reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rybka-daj znać koniecznie
Nicole-a byłaś w Orsay-u???? tam ostatnio były duże obniżki.
Moni-ja z pierwszą ciążą chodziłam też w zimie..co prawda w grudniu już urodziłam ale na zimne dni też sie załapałam...
 
reklama
matko przez te witaminy tak dużo piszecie ;-)
rybka trzymam kciuki za wizytę i gratuluję sprzedaży, al biję cię w obściskiwaniu muszli do 23.30 masakra mam dość rzygam i ryczę

ja latam z wkładką, ale od wczoraj mam dowcipnie czopki i mam teraz kolorowo:-)
 
ja mam ciuszki z poprzedniej ciąży -więc jestem w dobrej sytuacji :tak:
można też poszukać w seckend-hendach czy jak to tam.......lumpeksach.
też są fajne-moja koleżanka nakupowała dużo oryginalnych ciuszków.i świetnie wyglądała przez całą ciążę.
EDIT:
Candy-czy ja dobrze widzę ..Ty na noc do pracy!!!!!-kobiety ciężarne nie mogą pracować na nocki.
 
Kasiu ja musze pojezdzic wlasnie za ciuszkami. bylam cwczoraj w swoim miesicie to niestety nic przyzwoitego nie znalazlam. Ale pojezdze sobie po okolicznych miasteczkachi tam pogrzebie :)
lubie to cholercia. :):-)
 
reklama
Dziewczyny ja mam w przyszły wtorek iść do mojej ginekolog, bo potem wyjeżdza na 3 tygodnie na wakacje. To będzie 5 tydzień i 4 dzień mojej ciązy...boję się ze nie zobaczę serduszka...i będe się znowu martwić, bo w kwietniu tego roku mialam niestety zabieg usunięcia ciązy bo serduszko malucha nie biło......
Czy któraś z was miala tak wcześnie usg robione?

Przepraszam, że nie odnoszę się do waszych postów, ale nie nadąrzam czytać, a nie mam za dużo czasu na przegladanie na bieżąco.
Ja nie miałam tak wcześnie robionego, ale wydaje mi się ze serduszka jeszcze nie będzie widać.

moni-hehehehhe-my tak coś wszystko jakoś razem przechodzimy :-D:-D:-D pizza termin porodu....robi się ciekawie???:laugh2::laugh2::laugh2:
missiisss-ja bym mu dała odwroty robić...:angry:
nie dziwię się że masz ochotę się przytulać,ja też tak miałam z pierwszą ciążą..byla tak tulacha że sama sobie sie dziwiłam-tylko że u mnie nie było problemu,mój mąż sam jest takim tulachą na codzień.

też macie takie schizy...ja chodzę teraz ciąglę w białych gatkach żeby dobrze widzieć sluz jaki siewydostaje i czy aby nie ma żadnych plamień....mam takie coś po pierwszej zagrożonej ciąży.

idę śpiochać
-coś Was nie ma..nie będę do siebie pisać :sorry::laugh2:
dobrej nocki.
Ja też ciągle chodzę w białej bieliźnie:-p Już mi się pomału kończy, muszę chyba zrobić pranko:tak: Ja mam taki żółty śluz , niedużo ale taki że mi jednak brudzi te białe figi;-)
...... a ja niestety na noc do pracy ....... i wtedy usypiam na siedząco o ile mam chwile by usiąść :crazy:
Współczuje:-( Słyszalam że nocki są najgorsze, a mówiłaś w pracy ze jestś w ciąży? Nie mogą Cię przenieść na dzienną zmianę?

Ja mam wizytę w piatek i trochę zaczynam się jej bać, boję się że coś będzie nie tak:-(
 
Do góry