reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MARTYNKA 26tydz, 900g, 37,5 cm

Po wynikach badań okazało się że Martynka ma sepsę :-:)-:)-:)-( na razie nic więcej nie mogę pisać,jest mi bardzo ciężko:-:)-:)-( teraz znowu pozostało czekanie:-(
 
reklama
O Boże ide sie pomodlic o twoją calineczke zeby wyzdrowiała pa kochana Bóg z Wami.Trzymaj sie Alicjo
 
Po wynikach badań okazało się że Martynka ma sepsę :-:)-:)-:)-( na razie nic więcej nie mogę pisać,jest mi bardzo ciężko:-:)-:)-( teraz znowu pozostało czekanie:-(

Alicjo.
Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo:no:Jest mi tak strasznie przykro:wściekła/y:Boze ,nie wiem co Tobie napisac:no:Caly czas jestem z Toba
Ucaluj mocno Malutka:tak::tak::tak:
Trzymaj sie kochana
Pomodle sie za Was
 
Również trzymam mocno kciuki, Maja też miała tydzień temu infekcję i przez 2 dni była podłączona do respiratora. Serce mi pękało, zwłaszcza, że ciągle próbowała się z niego uwolnić... Na szczęście już bez niego daje radę i mam nadzieję że tak będzie już na stałe.
Zobaczysz, że z Martynką też tak będzie, tzn. wszystko ok.
 
Nie wiem co napisac, strasznie mi przykro:-:)-:)-(, ale na pewno bedzie dobrze ja w to wierze całym sercem i modle sie o zdrówko dla Martnki i o siłe dla Ciebie.
mika zdróweczka dla Was.
 
Alicjo Martynka na pewno wyzdrowieje juz tak duzo przeszla , to silna dziewczynka. tyle ludzi sie za nia modli ,bedzie dobrze. ja tez sie pomodle.
 
Alicjo nie traćmy nadziei, będzie dobrze. MUSI BYĆ! Jesteśmy z Tobą, z Wami. Martynka to niezwykłe dzieciątko i jeszcze nie raz nas zaskoczy swoją siłą.
 
Witam
Ktos napisał mi kiedyś w moim kryzysowym momencie " po tych ciężkich, smutnych i trudnych chwila przyjdą te szczęśliwe" wierze ze nad wami widać juz małe promyki słońca i radości. Pamietaj ze wiara czyni cuda, a Ty bardzo mocno wierzysz ze bedzie dobrze.Modle sie z Wami.
 
reklama
Dziękuje wam wszytkim jesteście kochane ,dziękuje za modlitwy i wiare w moją Martynkę.Gdy czytam wasze odpowiedzi płacze jak dziecko:zawstydzona/y:,że są ludzie którzy modlą się za moją Calineczkę teraz w trudne dni wiem że mam w was oparcie Dziękuję!!!!!
I wiecie wiara i modlitwa czyni cuda bo CRP spadło antybiotyk działa i ta sepsa nie pogłębia się malutka przybrała nawet na wadze i dziś ma 1580gr cud prawda... ale jeszcze jest pod respiratoren parametry troche zmniejszone tlenu 40% a oddechów 15 na min terszte zaczyna powili sama oddychać choć sepuracja spada do 80-75 ale tylko gdy się denerwuje oby to był dobry znak.Miała również USG główki i wszytko w pożadku nie ma śladu po krwawieniu i krzywicy też nie ma.
Pozdrawiam was kochane mamusie i dziękuje że jesteście z nami
 
Do góry