reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Coś mi się pokiełbasiło z ostatnim postem:)
co do ubranek, to moja koleżanka niedawno urodziła a ma mnóstwo ubranek i ma mi wszystkie dać. Tylko że ma dziewczynkę i większość ubranek dla dziewczynki.
Ja już bym chciała wiedzieć co będzie:)
 
dla dzieciaczkow to juz w ogole cuda mozna znalezc.
juz wczoraj sie czailam na takie hmm.. jakby body tylko z wycieciami na nozki jakby :-)


o..dwa razy tego samego posta wkleilam hehe
 
Dziewczyny ja mam w przyszły wtorek iść do mojej ginekolog, bo potem wyjeżdza na 3 tygodnie na wakacje. To będzie 5 tydzień i 4 dzień mojej ciązy...boję się ze nie zobaczę serduszka...i będe się znowu martwić, bo w kwietniu tego roku mialam niestety zabieg usunięcia ciązy bo serduszko malucha nie biło......
Czy któraś z was miala tak wcześnie usg robione?

Przepraszam, że nie odnoszę się do waszych postów, ale nie nadąrzam czytać, a nie mam za dużo czasu na przegladanie na bieżąco.

Byłam wczoraj na USG. Według moich obliczeń to początek 6 tyg. licząc od OM. Dzidziusia jeszcze nie było w macicy, tylko pęcherzyk. Mam dokładnie taką samą sytuację jak ty. Moja lekarka też wyjeżdża na urlop. Następną wizyte mam dopiero 18.08. Będzie to początek 10 tygodnia także dzidziuś powinien być już bardzo dobrze widoczny. Chciałam iść wcześniej prywatnie, ale to przemyślałam. Uzbrajam się w cierpliwość i jestem dobrej myśli.
 
Hej :) ja dopiero o płci synka dowiedziałam się w 22 tc, wcześniej nie chciał pokazać.

Dziś zrobiłam badania krwi i moczu, w piątek wybieram się do ginekologa na pierwszą wizytę, nie mogę się doczekać, gdy zobaczę fasolkę :)
 
moja koleżanka dużo ma ciążowych właśnie...ja dla małego kupowałam-firmowe z h&m, nexta nic nie zniszczone.
Ja też mam ciuszki po synku. Większość kupiłam na Allegro, nowe lub używane z Anglii, USA. Najlepsze są takich firm, jak: Mothercare, Next, H&M. Po tylu praniach wyglądają jak nówki. Dzidzie leżą w łóżeczkach, nosimy je na rączkach, więc nie ma możliwości, żeby ubranka się powycierały itp. Jeżeli coś mogę doradzić (z doświadczenia) to najlepsze są pajacyki i body rozpinane na całej długości z przodu. Kiedys w H&M były super body Disneya zapinane na zakładkę (z boczku i w kroczku). Jest to o tyle ważne, aby dzidzi nic nie uwierało i nam było wygodnie zmieniać pieluszki (co 2-3 godziny).
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży wiedziałam że będzie chłopiec około 20 tygodnia:) W sumie wtedy, gdy poczułam ruchy:) Mam cichą nadzieję na dziewczynkę, ale gdy będzie chłopiec też będę zadowolona:) Oby wszystko szło książkowo. W poniedziałek mam dopiero wizytę, która prawdopodobnie potwierdzi ciążę. Robiłam betę w poniedziałek, bo kreski na dwóch testach ( w 28 i 29dc) były słabiutkie, wolałam się upewnić niż przemyślać:tak: Z beta hcg jednak nie wiem któy to tydzień bo tam są takie dziwne normy. Może któraś z Was zna się lepiej:
wynik 134 mIU/ml przy czym:
nieciężarne 0-2,7
c 1-2 tydz 16-156
c 2-3 tydz 101 - 4870
c 3-4 tydz 1110 - 31500 ...itd
mój wynik mieści się w 1-2 i 2-3:)
i to chyba raczej od zagnieżdżenia jest liczone...?
Dzięki za wszelką odpowiedz:)
 
Do góry