reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Misia jak ja Cie rozumiem. U nas tez burak za sciana czesto gra i bardzo glosno... No moze ostatnio sie uspokoil troszke, az jestem w szoku :sorry: Nie chce zapeszac :happy:
 
reklama
Misia no znam to fajna piosenka :-)


i pierwszy raz tu ją usłyszałam :) :

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=7SROJ35VJxM&feature=related"]YouTube- Dobermann[/ame]

jak oglądałam dobermany :))
 
hej kochane a ja jak zwykle sprawdzam czy ktoras nie urodzila za szybko ;-) ide na wiesci z porodowki bo jeszcze nie zagladalam no i poczytac co u myszencji.. niech si emocno trzyma i pozdrowcie ja odemnie prosze :tak:

u nas na forum busza na ciazy po wiec sie chyba wynosze stamtad... wrocila slodziutka i burzy nasz porzadek ktory wiekszosci odpowiadal wiec czesc dziewczyn sie wyniosla... i ja chyba tez to zrobie... poszukam sobie innego gniazdka... ehhh a tak mi dobrze tam bylo ... :zawstydzona/y:

ide poczytac buziaki i wszystkich goraco pozdawiam :-)
 
myszencja trzymam mocno kciuki za was!!!!!

rybka i mloda mamusia nic tylko pogratulowac !!! trzymajcie sie i niech dzieci wam peknie rosna i niech wszystkie problemy sie zakoncza... rybcia oby dzidziusiowi sie szybko poleprzylo byscie mogli szybko wrocic do domku :tak:

marti8 kochana toie tez zycze duzo sily i wiary i jeszcze nie pora nunu :tak: trzymam za was mocno kciuki!!!1
 
czarnuszka dziekuje :-) jutro robie testa choc watpie ze cos pyknelo ale ostatnio zle sie czuje dla pewnosci zrobie ze nie ma i po okresie juz ostro sie bierzemy do roboty :) a kupilam sobie chiuhuahue czy jak to sie tam pisze :-D masakra ale ta rasa sie nazywa :-D sarenka moja kochana pomagami odgonoc nadmierne mysli :-) a u ciebie jak kochana ?? dobrze sie czujecie?? bo jedna akcje jak kiedys czytalam tez mialas na ip ...
 
hej kochane a ja jak zwykle sprawdzam czy ktoras nie urodzila za szybko ;-) ide na wiesci z porodowki bo jeszcze nie zagladalam no i poczytac co u myszencji.. niech si emocno trzyma i pozdrowcie ja odemnie prosze :tak:

u nas na forum busza na ciazy po wiec sie chyba wynosze stamtad... wrocila slodziutka i burzy nasz porzadek ktory wiekszosci odpowiadal wiec czesc dziewczyn sie wyniosla... i ja chyba tez to zrobie... poszukam sobie innego gniazdka... ehhh a tak mi dobrze tam bylo ... :zawstydzona/y:

ide poczytac buziaki i wszystkich goraco pozdawiam :-)

Kochana, ale dlaczego Ty masz się wynieść? Forum jest miejscem dla wszystkich.. Nie możesz sie poddać, podkulić ogona i pozwolić komuś wygrać.. Będzie dobrze :) I Życzę oczywiście szybkiego zafasolkowania ;):*

Kochane, zgaga mnie cały czas pali.. Już mi nic nie pomaga.. Aani rennie, ani mleko.. Eh :(
W dodatku skurczybyki mam cały czas.. Ciągnie mnie blizna po operacji.. :( Boli jak fiks.. W dodatku siusiu mi sie ciężko robi.. Ja nie wiem, ale chyba się już rozsypuje ;/

Jejciu, biedna Myszencja.. Ja też bym była przerażona gdyby lekarze tak sobie mnie olali.. :( Oby było wszystko dobrze ;*
 
Cześć Dziewczynki !!!

Ja też zostane marcową mamą Kacperka (21 marzec) mogę dołączyć??
Widzę że pare się już rozpakowało:):-)
 
reklama
Marti8 i Myszencja trzymam za was kciuki, kurcze coraz więcej z nas w szpitalu :-(

A ja zrobiłam ostre postanowienie że od jutra biore się za pranie ubraneczek a poniedzieli spakuje torbe, jeszcze tylko jutro z rana zalicze zakupy :tak: i dokupie brakujące rzeczy.
Zobaczymy co mi wyjdzie z tego postanowienia :laugh2:
 
Do góry