reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Słuchajcie, mam takie pytanko. Że tam brzuch pobolewa to normalne, ale czy Was też tak pierońsko mocno szarpią, kłują i ciągną jajniki???
ja nie jestem pewna, czy to aby jajniki, bo jak się skarżyłam na ból jajnika to mi mój gin krzyczał, że to nie jajniki :eek:
tak podejrzewam, że to może być również Dzidziolek :eek:,
ale kłucia mam niezłe :szok: i myślę, że to rosnąca macica i kopanie Malucha
szczególnie, że te ukłucia mam nie tylko w okolicy jajników, ale i przy pępku :eek:

miłej nocki Wam życzę :tak::-)
u nas koszmarna pogoda, grad, deszcz i szalony wiatr
mam nadzieje, że do rana przestanie, bo muszę jakoś dotrzeć do pracy :shocked2:
 
reklama
ja nie jestem pewna, czy to aby jajniki, bo jak się skarżyłam na ból jajnika to mi mój gin krzyczał, że to nie jajniki :eek:
tak podejrzewam, że to może być również Dzidziolek :eek:,
ale kłucia mam niezłe :szok: i myślę, że to rosnąca macica i kopanie Malucha
szczególnie, że te ukłucia mam nie tylko w okolicy jajników, ale i przy pępku :eek:

No, ja też pewności żadnej nie mam, ze to jajniki, aczkolwiek od lat miałam z nimi problemy i bolały mnie często, a to teraz taki sam ból. A w żadnym innym miejscu mnie nie boli. No i niestety ten ból jest teraz baaaardzo czesto i dośc mocny.
 
Mag to swietnie!!! Cala wyprawke masz praktycznie :-) Jak ja bym tak chciala...
Tez mnie czasem boli w okolicach lewego jajnika, czasem tak, ze lza sie w oku zakreci :eek: Juz pare dni mam spokoj, teraz lekko mnie prawy pobolewa...
Ionka zdradz jakie imie wybraliscie :-) Ja z tesciowa i siora M mialam tylko przeprawe o wozek, bo podobno na trzech kolkach sa do d...y :crazy: A my wlasnie taki chcemy i KONIEC!!! :tak:
Na basen nie dotarlismy, ale bylam w kinie na "Julie&Julia" bardzo mi sie podobal :-)
Teraz jeszcze prysznic i do spania, bo jutro nowy tydzien. Spokojnej nocki Brzuszki i samych kororowych snowwwww!!! ;-)
 
co do imienia to będzie najprawdopodobniej Emilia :-)

a co do bólów, to ja też mam takie kłucia, ciągnięcia i co tam jeszcze :no: czasem baaardzo to nieprzyjemne, ale lekarz wczoraj powiedział, że się macica powiększa, więc po prostu taki nasz- kobitek w ciąży- los :zawstydzona/y:

idę spać, bo rano do pracy, mam nadzieję, że już wirus przeszedł i nie wróci :dry:
 
co do imienia to będzie najprawdopodobniej Emilia :-)

a co do bólów, to ja też mam takie kłucia, ciągnięcia i co tam jeszcze :no: czasem baaardzo to nieprzyjemne, ale lekarz wczoraj powiedział, że się macica powiększa, więc po prostu taki nasz- kobitek w ciąży- los :zawstydzona/y:

idę spać, bo rano do pracy, mam nadzieję, że już wirus przeszedł i nie wróci :dry:

Emilka - mi się strasznie to imię podoba, tylko mój Ł. nie chce :D Nawet Sary nie mogę przeforsować :D Poza tym podoba mi się jedno imię, na które kiedyś trafiłam w jakiejś skandynawskiej literaturze (ale nie wiem jakiego jest pochodzenia) i mojemu Ł. też się bardzo podoba, ale jednak nie chcę, żeby Dzidziol miał potem jakieś problemy przez swoje imię :) Dla chłopca nie mam nic wybranego, bo jakoś nic mi się nie podoba.

Tabasia - my też się bardzo cieszymy z tych wszystkich rzeczy, zwłaszcza że się wcale nie spodobaliśmy. A te trzy kołowe wózki swego czasu mi się też bardzo pobobały :) Mamy o tyle dobrze, że nam się nikt w nasze zakupy nie wtrąca. To nasza sprawa i tyle :)
 
Ionka, gratuluję dziewczynki. Powiedz co to za imię bo ja też nie doczytałam!
Jak mi sie urodzi dziewczynka(a do końca w to nie wierze;-))to będzie miala najprawdopodobniej na imię Hania.

Ja kurcze nic jeszcze nie mam dla bobaska...tzn tylko tyle co po starszym synku, ale dostałam pozwolenie od mojej ginekolog, ze mogę lecieć do USA(tam mam siostrę rodzoną i mamę) to sobię zrobię zakupy, bo jak u nas chodzę po sklepach to mnie te ceny przerażają!!:szok: Czekam tylko na usg w 21 tygodniu ciązy i na potwierdzenie płci, zebym wiedziala co kupowac;-)

Milego wieczoru wam życzę...

A pas zmierzę sobie jutro...bo dzisiaj z kanapy już mi się nie chce wstac:-p


Juz kiedys pytalam do jakiego miasta jedziesz?Nie wiem czy przegapilam odpowiedz czy ty pytanie:-).
Fajnie ze masz taka szanse bo tu naprawde mozna kupic fajne ciuszki,a do tego niedrogo.
 
Owlrene sorki, jakoś przegapiłam widocznie wcześniej twoje pytanie, bywam przynajmniej raz w roku w Nowym Yorku. A ty gdzie się dokładnie podziewasz??

Dzisiaj pogoda jakaś lepsza chyba....

A ja nadal z moim 3-latkiem w domu siedzę(już drugi tydzień) i chyba niedługo oszaleje....wirusy nie chcą się od nas odczepić:wściekła/y:
 
Witajcie dziewczyny:)

Dosyć niedawno dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży i mam trermin na początek marca chociaż tak do końca to niewiem czy początek czy koniec:) według OM mam termin na 2 marca 2010 a wg usg ostatnio robionego na 23 marca także wiecie:)
mogę do Was dołączyć??:-)

Mam na imię Ala i pochodzę z pomorza:)
 
reklama
alamis witamy:-)

dziołchy mnie tez pobolewa w brzuchu i kłuje
a wizyta dopiero 13:tak:

agniesiak85 ty chyba masz dzisiaj spotkanie z ginem?
daj znać co i jak?
 
Do góry