reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

amonit rano zjadlam te kanapki, ale teraz w pracy mam zjesc kanapki z pasztecikiem i na sama mysl o chlebie mnie mdli. :baffled:

co do mdlosci.. to mi sie chyba powoli zaczynaja.. bo raz mi niedobrze.. a za chwile juz normalnie.:-(
 
reklama
Nie wiem czy robię dobrze, że piszę w temacie dla dziewczyn z marca, ale sama nie wiem czy to będzie marzec czy kwiecień :)

Moje objawy to:
- ból jajników
- ból głowy ( ale taki silny)
- pobolewanie zębów zdrowych
- no i brak @

Wczoraj zrobiłam test i wyszła taka baaaaardzo jasna kreseczka druga. Widać ja tylko pod światło. Dziś zrobiłam jeszcze raz test ( wczoraj miałam termin @) i wyszła znowu jasna kreseczka druga, ale już ciemniejsza niż wczoraj. Chyba jestem w ciąży nie ? :)
 
Kapciuszku u mnie wyszly kreski bardzo jasne, ale jednak widoczne. po 4-5 dniach zrobilam kolejny test i wyszly juz grubsze :)

poczekaj kilka dni i bedzie wiadomo :) :-)
 
Też narazie nie mam mdłości, ale może to jeszcze zbyt wcześnie. Wogóle mam nadzieję że nie będę miała bo w mojej rodzinie, ani mama, ani ciotka, ani babcia nie miały;-), zato wszystkie miały komplikacje przy porodach i długo biedaczki się męczyły, ciotka miała dwie cesarki:-(. Porodu boję sie najbardziej.

Katrinka co u ciebie, byłaś już u lekarza.
Na bete narazie nie idę nie mam kiedy, w pracy się zaczęły urlopy. Czy po kolorze kreski na teście można stwierdzić czy hcg rośnie?
 
Ja mam dzis wizyte na 18.40, takze wieczorkiem napisze wam co i jak, wydaje mi sie ze w miare wzrostu bety kreska powinna byc mocniejsza, ale w sumie to stezenie bety w moczu jest uzaleznione od innych czynnikow, np ile pijesz i czy jest dokladnie ten sam rodzaj testu.
 
wiadomoze test ci nie powie o ile hcg wzrosło np bedziesz duzo pila wody i juz bedzie mocz rozcienczony

mnie mdli jak choler i z checia bym sie pozygala a tu nic :wściekła/y: a palcow do gardla sobie nie wloze bleee to jest okropne, rocz tego do przedwczoraj pobolewal mnie brzuch od tamtego dnia nic a nic no i nadal mi sie słodkiego nie chce i w ogole rzadko kiedy mam na cos ochote i moje menu jest naprawde ubogie... brrr
 
reklama
miss mojego Karola siostra rowniez jest w ciazy, wiem ze to 4 miesiac, ale ktory tydzien niestety nie. I ona do tej pory, od poczatku ciazy wymiotuje i moze jesc tylko serki. bo po innych rzeczach wymiotuje. Biedna..
 
Do góry