reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moj synek nie zakumal zmian yczasu wiec od ponad godziny jestem na nogach :-D

Ja USG 3D (4D) mialam w pierwszej ciazy - dostalam 3 zdjecia iten filmik no i w sumei to nei zaluje - pewnie jakbym nia miala to zalowalabym :-D Filmik wiadom oze obejrzalam ze 3 razy, pokazalam pryzjaciolce i rodzicom i tyle.
Ty mrazem nie wie mczy bede miala to USG bo lekarz kazal mi przyjsc do siebie w tym tygodniu (21 tydzien bedzie), no a o tym USG 4D mowil ze wystarczy w 24 tygodniu, no ale znacyzloby to ze znowu za 3 tygodnie sie spotkamy... Teraz mi tego 4D nie zorbi bo ide do starego gabinetu (przenosi sie do nowego z lepszym sprzetem na poczatku listopada).

I w ogole jakos tak dziwnie mi jest bo wydaje m isie ze cos jest nie tak i dlatego on dosyc czesto chce mnie widziec, ale nie mowi mi ze cos jest nie tak... Mam jednak nadzieje ze mi sie tylko tak wydaje, no ale jakas niepewnosc jest... :baffled:


Milego dnia dziewcyzny :-)
 
reklama
Witajcie!!
Ja już po basenie:) Ale było bombowo:) Tylko przecholowałam chyba bo głowa mi teraz pęka. Ide się położyc bo Makłowicz zaraz będzie gotował na dwójce:)
hej Agniesiak interesuje mnie, czym są te jadalne :-) kaszuby
bo ja nie wiem
Została mi resztka kapusty z gołąbków i mięsko z cebulką,ryżem, jajkiem i przyprawione (takie na gołąbki). Dodałam pokrojoną i ugotowaną kapustkę do tego mięska. uformowałam takie kotleciki, wałeczki. Obtoczyłąm w mące, potem na trochę do lodówki. Następnie obsmażyłam jak mielone i na końcu wsadziłąm je do tego wywaru co się zrobił po kapuście gotowaniu, dodałam łyżeczkę koncentratu,pomidora spażonego i pokrojonego obsmażyłam na oliwie z cukrem i solą i dodałam to wszystko do tych kaszubów:) Pogotowało się z tym wszystkim, wytworzył się sosik i mniami:) Pychota:)


To ja dodam jeszcze, ze zrobilam dzis kopiec kreta (uwielbiam :-p) i tez zapraszam ;-)
A ile sie za nim zjezdzilam! Bylam w czterech polskich sklepach i nigdzie nie bylo. I kupilam w koncu w sklepie pod moim blokiem. No coz najciemniej zawsze pod latarnia :-D
Kopiec kreta.. MNIAM:-DAle mi smaka narobiłaś:) No i o muffinkach coś czytałam, ah, dziewczyny nie wytrzymam zaraz:)
 
I ja sie witam, dosyc wczesnie dzisiaj.
Nad ranem zlapal mnie pierwszy skurcz lydki :-( Ja pier... jaki to bol!!!!!
Do teraz kuleje jak chodze, bo jeszcze mam noge obolala :wściekła/y:
Wiec drogie Mamuski, nie jestescie same ;-)
Dzis upichce rosolek i nie wiem co na drugie wymyslic... U nas huragany i leje, nawet sie z domu nie chce wychodzic. Moze M pojedzie do sklepu jak wstanie :cool2:
Bede Was dzisiaj sledzic na biezaco ;-)
Dla kolezanek z Zielonej Wyspy:
Na watku "Co kazda ciezarowka w Irlandii wiedziec powinna" na ostatniej stronie dziewczyny wkleily liste slowek, ktore przydadza sie nam w szpitalu. Zaraz sobie ja wydrukuje, bo jak na moj angielski nie narzekam, tak jest tam troche skomplikowanego slownictwa. Na pewno sie przyda :tak:
Pozdrowionka! :-)

Agniesiak a Ty mi ochoty na basen narobilas :-D Juz sie miesiac wybieramy... Moze by pomoglo na ta moja lydke :happy2:
 
Witam z ranka:-)
Bardzo pieknie dziekuje za przyjecie mnie do waszego grona...MILO!!!
Wstalam troszke wczesniej,moja slodka zaczela kopac i juz nie moglam zasnac,zjadlam dobre sniadanko,moj M spi jeszcze,bidulka jest chory(przeziebiony)...my na odstep zeby nas nie zarazil:-(
Widze ze w polsce pierwsze usg jest w 13 tyg..wczesnie bo tu w norwegii miedzy 17-19 tyg,wlasciwie jak bylismy w warszawce to bylam w 7 tyg i zrobilam sobie prywatnie usg bo chcialam zobaczyc mala fasoleczke czy jest w odpowiednim mniejscu:-)
 
