reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka;)

IzuLQax to chba zależy od lakarza, moja ginekolog nie zgodziła się, choć mąż bardzo chciał...wyprosiła go:-(

Kamikaa
nooo to chyba chłopak będzie;-), a ja dzis miałam smaka na cos słodkiego i M. kupił mi pysznego ptysia, którego oczywiscie wtrynoliłam w całości:-)

Pozdrawiam wszystkie marcóweczki w ten ponury dzien


dobrego masz meza...moj to mi nie kupuje slodyczy bo wie ze nie moge...zeby nie nabawic sie znowu cukrzycy ciazowej :(( ale tez czasem mam smaka :)
 
reklama
Dziewczyny, jak chodzi się prywatnie do lekarza, i jest USG dopochwowo, to można zabrać tatusia dzidziusia? Lekarz nic nie będzie miał przeciwko?

To zależy od lekarza, ja byłam w 9tc i nie sądziałm ze lekarz sam zaproponuje mi żeby mąż był obecny przy usg skoro czeka pod drzwiami:-) ja mialam dopochwowo :-D i mialam obawy ze mąż bedzie komentował cos..ale byl tak zapatrzony w ekran że pożniej o niczym innym nie mówił tylko o naszej bardzo ruchliwej dziecince:laugh2::laugh2:
 
brzuszatki mam pytanie tylko nie wiem jak je sformulowac :) moze tak ...czy tez tak macie ze raz brzusio jest chladnawy -zimny a raz cieply nawet bardzo cieply w dzien jak laze i cos robie to zimnawy a w nocy jak spie to goracy czy to nrmalne czy ja juz sobie wyszukuje :)
 
dobrego masz meza...moj to mi nie kupuje slodyczy bo wie ze nie moge...zeby nie nabawic sie znowu cukrzycy ciazowej :(( ale tez czasem mam smaka :)


Czarnuszka88, kochana on przez dwa miesiace mojego przymusowego leżakowania przeszedł szkołę zycia;-), zakupy, sprzątanie, gotowanie...ale jestem miło zaskoczona i wiem teraz,że moge na miego liczyć...no faktycznie dobrego mam męża:-)
 
:-):-):-) no moj to niestety nie zostal tak wychowany...przez rodziocow ze nalezy zaopiekowac sie zona... po porodzie przyszlam do domu a tam...syf na kółkach wiec jeszcze po porodzie musialam sprzatac....a najlepsze jest to ze mieszkamy z tesciami.
 
brzuszatki mam pytanie tylko nie wiem jak je sformulowac :) moze tak ...czy tez tak macie ze raz brzusio jest chladnawy -zimny a raz cieply nawet bardzo cieply w dzien jak laze i cos robie to zimnawy a w nocy jak spie to goracy czy to nrmalne czy ja juz sobie wyszukuje :)

No ja jak leże pod kołderką to mam gorący brzuchol. Ale na dniu nie jest chłodny, tylko normalny..
 
reklama
Do góry