reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czarnuszka współczuje takiego M..
Co do torby to ja jutro będe pakowac:tak: Mama ma mi porzyczyc bo ma taką średnią sportową. I jak jej jutro autko zapali to przywiezie:)
A u mnie na obiadek zupka pomidorowa z makaronem:-) A na drugie to nie wiem.. jest mięsko kebab z wczoraj i trochę ziemniaczków, ale dziś piątek.. No ale M sobie zje;-) Mi zupka styknie:-)
Kurde ja muszę jeszcze poukładac rozmiarami rzeczy maluszka ale dopiero jak wujek nam tą szafę wstawi. Jest stolarzem i nam robi duża szafe byśmy sie mogli pomieścic:) Jeszcze nie mam wózka i łóżeczka.. No ale myślę, że na dniach będzie kupywane bo termin sie zbliża wielkimi krokami:-D
 
Witajcie brzuszki:-)

Ja torby jeszcze nie pakuję. Oprócz dwóch rozpinanych koszul nic do szpitala nie mam:baffled: Ubranek też jeszcze nie piorę, narazie mam je poukładane w komodzie i dokupuję to czego mi brakuje.
Myśle, że jeszcze 4 tygodnie mogę żyć spokojnie i dopiero w marcu zacznie łapać mnie stresik;-)
Pod koniec lutego muszę iść z badaniami do anastezjologa w sprawie ZZO, skontaktować się z położną w sprawie porodu oraz zwiedzić odział. Jak to załatwię to ze spokojem mogę rodzić:-)

Mam pytanko. :confused:Między 56 a 62 jest jeszcze jakis rozmiar ubranek? Boję sie, że 56 może być ciasne a 62 z kolei zbyt duze:dry:. Mam dużo ubranek na 62 i zastanawiam się, czy nie dokupić tych na 56:baffled:
 
moja mama wypalila dzisiaj, ze ciaza trwa 36 tygodni. :-D
ja wiem ze rodzila 22 lata temu, ale kurcze.. :-D
jakby sie uparl to mozna wyjsc na te 36 (tyle ze teraz raczej nikt tak tego nie liczy)
licząc od zaplodnienia ciaza trwa 38 tygodni minus 2 w tyl bo wtedy juz bardzo bezpiecznie i ciąża donoszona wychodzi sie na 36 :-)

a tak wogole to witam sie z wszystkimi

wczoraj bylismy z mezusiem na zakupach i zakupilismy juz dla Krzysia wanienke ze stojakiem, pieluszki, chusteczki, kremiki, mydelko w plynie i oliwke,
kosmetyki wzielam wszystkie z serii nivea chusteczki nawilzające tez nivea, mialam brac pampersa, ale pani w sklepie polecila nivei, bo podobno lepsze i bardziej nawilzone
kupilam jedna butelke małą 125 ml aventu no i zakupilam sobie laktator aventu
moja mama oczywiscie marudzi po co ja to juz kupilam jak nie wiadomo czy potrzebny, ale rozmawialam ze znajmomymi i podobno ten laktator najbardziej przydaje sie wlasnie na początku w szpitalu bo wlasnie na początku organizm produkuje tego pokarmu wiecej niz dziecko moze zjesc i moze dojsc do zatorow i zapalenia wiec profilaktycznie stwierdzilam ze jednak kupie juz ten laktator
a i dzisiaj przyslali nam lozeczko :) akurat sie udalo kurierowi bo prawie mielismy wychodzic z domu a tu dzwonek do drzwi a on nie dzwonil tylko od razu wtargal te lozeczko na drugie pietro :)
teraz musimy w pokoju meble poprzestawiac zeby bylo bardziej funkcjonalnie i przestrzennie :)
dzisiaj od 10 do 13 jezdzilismy z tesciową po sklepach meblowych bo planuje u siebie maly remoncik, no i na koniec zajechalismy do sklepu z wozkami pod Poznaniem, i zarezerwowalismy wozek i w poniedzialek pojedziemy go kupic
planowalismy kupowac wozek dopiero na początku albo w polowie marca, ale wybralismy sobie x-landera model xa z 2009 roku, a juz weszla kolekcja 2010 i w marcu moze sie okazac ze tych wozkow co my chcemy juz nie bedzie a te 2010 mniej mi sie kolorystycznie podobają niz te z 2009
 
Dziewczyny a ja mam kompleks cyckowy:sorry2: Piersi przed ciążą rozmiar B i teraz tez B tylko może troszkie pełniejsze....no ale do tego płaskie brodawki :wściekła/y: Mimo tego siara po nacisnięciu cyca leci i mam nadzieje ze bede karmila piersią :-) I mam pytanie czy coś robiłycie zeby pomóc / przygotowac piersi do karmienia. Znalazłam osłonki formujące wklesłe brodawki i zastamwaim sie czy to działa :confused:
MEDELA Osłona piersi Formujaca wklęsłe brodawki (902943194) - Aukcje internetowe Allegro

Zastanawiam sie też nad butelkami (zapomialm sie pochwalic ze upchnełam ten zestaw startowy TT z czarnymi napisami na allegro:-)) bo chcialam kupic butelki 2x260ml tylko ze w Smyku bo dla mnie one się różnią od tych co sprzedalam żeby miec sprawdzone!! Czy w takim wypadku TT beda dobre dla dziecka skoro matka ma plaskie brodawki a ono nagle dostenie wystajacego smoka imitujacego brodawke w butelce:baffled: hmmmmmmm a moze lepiej kupic inną firme np LOVI lub Aventu:dry:
 
Witam dziewczynki.Ja jeszcze w lozeczku(nie grzesze bo dopiero 9:45 u mnie) zjadlam sniadanko made in mezus i popijam kawusie tejze samej produkcji.
Ale sie usmialam.Moj nawet wode na kawe potrafi przypalic a dzis zachcialo mu sie jajecznicy a ze brzuchol mnie skurcza i stawnie wstaje az mi przejdzie i niestety albo stety uczylam meza robic ta jajecznice.Musze przyznacz ze wyszla smaczna a co najwazniejsze nie spalil.moze jak pojde do szpitala a mama jeszcze nie dojedzie z Polski to z glodu nie umra.

Co do tych ubranek to co 6 numerow sa::56,62,68.....

Czarnuszka wspolczuje,chociaz i moj nieraz musi po uszach dostac zebym cos zrobil.

I juz zapomnialam co jeszcze mialam napisac.A i u nas straszne mrozy nadal sie utrzymuja i juz mnie dobijaja.Mialam jechac poogladac dzis wozki zeby tesciowej dac konkretne namiary i nie chce mi sie nosa wynuzac z domciu.Zreszta ostatnio jakies lenistwo mnie ogarnelo,a dom juz zarasta i pewnie trzeba podwinac rekawy i brac sie za robote.

A wogole to znow sie poryczalam bo znow przeczytalam nowa opowiesc z porodowkii nawet nie przeraza mnie tylko to szczescie juz po mnie rozkleja
 
A ja juz obiadek zjedzony dla niektórych dopiero.W czwartek prawdopodobnie przyjedzie facet od kuchni a robimy kuchnie pod wymiar i juz bede miała swoją,bo jak narazie kuchnie dzieliłam z tesciową.
 
reklama
Ja jeszcze musze dokupic dla mnie do szpitala i dla dzidzi z kosmetyków i tez laktator i aspirator do noska.Wczoraj zamówiłam z allegro kombinezon granatowy na wyjscie,wpłace kase w pon,przed gin w tyg pewnie przesle.
 
Do góry