reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witajcie
dziś już po usg, moje dzieciaki tak się kręcą,że trudno określić ich płeć, wszystko ok, jestem szczęśliwa choć moja gin zasiała nutkę niepewności w stylu, jakby coś się działo niech Pani dzwoni o każdej porze...może jestem przewrażliwiona, a może mówi tak bo to w końcu bliźniaki, ale genaralnie do przodu
zastanawiam się nad usg 3d, lub 4d, ale nie wiem kiedy powinnam je zrobić?, w którym tygodniu miałyście w/w robione?
pozdrawiam

Ja jak umawiałam się ostatnio na 4D to pani powiedziała że najlepiej wykonać je między 19 a 22 tyg ciązy podobno wtedy najlepiej wszystko pomierzyć :)
Pozatym nie martw się z dzieciaczkami napewno wszystko oki :) mój gin też mówi że jakby co to dzwonić o karzdej porze :tak:
 
aha i jeszcze jedno moja kolezanka poszla na usg 4d w 27 tyg ciązy i mowila ze niestety nic jej nie wyszlo bo dzidzius za duzy... lekarz wtedy jej powiedzial ze na takie usg to najlepiej ok 24-25 tydz. ale to pewnie zalezy jak brzad sie ulozy...
Jak byłam w 15 tygodniu, to też maleństwo się nie mieściło całe na ekranie:)więc to chyba zależy o od ułożenia:)
 
witam,

wlaśnie sie zastanawialam nad 4d ale np w luxmedzie koszt to 200 zł i np jak zapisac sie do fajnego lekarza jak np dr. bartosiewicz to mysle ze bylo by ok.

dlaczego wybralas top medical??
Top medikal a właściwie dr. mazurka poleciła mi moja gin. więc dlatego poszłam tam a poza tym to dr mazurek pracuje na kraśnickiej a tam będe rodzić. Pytałam kiedy mam przyjść na 4D to powiedział 6-7 tyg więc na święta zrobię sobie prezent:tak:
 
Ej to ja juz nic nie rozumiem. Mój gin powiezial ze teraz tj.4.11 zrobimy usg połówkowe zwykłe ( koniec 22 tyg.) a 3lub 4D zrobi mi w 30 t.c.
Wiecie jak to w końcu jest? Zastanawiam sie , dlaczego on chce robic akurat w 30 t.c te 4D.

gratuluję wszystkim mamusiom znającym pleć. Justa- tobie maleństwo a w zasadzie lekarz psikusa zobił, nie ma co!@ Gratuluje synka:) A robilas juz jakieś zakupy pod dziewczynkę? Widzicie-możemy się trochę wkopać sugerując się plcia podawaną np. w 18 t.c.Ja to chyba zacznę rozglądać się za ciuszkami dopiero w 8 miesiącu na wszelki wypadek hehehe:)

M<nie dzis też boli brzuch, sprzatalam ostroznie w domu ale widać mój brzuch nie lubi wysiłku w żadnej postaci.Kupilam dzis moejej córci lalke Evie z niemowlskaiem i kołyuską( mamusie posiadający małe dziewczynki zapewne wiedza o czym mówię:D) i wiecie co? Przez cały dzień nie ma dziecka! Siedzi i sie bawi. Zakłada niemowlakowi mikroskopijne śpioszki, buja toto w kołysce i w ogóle. Śmieszne, bo m różne baby born itp, ale nie dzialaly na nia tak jak te mikrospoijne laleczki.
 
reklama
hej Agniesiak interesuje mnie, czym są te jadalne :-) kaszuby
bo ja nie wiem


a tak w ogóle, to też robię właśnie spagetti (i z tego co czytam, nie jestem jedyna:tak:), bo straszliwie mi się zachciało:-D:-D:-D
 
Do góry