I ja sie witam, dosyc wczesnie dzisiaj.
Nad ranem zlapal mnie pierwszy skurcz lydki :-( Ja pier... jaki to bol!!!!!
Do teraz kuleje jak chodze, bo jeszcze mam noge obolala :wściekła/y:

Kochana mi pomagaja masaze lydek i stop,codziennie moj M masuje mi i pomaga na skurcze i ja mnialam takie czeste cieple powietrze przez stopy,teraz jest lepiej:-)
 
Witam z ranka:-)
Bardzo pieknie dziekuje za przyjecie mnie do waszego grona...MILO!!!
Wstalam troszke wczesniej,moja slodka zaczela kopac i juz nie moglam zasnac,zjadlam dobre sniadanko,moj M spi jeszcze,bidulka jest chory(przeziebiony)...my na odstep zeby nas nie zarazil:-(
Widze ze w polsce pierwsze usg jest w 13 tyg..wczesnie bo tu w norwegii miedzy 17-19 tyg,wlasciwie jak bylismy w warszawce to bylam w 7 tyg i zrobilam sobie prywatnie usg bo chcialam zobaczyc mala fasoleczke czy jest w odpowiednim mniejscu:-)
Babo dzieki za rade odnosnie masazy :happy2: Ja mojego obudzilam i mi masowal, ale to juz jak mnie zlapalo.
Kurcze czytalam co moze byc powodem i glownie chodzi o wapn i magnez. Ja naprawde zdrowo sie odzywiam i biore codziennie ten Feminatal.
Moze ktoras z Was wie czy moge dolaczyc jeszcze do niego magnez i zelazo osobno w tabletkach?
Babo a w jakim miescie mieszkasz? Ja czesto jezdzilam do Oslo :-)
W Irlandii pierwsze usg mam we wtorek - 20 tydzien o zgrozo! :szok:
Sama chodze prywatnie do lekarzy, bo tutaj to z opieka ciezarnej raczej kiepsko...
 
Też miałam skurcze, i gin kazała mi dokupić zwykły magnez, i biorę go 3razy dziennie, i póki co jest spokój(tfu,tfu)
A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY:-)
 
Witam w niedzielny poranek:-):-)
U mnie szaro i buro za oknem, aż się z domu nie chce wychodzić:baffled:
W nocy znowu łamało mnie w nogach i się budziłam ciągle:baffled::baffled: ehhhh ta jesień to mnie zawsze wymęczy.

Na śniadanko zjadłam płatki czekoladowe z mlekiem mniam:-p a teraz wcinam herbatniki posmarowane nutellą:-p:-p:-p Zawsze lubiłam słodycze, ale odkąd jestem w ciąży, to czekoladę wprost ubóstwiam:happy2::happy2::happy2: I już trzy razy w trakcie tej ciąży byliśmy z mężem w pijalni czekolady:-)

U mnie dzisiaj na obiadek to samo co wczoraj, czyli ziemniaczki z kotletem z piersi z kurczaka i marchewka z groszkiem.

Babo
Moze ktoras z Was wie czy moge dolaczyc jeszcze do niego magnez i zelazo osobno w tabletkach?

Ja biorę teraz feminatal co dwa dni a do tego magnez ASMAG B dwa razy dziennie i mam spokój ze skurczami, czy drętwieniem nóg lub rąk. I to jest zalecenie mojego gina.
 
Witam w niedzielę :)

Mnie na szczęście tylko raz złapał skurcz łydki, w pierwszej ciąży miałam częściej.
Co do obiadku ja właśnie gotuję zupkę pomidorową, na drugie gołąbki z ziemniaczkami i duszoną marchewką z groszkiem, nagotowałam cały gar, więc obiad na kilka dni z głowy :)

Miłej niedzieli życzę.
 
reklama
Witajcie w niedzielne południe!
U mnie pochmurno, ale sucho, wybieramy się na cmentarz to tak w ramach ruchu na powietrzu. Dziękuję za opinie o usg 3D i 4D, jeszcze o tym pomyśle, ale chyba jednak te pieniążki przydadzą się na co innego.
A co do witaminek , to ja poza feminatalem nie biorę dodatkowo magnezu, ale piję codziennie kakao, tam też jest magnez, skórczy łydek nie mam, może to pomaga?
Widzę, że dzisiaj troche o jedzeniu, ja mam jakąs małą polędwiczkę zamrożoną, zaraz ją wyciągnę i zrobię uduszoną z marchewką, do tego surówka z pekińskiej, bo też mam już zakupioną. Miłej niedzieli brzuszki.
 
Do góry