reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Daria_b525 taka bakteria która jest niebezpieczna dla dzidziusia no i dla mnie:-(

aaaa to wspolczuje, ale napewno bedzie dobrze:-) Trzymam kciuki zeby ta zla bakteria szkody wam nie wyrzadzila

Hej Kochane,
Dziekuje za mile slowa :happy2:
Wypisalismy sie dzisiaj na wlasne zadanie.
Postaram sie jutro skrobnac cos wiecej, teraz musze odpoczac i sie wyspac, bo prawie oka nie zmruzylam z rodzacymi kobietami na sali :-(

no ale jakto na wlasne zadanie?? Co sie stalo?? Juz tak dobrze sie czujesz??
Koniecznie jutro napisz co i jak a teraz dobranoc, zycze spokojnej nocki


ciekawe co u czarnuszki??:confused: ktos cos wie??
 
reklama
młoda_mamuska chciałam Cię poinformować że właśnie o Tobie ostatnio myslałam...i zastanawiałam się czemu Cię niema...no ale na szczęście moja ulubiona saga Cie wciągneła,więc jest ok...dobrze że cię odzyskałyśmy i głowa do góry,i proszę mi się tu nie fochać:cool2::tak::-D
Tak jest Skrzaciku;-)Z tym,że sagi to kilka lat już nie czytałam bo po przeczytaniu jej 5ty raz dałam na wstrzymanie...no i imię Nataniel dla synka z niej wzięłam.
Eno coś ty :-)ja Cię świetnie kojarze i wcale nie mylę:tak::tak:
Miło mi,dzięki!
Wiesz, ja zgadzam się w 100% i też czasem tak się czuję, ale nie ma sensu powtarzać czegoś 50 raz, potem tylko posty nabijamy.:tak::tak:
Zresztą rozmowy i tak się powtarzają na te same tematy,tylko ciężko wrócić do postów gdy tyle ich już się znalazło na wątkach więc trzeba to zrozumieć.


Nie ma sprawy:-)
 
Kochane, wzięłam prysznic i czekam.. Na razie dalej brzuch boli. Tylko nie twardnieje. Mam nadzieje że mi przeszło. Jutro mam wizyte u gina więc może się czegoś dowiem. No chyba że znów mnie dopadną mocne skurcze tak jak wcześniej to jadę na IP.
 
A magnez ma jak zadziałać:zawstydzona/y:???bo mój gin nigdy mi nie przepisał:zawstydzona/y:
mi gin powiedział, że na skurcze macicy magnez nie działa... za słaby

ide do wanny i powalczę z maszynką do golenia bo jutro gin :no:
tylko nie zmasakruj się :-D bo przy naszej widoczności.... :-D:-D:-D

dziołszki, a ja chce już być chuda... taka szczpulutka, sprawna i opalona... jakoś mam wyglądowego DOŁKA :-( zjadłam dwie bułki...ehh
 
myszencja - jak możesz to poproszę tą książkę na maila : 26mena@interia.pl

A co do odpowiadania na posty to wydaje mi się, że nie tylko wam się to przytrafiło. Myśle, że każdej z nas zdażyło się, że jej nikt nie odpowiedział np. na pytania.
Na początku też miałam takie odczucie , ale jak się często siedzi na BB , to człowiek zaczyna rozumieć że tak nie jest. Jest nas zbyt dużo żeby wszystkich zapamiętać i wszystko ogarnąć. Dziewczyny głowa do góry i częściej tu bywać. :-)
 
No dziewczyny ja też mam czasami takie wrażenie że nikt na moje posty nie odpowiada, no ale po prostu za dużo nas jest:)
A mnie dziś po południu bardzo bolał brzuszek i krzyż, do tego dostałąm biegunki i było mi niedobrze. Ale po dwóch no spe i leżeniu, sytuacja w miarę opanowana. Tylko brzucho mam cały czas twardy, Ale dzidzia rozpycha się i kopie jak zawsze:)
 
Prawda..ale jak po marudziłyśmy to od razu był odzew na nasze posty:-D;-)Kurcze nadrobić BB po kilku dniach nie obecności zajmuje kilka godzin...a tu mąż pyta czy kolacyjkę zrobię...zostaje uciekać z forum a więc do jutra.
 
reklama
ja tez sie dzis srednio czulam - brzuch mi non stop twardnial :no: no ale tak to jzu pod koniec musi byc. W pracy snulam wizje porodu naglego i stwierdziliysm yz kolezankam ize tak jak w filmach - recnziki sie znajda, goraca woda tez (po co ta goraca woda tak naprawde?) no i spoko poradzimy sobie :-D
Ale tak w ogole to nie jest mi do smiechu jak sie tak zle czuje bo zacyznam sie bac ze jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, a ja w lesie... :szok:

ech dziewczyny - spokojnej nocy wszytskim zycze, zadnych boli i skurczow :tak:
 
Do góry