reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no ja tak właśnie spałam i dyszałam (jak parowóz jakiś:dry:) i jeszcze przystanki robiłam, gdzie normalnie sobie bez problemu właziłam:baffled:

czuję się jak krowa :errr:

w ogóle co to za kurier o tej godzinie przyjeżdża
 
reklama
mi ostatnio przyjechal przed 21:00 - nie wiem czy byl wczensiej i mnei nei zastal czy tak po prostu... przestraszyl mnie nieco, no ale wazne ze przyjechal bo przywiozl materac dla Jasia :tak:
 
A mój listonosz też już na mnie dziwnie patrzy,co dzień z jakąś paczką:-D:-D Ostatnio to proszę by sprzedawcy wysyłali je na adres mamy ,ale nie wszyscy się słuchają.
Dodam,że mam bardzo dziwnego listonosza, taki mały typek z rozbieganymi oczkami:baffled::baffled:
I ma do mnie pretensje, że te paczki musi do mnie nosić:-D:-D:confused:
 
U mnie dziś skurcze spokoju nie dają , od popołudnia co jakiś czas co chwila skurcze i to takie bolesne , że to ani się położyć ani nic . Brałam tą pieporzoną no spe i nic , tak sobie myślę że to może już czas wuybierać się na porodówkę :tak::tak::tak::confused:
Mój M to tak panikuje że szok , wpycha tylko we mnie co chwila no spe :tak:, leży zestresowany na łóżku biedaczek i nie wie co ze sobą zrobić :tak::tak::tak:
Na porodówce to ja bym z Niego nie miała żadnego pożytku jak tak miałby mnie wspierać :tak::tak::tak::tak:
 
mag007 no toż się dzisiaj nalatałaś :tak: współczuje ja to bym chyba na 4 piętro wogóle nie wlazła :-)

katrinka7 to ja mam na odwrót ciśnienie :tak: w domku zawsze wyższe niż u lekarza :tak: dziwne bo zawsze się stresuje przed wizytą

xXxIzuLQaxXx współczuje tych wszystkich przeżyć :no: brak słów

rybka_24 super że po usg w miare oki :tak:

Kurcze chyba więcej dzis nie nadrobie nie dam rady, szczególnie że gdzies po drodze mowa o ciastach i ślinka mi poleciała a w domu nic słodkiego nie ma :dry:
 
Jak do mnie przyjechał kurier, to powiedziałam mu, że jestem w ciąży i nie dam rady przydźwigać paczki. Sam musiał wynosić i stwierdził, że rzuca palenie;-):-D

Widzę, że Iza mądrze zrobiła idąc do szpitala. Na pewno tam odpocznie i nabierze sił.

A Wy ciasta sobie pieczecie?:-) Ja piję już 2 kefir, żeby uzupełnić to nieszczęsne białko...
 
reklama
Jak do mnie przyjechał kurier, to powiedziałam mu, że jestem w ciąży i nie dam rady przydźwigać paczki. Sam musiał wynosić i stwierdził, że rzuca palenie;-):-D

Widzę, że Iza mądrze zrobiła idąc do szpitala. Na pewno tam odpocznie i nabierze sił.

A Wy ciasta sobie pieczecie?:-) Ja piję już 2 kefir, żeby uzupełnić to nieszczęsne białko...


no tylko, że ja musiałam mu zejść drzwi otworzyć:-D:-D

ja jem kanapki z pasta jajeczną i ogórkiem kiszonym:-p
 
Do góry