reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

Super wiadomosci ALICJO:-):tak::tak::tak:
Ciesze sie razem z Toba:-):-):-)
No to szykuj wszystko w domku dla malej ksiezniczki to to juz pewnie kwestia dni jak wyjdzie do domku:-):-):-):tak::tak::tak:
Pozdrawiam Cie serdecznie i buziaczki dla Malej
 
reklama
Brawa dla naszej małej Calineczki, dzielna i silna z niej dziewczynka.A mówiłam zebys sie za bardzo nie przyzwyczajała do szpitala!!!:tak::tak:
 
Brawa dla naszej małej Calineczki, dzielna i silna z niej dziewczynka.A mówiłam zebys sie za bardzo nie przyzwyczajała do szpitala!!!:tak::tak:

Hej no miałaś racje:zawstydzona/y:
Dziś jestem prze szczęśliwa moja Calineczka jest całkowicie bez tlenu:tak::tak::tak::tak: i pije z butelki:-D radzi sobie niesamowicie pije i się uśmiecha sepuracja jest 90 :tak:
A poza tym ja dziś ją mogłam nakarmić:tak: ona jadła a ja ryczałam ze szczęścia że sobie radzi.Dostaje już mleczko Humana cmt i teraz dopiero zacznie przybierać;-)
Brak mi słów które mogły by opisać co czuje i jaka dumna jestem z mojej Calineczki.:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Alicjo ależ nam miło czytać takie posty! Nigdy nie wątpiłam w to, że Martynka wygra tą batalię. bardzo się cieszę. :-)
 
reklama
Witajcie u Martynki wszystko superrrrrr:tak: oddycha bez tlenu, wyniki badań są wspaniałe, po konsultacjach specjalistycznych ponownych jest wszystko super:-D:-D
Po za tym wypija z butelki coraz większe ilości bo już 20ml resztę czyli 11ml podają sondą nie chcą ją za bardzo jeszcze męczyć bo jakoś waga nie rośnie, całą energie wykorzystuje do picia:tak::tak: Ale się stara ta moja kruszyna i w tym tygodniu przenoszą ją na oddział noworodków do innego szpitala bliżej domku:tak::tak: Tam sobie troszkę jeszcze podrośnie i do domku:tak::tak: A w domku już prawie wszystko przygotowane na przybycie naszej Gwiazdy ;-)Pozdrawiam
 
Do góry