reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hehe, a ja bym tylko 4d zrobiła i gin powiedziała że zrobiłam juz takie;-). Niech ona zadecyduje czy jest sens robić. Moja mi powiedziaął że jeśli idę na usg, to nie ma sensu robić jeszcze jednego u niej. A to by było w przeciągu 1 tygodnia. To tym bardziej w tym samym dniu chyba sensu nie ma. No ale dobrze by było jakbyś wyniki z tego 4d juz miała jak do niej pójdziesz, zeby mogła ocenić jako twój lekarz wyniki badania usg - wpisac je do karty itp
 
Hej, ze szczepieniami to jest różnie.

Ja prowadzę stronę o zdrowiu - codziennie czytam newsy o grypie - i na dwoje babka wróżyła. W części wiadomości pisze że szczepionka nie jest przetestowana i firmy farmaceutyczne chcą się najpierw zrzec odpowiedzialności zanim rozpoczną się szczepienia, do tego dochodzą głosy że podczas poprzedniej epidemii gdzieś w latach 70 tych więcej osób zmarło z powikłań po szczepieniu niż na skutek grypy - z drugiej jednak niby lepiej się zaszczepić niż naprawdę zachorować - bo wtedy powikłania mogą być większe i bardziej skomplikowane.

Ja mam 2 dzieci i ich zaszczepiliśmy - ale na normalną grypę. Z tego co piszą to ona jest na razie groźniejsza, bo Ah1n1 ma łagodniejszy przebieg. Na świńską na razie nie planuję ich szczepić.

Dziś pojawiło się parę artykułów na temat profilaktyki na mojej stronie, zapraszam do poczytania:

1. Mycie rąk i unikanie pocałunków chroni przed grypą
2. Proste sposoby na uniknięcie zarażenia grypą
3. Profilaktyka grypy w Rosji: od czosnku do
seksu
 
dziewczyny uaktywnił mi się problem żylaków odbytu,codziennie krew na bieliżnie i straszny ból od dwóch tygodni już się z tym męczę, życzę Wam byście nie miały tego poblemu nie wiem jak urodzę dziecko jak podczas porodu w tym jakże mało ciekawym miejscu będę miała stan zapalny, jak znacie jakies sposoby na ten problem to podzielcie się proszę
 
mrozik ale w tym jest cały bajer, że to nie jest mój lekarz prowadzący, tylko jeźdże do niej bo uważam,że jest lepsza, a tu gdzie mieszkam muszę miec kogoś na miejscu do wypisania zwolnień i jakby coś się działo, ale może jednak pojadę w innym terminie.
 
gosia bonus i gratis wydaje mi się że raczej to usg 2d nie powinno zaszkodzić tym bardziej jeżeli Twój lekarz od zwolnień:) robi je parę minut
z drugiej strony jeżeli możesz zmienić termin to czemu z tego nie skorzystać dwa razy w odstępię jakiegos czasu
zobaczysz malca i będziesz spokojniejsza o jego stan
 
reklama
Hello :-)

Byłam na USG i jednak będzie SYNEK! :-D

blueberry moje gratulacje synka :-D


dziewczyny uaktywnił mi się problem żylaków odbytu,codziennie krew na bieliżnie i straszny ból od dwóch tygodni już się z tym męczę, życzę Wam byście nie miały tego poblemu nie wiem jak urodzę dziecko jak podczas porodu w tym jakże mało ciekawym miejscu będę miała stan zapalny, jak znacie jakies sposoby na ten problem to podzielcie się proszę
jedyne co moge poradzic to jest duzo suszonych sliwek i moreli, wszystko co sie da zeby nie bylo zatwardzenia, duzo pic, i wiem ze mona stosowac kremy i czopki dostepne bez recepty w aptece na hemoroidy, ale kazdy lek skonsultowalabym najpierw z lekarzem.
 
Do góry