli ogrzewanie domu, ale tym co opalaja gazem to wspólczuje, moja siostra też dostaje słone rachunki....
 
hej meldujemy sie ze zyjemy

malutka pochalania mi caly czas i kubus tez a wiec nie wiele mam czasu dla meza i to zaczelismy odczuwac ale jakos sobie radzimy
nie jest latwo bo nocki nieprzespane czasem sa lepsze czasem gorsze a malutka wazy juz 3100kg jak wyszla ze szpitala miala 2700kg wiec przez 3 tyg przybrala 4000g to est ladnie czasem z butli wypije 100ml i wtedy lezy jak bąk objedzona taki malutki zarloczek z niej jest grzeczna oby tak do konca placze czasem jak jest wsciekle glodna :-D a tak tylko postekuje piszczy itp.rosnie nasza Martynci bylismy juz na kilka minut na dworku niedlugo pojdziemy na dluzszy spacer ale jak bedzie pogoda bo teraz jest fatalna
powiem wam ze brakuje mi tych chwil z brzusiem jak moglam i mialam czas zeby z mezem pobyc poprzytulac sie polezec poogladac filmy czy pojsc gdzies tam naprawde brak mam nadzieje ze szybko sie to zmieni i choc na troszke bedziemy mieli chwile dla siebie te nasze wspolne kapiele ech................
A wy juz niedlugo heheh sie kulacie biedulki z brzuszkami
Marcoweczki widze sie rozkrecaja oby wszystkim sie udalo i byly zdrowe maluszki nic ja uciekam bo mala spi a ja ide sprzatac cos porobic
Buziaki dla wszytskich:-)
 
ja już obiadek zjedzony mąż poszedł do pracy i teraz będę leniuchować ;-):-)
Truda fajnie że się odezwałaś i że mała dobrze rośnie :tak: Tobie brakuje chwil z brzuszkiem a my juz nie możemy się doczekać maluszków :-D
Mirka miłego plotkowania ;-)
Caro81 ja tez miewam takie zmiany nastrojów raz jestem wesoła radosna a czasami jakis smutek i strach czuje :sorry2:

dziewczyny współczuję takich rachunków :baffled: ja płace w czynszu ogrzewanie cały rok i zawsze nam zwroty jeszcze przychodzą
 
reklama
Hej hej ja też juz po obiadku spagetti było pyszne.
Ja też chciałam myć pkna to znaczy nie ja nie ma mowy mąż nie umyje bo mamlęk wysokośći więc on odpada , tesciu stwierdził że jeszcze mam czas bo to niestety on będzie musiał je umyć więc stwierdziłam że mam tyle czasu ile pierwszym razem . Dziewczyny lerzałam w szpitalu 2 tyg a oni malowali pokój dzień przed moim powrotem no paranoja więc teraz muszę wszystko zapiąć na ostatni guzik.
Z USG to nigdy nic nie wiadomo mój Niko miał ważyć 2700 a na drugi dzień się urodził i ważył 3150 więc zobaczcie jak to duża różnica jaka rozbierzność.
A jak ja mam skurcze to brzuszek wypina mi się do góry w taki storzek ale to są juz takie skurcze że muszę oddychać przeponą to chyba te 100% wczoraj je miałam.
 
Do góry